Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieDobrodružnáDetektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 288 titulů

1.
Petr Hugo Šlik  ·  Albatros (2015)
Vojta s Jindrou jsou přátelé na život a na smrt. Když spolu objeví tajemný vzkaz a najdou ukrytý sešit s popisem cesty do jeskyně pokladů, vydají se okamžitě najít ten záhadný poklad. Co si asi tak za něj koupí? Ale s pokladem je to trochu jinak… (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
Petr Hugo Šlik  ·  Albatros (2017)
Pokračování úspěšného titulu Tajemství jeskyně pokladů. Dvanáctiletí průzkumníci Vojta a Jindra získali novou kamarádku Terezu, která má stejnou kuráž jako oni dva. Společně objeví starou cihelnu, ve které přebývá asi dvacetiletý mladík... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
William Ritter  ·  Host (2017)
Rok 1892, New Fiddleham, Nová Anglie. Věci tu nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, zvláště když jsou Abigail Rooková a její excentrický zaměstnavatel R. F. Jackaby opět vyzváni, aby vyšetřovali nadpřirozené jevy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Kristina Ohlsson  ·  Mladá fronta (2015)
Billie má velký problém. Maminka se rozhodla, že se spolu odstěhují do domku v jejím rodném městečku u moře, a nedá si to vymluvit. Billie se ale tenhle nápad vůbec nelíbí, přestože dům je krásný. V novém obydlí se totiž pořád dějí tajuplné... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Kathy Reichs a Brendan Reichs  ·  BB/art (2016)
Čtyři povídky poodhalí další tajemství ze světa virátů a fanoušci se v nich setkají i s Toryinou pratetou, slavnou soudní antropoložkou Temperance Brennanovou. Společně s ní budou naši hrdinové Tory, Ben, Hiram i Shelton řešit další záhady... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Jennifer Allisonová  ·  Albatros (2013)
Pátý příběh Gildy Joyceové je velmi napínavý – trochu detektivka, hodně duchařina. Vždyť se také odehrává na Floridě, v nejstarším městě Spojených států St. Augustine, které je známo svými záhadami… Tentokrát musí Gilda vyřešit případ velmi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Enid Blyton  ·  Slovart (2017)
(1)
V šiestej časti známej série napínavých príbehov sa Slávna päťka – Julian, Dick, George, Anna a pes Timothy – znova ocitne na ostrove pokladov! Zažijete s nimi ďalšie nebezpečné... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
8.
Enid Blyton  ·  Slovart (2016)
Prázdniny v obytnom prívese! Aký vzrušujúci nápad! Naši piati kamaráti sa cestou stretnú s cirkusom a čoskoro prídu na to, že klauni nemyslia iba na žarty. (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
9.
Enid Blyton  ·  Albatros (2014)
Osmý detektivní příběh s hrdiny Filipem, Dinou, Jackem a Luckou! Naše čtyřka se vydává s Billem na tajnou výpravu po řece. To by ještě nebylo nic neobvyklého. Tajných výprav zažily děti víc než dost. Tentokrát ale odlétají až na horký Středozápad... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Thomas C. Brezina  ·  Albatros (2015)
Příhody nové Čtyřky! Poppi, Axel, Lilo a Dominik jsou sehraná čtyřka, která rozluští každou detektivní záhadu. Poppi se v zoologické zahradě náhle ocitne tváří v tvář panterovi, který už ji několikrát vyděsil ve snu. Co za tím jen může vězet? Čtyřka se... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Jan Poláček  ·  Albatros (2015)
Konečně zvířecí detektiv, na kterého jsme čekali! Na zahradě se našla mrtvola a začíná pátrání plné spletitých záludností a záludných spletitostí, na jaké vyzraje jedině tak protřelý kocour, jako je Matyld. Spolu s partou kočičích kamarádů, mezi nimiž... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Frauke Scheunemann  ·  Albatros (2015)
Kocour v kůži školačky, školačka v kůži kocoura! Winston je nevrlý šlechtěný kocour, který snad nikdy nevystrčil čumáček z bytu, co obývá se svým páníčkem, stárnoucím profesorem fyziky. Až jednou mu osud přivede do cesty dvanáctiletou Kiru. A pak se začno (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Thomas C. Brezina  ·  Arkus (2005)
(1)
V tejto časti Mišovi zatelefonuje najbohatší chlapec na svete, Theo Talermann, a požiada ho, aby strašidlá vystrašili jeho protivnú staršiu sestru. Za prácu mu prisľúbi tučnú odmenu. (více o knize)
Naše cena: 146 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Enid Blyton  ·  Albatros (2012)
Jirka má starosti a musí na čas opustit Tajnou sedmu. Kokršpaněl Čert zaujme jeho místo. Je na něm, aby ochránil kamarády před nebezpečím, které jim hrozí při pátrání po záhadně zmizelých psech. (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Biggi, Luk a Patrik zavítají tentokrát do exotické Dubaje. Na výletu do pouště zastihne Biggi písečná bouře a nedaleko staré pevnosti se jí zjeví obrovský přízrak černého obra. Kamarádům z Klubu Tygrů je jasné, že tu... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Tobias Bungter a Andrea Köhrsen  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Dvojčata Leonie a Leonard a jejich detektivní kancelář Leo & Leo, řeší svůj druhý případ. A ty budeš při tom! Profesor, nejnebezpečnější zločinec na světě, unikl. Jeho plán zná pouze Lóra, mluvící papoušek královské tajné služby. Ale ta vrtošivě... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Enid Blyton  ·  Albatros (2016)
Kdo ukradl peníze, které starý muž ve svém domku v cesmínovém háji tak pečlivě skrýval? A kde nyní jsou? Proč se uprostřed noci ztratí nábytek? Pátrači i policista Goon mají dlouhý seznam podezřelých. Kdo tajemství rozluští jako první? (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Jim Smith  ·  Albatros (2016)
Tentokrát Barryho čeká detektivní pátrání po vzoru detektiva Manksniffa! Barry je neprávem obviněn z toho, že vypil kamarádovi limonádu, a bude muset využít všechen svůj důvtip, aby očistil svou pověst. A jako by nestačilo, že se proti němu spikli všichni (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Kate Pankhurst  ·  Mladá fronta (2014)
Majda Čmuchalová možná na první pohled vypadá jako docela obyčejná devítiletá holčička, ale pozor, zdání klame – spolu se svými nejlepšími kamarádkami totiž tvoří tým detektivní kanceláře Holky Čmuchalky, která už vyřešila spoustu nejrůznějších záhad... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(1)
Biggi, Luk a Patrik si užívají na nádherné pláži v Thajsku, když se dozví, že jejich kamarád Somchai byl otráven. Protijed lze prý získat jen ze vzácného červeného leguána, který žije na nedalekém ostrově. Dostat se na něj ale... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička