Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieDobrodružnáDetektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 320 titulů

1.
Enid Blyton  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Špekoun, vůdce party dětí z Peterswoodu, je konečně zpátky z rodinné dovolené, takže se všichni mohou společně pustit do nového dobrodružství. Tentokrát pátrají po záhadě obrazu ve Strašidelné věži, doprovázené tajemným vílím vytím. Budou rychlejší... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 21.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Ivana Peroutková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude Frantík zahálet. Stal se totiž nechtěným svědkem přepadení... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Thomas C. Brezina  ·  Fragment (2017)
NOVINKA
Tigrí tím trávi prázdniny na gréckych ostrovoch. Jednej noci Patrika napadne obrovská sova so zlatým perím. Okamžite sa pokúsi zburcovať svojich kamarátov, ale Bea s Lukášom tvrdo spia a vták medzitým zmizne. Hoci spočiatku Patrikovi veľmi... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 1.9.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
4.
Enid Blyton  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Siedme pokračovanie obľúbenej série Slávna päťka zaujme všetkých, malých i veľkých, milovníkov dobrodružstva. Julian, Dick, Anna, George a pes Timothy stanujú na slatinách a prežívajú ďalšie... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.9.2017
5.
William McCay  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2017)
NOVINKA
Jupiterovi sa dostane do rúk zbierka starých komiksov, ktorú odkiaľsi priviezol do svojho bazáru jeho strýko Titus. Hneď ju od neho odkúpil s nádejou, že sa mu ju podarí výhodne predať. Naši Traja pátrači sa teda vyberú na burzu komiksov... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 23.8.2017) posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
6.
Chris Callaghan  ·  Fragment (2017)
NOVINKA
Toto je koniec čokolády – definitívny! Hotová čokoládová apokalypsa... Tak to aspoň hovoria v televízii. Želinka s babičkou sú v šoku. Milujú čokoládové tyčinky a bez nich si svoj život nedokážu predstaviť. Nemôžu dopustiť, aby... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 1.9.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
7.
Thomas C. Brezina  ·  Fragment (2017)
NOVINKA
Pridaj sa k Tigriemu tímu! Kamaráti – detektívi vyriešia aj ten najzložitejší prípad. A ty budeš pri tom! Tigrí tím prázdninuje pri mori. Ale sotva Bea, Luk a Patrik dorazia do dedinky Seaport, už sa ocitajú uprostred hrôzostrašného prípadu. V starej... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 1.9.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
8.
Petr Hugo Šlik  ·  Albatros (2015)
Vojta s Jindrou jsou přátelé na život a na smrt. Když spolu objeví tajemný vzkaz a najdou ukrytý sešit s popisem cesty do jeskyně pokladů, vydají se okamžitě najít ten záhadný poklad. Co si asi tak za něj koupí? Ale s pokladem je to trochu jinak… (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Enid Blyton  ·  Albatros (2016)
Kdo ukradl peníze, které starý muž ve svém domku v cesmínovém háji tak pečlivě skrýval? A kde nyní jsou? Proč se uprostřed noci ztratí nábytek? Pátrači i policista Goon mají dlouhý seznam podezřelých. Kdo tajemství rozluští jako první? (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Petr Hugo Šlik  ·  Albatros (2017)
Pokračování úspěšného titulu Tajemství jeskyně pokladů. Dvanáctiletí průzkumníci Vojta a Jindra získali novou kamarádku Terezu, která má stejnou kuráž jako oni dva. Společně objeví starou cihelnu, ve které přebývá asi dvacetiletý mladík... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
William Ritter  ·  Host (2017)
(1)
Rok 1892, New Fiddleham, Nová Anglie. Věci tu nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, zvláště když jsou Abigail Rooková a její excentrický zaměstnavatel R. F. Jackaby opět vyzváni, aby vyšetřovali nadpřirozené jevy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Enid Blyton  ·  Albatros (2016)
Pět pátračů má další práci. Musí vypátrat, kde se skývá uprchlý vězeň se zjizvenou tváří! Že by byl na pouti? Nebo na konferenci sběratelů a milovníků brouků, která se v Peterswoodu právě koná? Třináctý příběh malého detektiva Špekouna a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Enid Blyton  ·  Albatros (2016)
Kdo ukradl cenný obraz z galerie? Co spojuje okouzlujícího Lorenza se starým Larkinsem? Jak zapadá do téhle skládačky pudl jménem Kikinka? Špekoun musí tentokrát vynaložit veškerý svůj um a využít převleky všeho druhu, aby byl tento případ vyřešen. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Enid Blyton  ·  Albatros (2017)
Vyřeší pětice Pátračů další záhadu? Strážmistr Goon dostává podivné anonymní vzkazy a požádá synovce Erna o pomoc. Pátrání však zahájil také Špekoun s přáteli. Kdo odhalí pisatele záhadných vzkazů dřív? (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Jennifer Allisonová  ·  Albatros (2013)
Pátý příběh Gildy Joyceové je velmi napínavý – trochu detektivka, hodně duchařina. Vždyť se také odehrává na Floridě, v nejstarším městě Spojených států St. Augustine, které je známo svými záhadami… Tentokrát musí Gilda vyřešit případ velmi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Frauke Scheunemann  ·  Albatros (2016)
(1)
Winston zo všetkého najradšej polihuje na pohovke, pradie a nechá sa hladkať Kirou. Kiežby to tak navždy zostalo! Vyjde však najavo, že Kirinu spolužiačku Emíliu uniesli. Vydierač žiada od prestrašených rodičov výkupné. Polícia stále... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Robert Arthur  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2016)
Traja pátrači prichádzajú na opustený Ostrov kostier, o ktorom sa hovorí, že sa tam dejú podivné veci. Petrov otec si ho spolu filmovým štábom vybral ako dokonalé miesto pre nakrúcanie desivého filmu. Filmovanie však prerušia čudné udalosti... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Nick West  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2017)
Keď sa hrôzostrašný drak vztýčil rovno nad ich hlavami, ešte tesnejšie sa primkli ku skale. Vtom sa dlhý, prehnutý dračí krk rozhojdal a tmavá hlava s veľkými oslepujúcimi očami sa sklonila. Príšera rozďavila širokú papuľu... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Příběh, který tě vtáhne do děje a už nepustí! Kamarádi z Klubu Tygrů stojí před záhadou. Sopka na ostrově Tiria začala zuřit a vypouštět hrůzná oblaka kouře. Všechno v jejím okolí se nebezpečně otřásá. Platí přísný zákaz vstupu na ostrov a jen blázen... (více o knize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) posíláme do 2 dnů
20.
Thomas C. Brezina  ·  Albatros (2015)
Příhody nové Čtyřky! Poppi, Axel, Lilo a Dominik jsou sehraná čtyřka, která rozluští každou detektivní záhadu. Poppi se v zoologické zahradě náhle ocitne tváří v tvář panterovi, který už ji několikrát vyděsil ve snu. Co za tím jen může vězet? Čtyřka se... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička