popis
Cizojazyčná literatura

Knihy Cizojazyčná literatura


Prinášame vám aktuálny rebríček - najpredávanejšie knihy z kategórie Cizojazyčná literatura na Martinus.cz za posledné obdobie.

1.
Francouzská čítanka
Kolektiv autorů  ·  Labyrint (2004)
(1)
Základním záměrem této publikace je ukázat současnou francouzskou literaturu, jak ji český čtenář zatím nezná. To znamená představit zejména významné autory, jejichž texty u nás nebyly dosud přeloženy, nevyšly knižně. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
2.
Guinness World Records 2017
Slovart CZ (2016)
SKLADEM  (3)
Připravit, pozor… teď! V nejnovějším vydání Guinness World Records najdete nejsenzačnější rekordy v celém vesmíru a dosud nevídané fotografie. Navíc je tu speciální kosmická rubrika a také exkluzivní rozhovory s astronauty Buzzem Aldrinem a Chrisem Hadfie (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Recentní aspekty vnitrostátní a mezinárodní arbitráže
Peter Dobiáš a kolektiv  ·  Aleš Čeněk (2013)
Publikace přináší teoretickou a praktickou komparativní analýzu recentních otázek z oblasti vnitrostátní a mezinárodní soukromoprávní arbitráže. Moderní rozhodčí řízení ztratilo v určité míře svou původní rychlost a jednoduchost. Rozhodčí řízení... (více o titulu)
Naše cena: 190 Kč obvykle posíláme do 8 dní
4.
Guinness World Records 2015
Slovart CZ (2014)
(3)
Jedna z nejznámějších a nejprodávanějších knih na světě přináší v letošním vydání opět nejednu kuriozitu. Díky aplikaci rozšířené reality můžete porovnat svou výšku s největším... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dní
5.
Guinness World Records 2016
Slovart CZ (2015)
(3)
Celosvětově nejprodávanější ročenka je zpět, napěchována tisíci novými úžasnými rekordy, nikdy dříve nepublikovanými obrázky a ohromujícími údaji. A jako vždy pro vás máme také několik dalších překvapení... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
6.
Agresor
Agresor  
Andy McNab  ·  Alpress (2012)
Přestože agent Charlie trpí nevyléčitelnou chorobou, nechá se najmout do zpravodajských služeb na zdánlivě jednoduchý úkol – ukrást dokumenty z trezoru vlivného politika. Na pomoc mu přispěchá dávný přítel Nick... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
7.
The Walking Dead
Robert Kirkman  ·  Image Comics (2016)
After being betrayed by members of his own community, Rick Grimes charts a new course and marshals his forces against the Whisperers. (více o titulu)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
War With Russia
Richard Shirreff  ·  Coronet (2016)
Closely modelled on his NATO experience of war gaming future conflicts, 2017 War With Russia is a chilling account of where we are heading if we fail to recognise the threat posed by the Russian president... (více o titulu)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Cell
Cell   EN
Robin Cook  ·  Pan Macmillan (2014)
The New York Times–bestselling author and master of the medical thriller returns with a top-notch fusion of groundbreaking medical science and edge-of-your-seat suspense... (více o titulu)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
The Walking Dead
Robert Kirkman  ·  Image Comics (2017)
NOVINKA  
The time has come. The forces are aligning. The war has begun! Has Rick brought about the demise of everything he's built? Or will he triumph once again? Know this... there will be a cost. (více o titulu)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdnyDům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička