Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyZjednodušené čtení

Momentálně se v této nabídce nachází 380 titulů

1.
Dana Olšovská  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Učte se anglicky s chlapcem, který se ocitl sám v divočině napospas džungli! Malý chlapec Mauglí ztratil rodiče a našel útočiště v jeskyni vlků. V pralese nalezl rodinu a věrné kamarády, ale také... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 14.8.2017
2.
Lewis Carroll a Richard B. A. Brown  ·  Eli Publishing (2009)
‘It was a hot, hot day; her boring sister was reading a boring book – with no pictures! –and Alice didn’t know what to do...’ The classic story of a young girl who falls... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Alena Kuzmová  ·  Edika (2015)
Simply Speaking je učebnice vhodná i pro permanentní začátečníky, kteří se neradi učí prostřednictvím gramatických cvičení. Ocení ji rovněž studenti, kteří chtějí hned od první lekce mluvit anglicky. Může však sloužit také jako cvičebnice pro studenty... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Pelham Grenville Wodehouse  ·  Edika (2013)
(1)
Když v televizní anketě Kniha mého srdce zvítězil Jirotkův Saturnin, objevily se zprávy, že se Zdeněk Jirotka nechal inspirovat příběhy sluhy Jeevese, o kterém psal britský humorista Sir Pelhalm Grenville Wodehouse... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Gertrude Landa  ·  Edika (2012)
Židovské pohádky a legendy jsou plné poetiky a moudrosti, zrovna jako by na vás dýchly dějiny smíšené se světem plným bájných stvoření a zázračných skutků... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Agatha Christie  ·  Pearson (2009)
A train journey from Turkey to France is dalayed by thick snow. So when a passenger on the train is found murdered in his bed, it is the perfect opportunity for Agatha Christie's famous detective, Hercule Poirot, to prove his ability and solve ... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
7.
Charles Frazier  ·  Pearson (2008)
Inman leaves the horrors of the American Civil War and begins a long, dangerous journey home to Ada, the woman he loves. Along the way, he witnesses great poverty, cruelty, and violence. Will he ever see Ada again? ... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
8.
Arthur Conan Doyle  ·  SUN (2015)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
John Steinbeck  ·  Pearson (2012)
During the Great Depression in the United States, and after the loss of their farm in Oklahoma, the Joad family is faced with a journey of more than one thousand miles to California in search of a better life... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
10.
Iva Pekárková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Edika (2013)
Humorné blogy v české i anglické verzi nám přibližují atmosféru rozličných londýnských zákoutí a čtvrtí i každodenní situace a reakce obyvatel, které v dnešním Londýně můžeme zažít. Bohatá výuková část studentům osvětlí zajímavosti anglického jazyka... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Howard Pyle  ·  Edika (2013)
Veselá dobrodružství Robina Hooda byla prvotinou amerického spisovatele Howarda Pylea. Ten sesbíral staré balady o anglickém zbojníkovi a převyprávěl je tak, aby zaujaly dětské čtenáře. Díky němu se Robin Hood stal světoznámým hrdinou... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Penguin Books (2012)
Nemo is a fish. Nemo and his Dad live in the ocean. It is the first day in school today. Who does Nemo see in school on the first day? ... (více o knize)
Naše cena: 115 Kč obvykle posíláme do 10 dnů
13.
L. Frank Baum  ·  Edika (2012)
Pohádkový příběh Čaroděj ze země Oz vyšel roku 1900 a okamžitě zaznamenal obrovský úspěch u kritiky i čtenářů. Baum posléze napsal dalších 13 knih s postavami ze země Oz a v jeho díle pokračovali i další spisovatelé... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Edika (2016)
O Jacku Rozparovači slyšel asi každý. Spousta lidí se snažila a doposud snaží rozluštit záhadu, kdo stál za vraždami prostitutek v londýnském Whitechapelu na sklonku 19. století. I když se čas od času objeví zpráva, že... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Arthur Conan Doyle a Dana Olšovská  ·  Edika (2016)
NA SKLADĚ (1)
Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Liz Austin  ·  Pearson (2008)
Classic / British English. The story of Robin Hood is very famous. Robin Hood robbed rich people and gave the money to the poor people. He loved adventure, and he was the best fighter in England. The greedy Sheriff of Nottingham hated Robin, ... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Oscar Wilde a Jane Bowie  ·  Eli Publishing (2010)
‘A good portrait is a portrait of the artist, not the sitter. I am afraid I show my soul in this painting.’ In this Reader you will find: - Information about Oscar Wilde’s life - Sections focusing on background and... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Charlotte Brontë  ·  Edika (2012)
(1)
Román Jane Eyrová, který patří ke klasickým dílům anglické literatury, je do značné míry autobiografický. Objevují se zde zkušenosti autorky z neveselého dětství i popis postavení ženy v tehdejší Anglii... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Oscar Wilde  ·  Oxford University Press (2007)
There has been a ghost in the house for three hundred years, and Lord Canterville's family have had enough of it. So Lord Canterville sells his grand old house to an American family... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
John Grisham  ·  Pearson (2008)
Ten-year-old Tonya Hailey is attacked and raped by two local men. Carl Lee, Tonya’s father, shoots them. Now only his lawyer and friend, Jake Brigance, stands between him and the electric chair... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička