Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieDobrodružnáDetektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 336 titulů

1.
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Během návštěvy srubu u Bobří řeky se najednou ozve vysílačka a z ní je slyšet volání o pomoc. Hovor je však náhle ukončen a nastane tísnivé ticho. Kamarádům z Klubu Tygrů je hned jasné, že to byl Kevin. Vědí, že se vydal hledat ukrytý poklad a teď je... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 19.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Jørn Lier Horst  ·  Kniha Zlín (2017)
NOVINKA
CLUE znamená v angličtině stopu v policejním vyšetřování. Je to také složenina z počátečních písmen jmen hlavních hrdinů série: Cecílie, Lea, Une a psa Egona. Jedno z nejluxusnějších zlatnictví v Norsku bylo vykradeno. Kromě zlata a drahocenných šperků... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 27.11.2017
3.
Jan Poláček  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Všude po okolí visely plakátky s Micinčinou fotografií. Asi pocházela z nějaké důležité kočičí výstavy, protože se na ní tvářila děsně sebevědomě. Hlavu měla natočenou ke straně, aby vynikl její fotogenický čumáček. Kolem krku přehozenou červenou... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
James R. Hannibal  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Třináctiletý Jack Buckles má neobyčejné nadání – dokáže nacházet ztracené věci. Nejen zapomenuté rukavice nebo druhou ponožku, ale i předměty, u kterých se již jejich majitelé vzdali naděje, že je ještě někdy uvidí. Jedno se mu však nedaří. Najít svého... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Grzegorz Kasdepke  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Detektiva Šikulu mají rády všechny děti v domě. Šikula provozuje detektivní kancelář, která se jmenuje Růžové brýle a dokáže vyřešit i ten nejtěžší případ. Chceš být jako detektiv Šikula? Zamysli se, využij logické myšlení a vyvozuj závěry. Určitě... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
6.
Jan W. Procházka a Klára Smolíková  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Artur a Bára jsou nejen spolužáci a kamarádi, ale především špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Na dálku je jistí pan Vrchota, muž s tajemnou minulostí, a s sebou mají neobyčejného... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
7.
Frauke Scheunemannová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA (2)
Winston už se sice vrátil z těla dvanáctileté Kiry do svého vlastního těla šlechtěného britského kocoura, to ale rozhodně neznamená, že jeho život bude už navždycky nudný! Právě naopak, zahraje si ve školním divadelním představení, sblíží se... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
8.
Jan W. Procházka a Klára Smolíková  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které... (více o audioknize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Zboží bude dostupné
za 8 dní
9.
Michal Čierny  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
Leto sa pomaly končí a detektívi nemajú do čoho pichnúť, keď ich sám policajný riaditeľ požiada o pomoc pri vyšetrovaní. Majú zistiť, čo alebo kto straší v Starom mlyne. Pri prehliadke mlyna nájdu detektívi zhrdzavenú truhlicu, ... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.11.2017
10.
Maja von Vogel  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
V škole, ktorú Kim, Mária a Franci navštevujú, vyčíňa podlá dievčenská banda. Táto rafinovaná skupina založila webovú stránku, kde zákerným spôsobom ohovára a zosmiešňuje spolužiakov. Tri priateľky z detektívneho klubu pátračiek náhodou pristihnú... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
11.
Thomas C. Brezina  ·  Fragment (2017)
NOVINKA (1)
Pridajte sa k detektívom z Tigriemu tímu! Nech vašej pozornosti neujde nič podozrivé! Vďaka strašidelnému jazdcovi bez hlavy sa zábavný park Hurikán stáva nebezpečný: v mestečku z divokého západu vybuchne dostavník, návštevníci uviaznu na kolotočoch a... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.11.2017
12.
Thomas Brezina  ·  Fragment (2017)
NOVINKA
Z jasného neba spadla neďaleko Beáty, Lukáša a Patrika zvláštna rytierska prilba s umrlčím výzorom. Ešte zvláštnejšie bolo, keď zistili, že jej prostredníctvom ktosi volá o pomoc! Pátranie privedie Tigrí tím k údajne prázdnemu hradu, ktorý... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
13.
Kate Pankhurst  ·  Mladá fronta (2014)
Majda Čmuchalová možná na první pohled vypadá jako docela obyčejná devítiletá holčička, ale pozor, zdání klame – spolu se svými nejlepšími kamarádkami totiž tvoří tým detektivní kanceláře Holky Čmuchalky, která už vyřešila spoustu nejrůznějších záhad... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(1)
Biggi, Luk a Patrik si užívají na nádherné pláži v Thajsku, když se dozví, že jejich kamarád Somchai byl otráven. Protijed lze prý získat jen ze vzácného červeného leguána, který žije na nedalekém ostrově. Dostat se na něj ale... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Enid Blyton  ·  Albatros (2017)
Špekoun, vůdce party dětí z Peterswoodu, je konečně zpátky z rodinné dovolené, takže se všichni mohou společně pustit do nového dobrodružství. Tentokrát pátrají po záhadě obrazu ve Strašidelné věži, doprovázené tajemným vílím vytím. Budou rychlejší... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
William Ritter  ·  Host (2017)
(1)
Rok 1892, New Fiddleham, Nová Anglie. Věci tu nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, zvláště když jsou Abigail Rooková a její excentrický zaměstnavatel R. F. Jackaby opět vyzváni, aby vyšetřovali nadpřirozené jevy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Maria Maneru  ·  SUN (2017)
Sourozenci Callenderovi, členové Klubu stopařů, nevěří všemu, co jim někdo vykládá, nýbrž to chtějí vidět na vlastní oči, jsou velice zvídaví a mají veliký smysl pro dobrodružství. A když jim rodiče oznámí, že celý měsíc... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Kamarádi z Klubu Tygrů se vypravili na samurajskou show. Představení v městském divadle se ale změnilo v noční můru. Zakuklení lupiči vtrhli na jeviště, vystupujícího bojovníka omámili, vytrhli mu z ruky drahocenný meč a uprchli. Biggi (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Maria Maneru  ·  SUN (2017)
Sourozenci Callenderovi, členové Klubu stopařů, nevěří všemu, co jim někdo vykládá, nýbrž to chtějí vidět na vlastní oči, jsou velice zvídaví a mají veliký smysl pro dobrodružství. A když jim jejich tatínek vypráví legendu... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Eric Luper  ·  Baronet (2017)
Cleo a Evan mají tajemství. Je to sbírka knih tak nebezpečných, že se musí držet pod zámkem. Ve stránkách jedné z nich jim zmizela kamarádka. Jejich úkolem je najít klíč, který ji osvobodí... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 17

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička