popis
Dobrodružní

Knihy Děti a mládež Beletrie Dobrodružní

V podkategorii Dobrodružní se nachází 3564 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Kočičí válečníci 3: Les plný tajemství
Erin Hunter  ·  Albatros (2017)
Klany divokých kočičích válečníků se mísí. V lese je cítit napětí, přátelé se mohou doslova přes noc stát nepřáteli. A některé kočky jsou ochotné zabíjet, aby dostaly, co chtějí! Ohnivous je odhodlán zjistit pravdu o smrti Rudocha, válečníka z... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
2.
Něco víc
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(4)
Seth se topí, zoufalý a osamělý v posledních okamžicích svého zápasu s rozběsněným mořem. Pak ale procitne. Nahý, hladový a žíznivý, ale při vědomí. Jak je to možné? Vybavuje si přece, jak se mu lámaly kosti, jak mu pukla lebka při nárazu o skalisko... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 11 dní
3.
Sirotčinec slečny Peregrinové 2: Podivné město
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
(6)
Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék... (více o titulu)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 33%) posíláme do 17 dní
4.
Harry Potter a Tajemná komnata
J.K. Rowling, Jim Kay  ·  Albatros (2016)
SKLADEM  (1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se... (více o titulu)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 29%) posíláme ihned
5.
Harry Potter a Kámen mudrců
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(3)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Deník malého poseroutky 10
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2016)
Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Deník malého poseroutky 9
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2015)
(1)
Rodinný výlet by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Překlep a Škraloup
Tomáš Končinský, Barbora Klárová  ·  Albatros (2016)
Věci stárnou, všimli jste si? No samozřejmě, vždyť toho si nejde nevšimnout. Stačí na chvilku nedávat pozor a z věci, která před chvíli zářila novotou, je starý, nepotřebný krám. Ale kdo za to může? Představte si, že někde mezi námi žijí drobná... (více o titulu)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Deník malého poseroutky 11
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA  
Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 7 dní
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15.5.2017
10.
Boříkovy ohníčkové lapálie
Vojtěch Steklač, Vladimír Renčín  ·  Albatros (2017)
NOVINKA  
Boříkovy lapálie patří ke klasice literatury pro děti, o čemž svědčí mnohá úspěšná vydání v Albatrosu. Tentokrát však vycházejí poprvé knižně v původní podobě, tak jak se před téměř 50 lety příběhy objevily v premiéře (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 7 dní
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 22.5.2017
11.
Řada nešťastných příhod: Zlý začátek
Lemony Snicket  ·  Egmont ČR (2017)
Úvodní kniha kultovní knižní série. Sourozenci Baudelairovi se v ní dozvědí strašlivou zprávu o svých rodičích, poprvé se seznámí s démonickým zlosynem hrabětem Olafem a dostanou se do kolotoče nešťastných příhod, z něhož není... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Warren XIII. a Vševidoucí oko
Tania del Rio  ·  Paseka (2017)
O takovém dětství se vám nezdálo ani v těch nejbláznivějších snech. Warren XIII. je dědicem a správcem starobylého rodinného hotelu, kde se děje jedna podivnější věc za druhou. V kotelně žije tvor se spoustou chapadel, zahradním... (více o titulu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Harry Potter a Tajemná komnata
J.K. Rowling  ·  Albatros (2011)
(1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
14.
Hledání Aljašky
John Green  ·  YOLi CZ (2014)
(5)
Románový debut dnes už známého Johna Greena je strhujícím vyprávěním o dospívání a hledání sama sebe. Šestnáctiletý Miles, posedlý sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat „velké Možná“, je spíše outsiderem mezi svými vrstevníky... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Deník malého poseroutky 8
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2014)
(1)
Gregu Heffleymu ujíždí půda pod nohama. Jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson se na něj vybodnul a najít si nové kamarády bude fakt fuška. Aby obrátil štěstí na svou stranu, Greg se rozhodne, že zariskuje a nechá svá rozhodnutí na náhodě. Bude mít kliku? (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Hudba ticha
Patrick Rothfuss  ·  Argo, Triton (2015)
Hluboko pod Univerzitou existuje temné místo, o němž ví jen málokdo. Jde o zborcené bludiště dávných chodeb, průchodů a dávno opuštěných místností. V rozlehlé spleti tunelů zvané Podvěcí se skrývá křehká dívka, schoulená v samotném srdci... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
17.
Jirkův tajný klíč k vesmíru
Lucy Hawking, Stephen Hawking  ·  Nakladatelství Universum (2015)
Za vším je útěk Jirkova ochočeného prasátka. Díky němu se Jirka seznámí se svými sousedy - Aničkou a jejím otcem Erikem, který se zabývá vědou. Erik má nejvýkonnější počítač na světě a říká mu Kosmo. Ten dokáže vyslat Jirku a jeho kamarády... (více o titulu)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Rychlé šípy ve Stínadlech
Jaroslav Foglar  ·  Olympia (2015)
Legendární klub - pětici kluků v čele s Mirkem Dušínem - znají dnešní mladí čtenáři už z kresleného seriálu. Kdysi byl tento komiks na stránkách Mladého hlasatele tak úspěšný, že se ho Jaroslav Foglar rozhodl přepsat do románové formy... (více o titulu)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
PAX 7: Dech smrti
Äsa Larsson, Ingela Korsell  ·  Host (2017)
Čím dál víc lidí v Mariefredu trpí nemocí s podivnými příznaky. Objevil se snad ve městě záhadný Moroděj? Choroba zasáhla i pěstounskou rodinu Alrika s Viggem a krkavčím bratrům nezbývá než v závodu s časem přijít na to, co ji způsobuje... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
20.
Anička v zahradě
Ivana Peroutková, Eva Mastníková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA  
Letní prázdniny utíkají jako voda, a Anička jejich začátek strávila právě na řece. Byl to báječně dobrodružný i trochu nebezpečný týden, vždyť sjela na kánoi Lužnici! Teď se Anička chystá k babičce na vesnici. Chodila tam... (více o titulu)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 8.5.2017) posíláme do 7 dní
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička