Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieDobrodružná

Momentálně se v této nabídce nachází 3749 titulů

1.
Cressida Cowell  ·  Brio (2017)
NOVINKA
Vypuklo dračí povstání a mezi lidmi a draky zuří válka. Škyťák je se svými třemi věrnými draky sám proti celému světu. I jako vyhnanec se snaží válce zabránit, přestože mu jdou po krku lidé i vzbouření draci. Jeho jedinou nadějí je nalézt mocný klenot... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Daisy Meadows  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Nejlepší kamarádky Jola a Lilka se ocitnou v lese Přátelství, kde zvířátka umějí mluvit a kouzla jsou skutečná! Je tu jejich první kouzelné dobrodružství! Dokážou Lilka s Jolou zachránit roztomilou králičí holčičku Lucku Šmidlifouskovou ze spárů zlé... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
3.
Rudyard Kipling  ·  Brio (2017)
NOVINKA
Nejznámější příběhy Knih džunglí vyprávějí o chlapci Mauglím, kterého z jeho vesnice unesl lidožravý tygr. Vlčí smečka ho zachránila, vychovala a vštípila mu znalost zákona džungle... (více o knize)
Naše cena: 463 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 29.6.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
4.
Adam-Troy Castro  ·  Alpress (2017)
NOVINKA
Gustík žije v černém domě obklopeném černým plotem a zahaleném mlhou. Sám je napůl kluk a napůl stín. Strašidelný dům nesmí opustit, a tak nemá žádné kamarády. Smutně pozoruje, jak se naproti do růžového domku stěhuje rodina se dvěma školačkami... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Zagtoon  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Marinette vypadá jako obyčejná středoškolačka, ale skutečnost je úplně jiná. Marinette žije dva životy: když zrovna nesní o své tajné lásce Adrienovi, je superhrdinkou jménem Beruška. A přitom netuší, že i Adrien má své druhé tajné já jménem Černý kocour. (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
6.
Jan Kosek  ·  VR ATELIER (2017)
NOVINKA
Hravý veršovaný příběh o chlapci, který procestuje celý svět na kouzelném létajícím kanapi. Netradičně graficky řešenou knihu doprovodili půvabnými ilustracemi žáci ZUŠ v Kladně... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Noelle Stevenson a Brooke A. Allen  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ TOP #64 AKCE
Jak by vypadaly Rychlé šípy, kdyby vznikly ve 21. století? Přesně jako Záleskautky! Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí.. (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
8.
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #49
Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
9.
Kateřina Maďarková  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #38 AKCE
„Akutní nedostatek fantazie“ - tak se jmenuje zvláštní Justýnčina diagnóza, na kterou jí doktor předepsal ještě zvláštnější léčbu - šest dní stráví s asistenčním jednorožcem Hubertem. Každým dnem naplněným jejich společným dobrodružstvím se svět kolem... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
10.
J.K. Rowling  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Knižku Fantastické zvery a ich výskyt nájdete takmer v každej čarodejníckej domácnosti. Teraz majú aj muklovia príležitosť dozvedieť sa, čím sa živí chumáčik a prečo radšej nenechávať vonku mlieko knézlom... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 18.7.2017
11.
Erin Hunter  ·  Albatros (2017)
Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Lemony Snicket  ·  Egmont ČR (2017)
V druhé knize kultovní série jsou sourozenci Baudelairovi svěřeni do péče výstředního strýčka Montyho a tráví čas ve společnosti zajímavých plazů. Chvíle pohody však bohužel nemají dlouhého trvání a sourozence znovu začnou pronásledovat nešťastné... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Bratři Lví srdce  AUDIOKNIHA (NA CD)
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2016)
(4)
Krásný, nevídaný a strhující příběh odvahy, cti a především věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až ho si poslechnete, pochopíte, že oba jsou... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(4)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Zuzana Holasová  ·  Albatros (2013)
Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždí na prázdniny třináctiletá Ema s... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
17.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
(6)
Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék... (více o knize)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
18.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2011)
(1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
19.
Beth Revis  ·  CooBoo (2012)
(1)
Sedmnáctiletá Amy se přidala ke svým rodičům coby „zmrazený pasažér“ na vesmírné lodi Universum a čekala, že se probere na nové planetě o tři sta let později... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2011)
Greg Heffley se vždycky nemohl dočkat, až vyroste. Ale je dospívání fakt taková sranda? Zničehonic se musí vyrovnat se spoustou společných holčičích a klučičích večírků, větší odpovědností, a dokonce i s nepříjemnými změnami, ... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 188

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička