Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyZjednodušené čtení

Momentálně se v této nabídce nachází 380 titulů

1.
Dana Olšovská  ·  Edika (2017)
Učte se anglicky s chlapcem, který se ocitl sám v divočině napospas džungli! Malý chlapec Mauglí ztratil rodiče a našel útočiště v jeskyni vlků. V pralese nalezl rodinu a věrné kamarády, ale také... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Robert Louis Stevenson  ·  Edika (2016)
NA SKLADĚ (1)
Učte se angličtinu čtením napínavých příběhů. Třeba na tropickém ostrově hemžícím se piráty, kteří bojují s chlapcem Jimem a jeho přáteli. Chtějí, aby jim prozradili, kde leží „samé dukáty“ kapitány Flinta. Ilustrovaná knížka je určena pro... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč posíláme ihned
3.
Jane Austen  ·  Liberty (2016)
(17)
As events bring them together, Elizabeth Bennet and Mr Darcy are gradually forced to abandon their pride and prejudice and accept that first impressions cannot always be trusted... Jane Austen’s classic novel portrays life in 19th century rural England... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
4.
Edika (2016)
Tahiti je krásný, slunný ostrov bezstarostných lidí. Dnes přitažlivý pro exotickou dovolenou, před téměř čtvrt tisíciletím objevený kapitánem Wallisem (v roce 1767 na lodi Delfín) a od té doby... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Alena Kuzmová  ·  Edika (2015)
Kniha povídek vznikla na podkladě skutečných životních příběhů a je určena pokročilým studentům anglického jazyka. Jejím cílem je pomoci čtenářům zopakovat si formou četby i poslechu získané znalosti a prohlubovat je dále osvojením si celé řady... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Alena Kuzmová  ·  Edika (2015)
AKCE
Simply Speaking je učebnice vhodná i pro permanentní začátečníky, kteří se neradi učí prostřednictvím gramatických cvičení. Ocení ji rovněž studenti, kteří chtějí hned od první lekce mluvit anglicky. Může však sloužit také jako cvičebnice pro studenty... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dnů
7.
Iva Pekárková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Edika (2013)
Humorné blogy v české i anglické verzi nám přibližují atmosféru rozličných londýnských zákoutí a čtvrtí i každodenní situace a reakce obyvatel, které v dnešním Londýně můžeme zažít. Bohatá výuková část studentům osvětlí zajímavosti anglického jazyka... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Arthur Conan Doyle a Dana Olšovská  ·  Edika (2016)
(1)
Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Howard Pyle  ·  Edika (2013)
NA SKLADĚ
Veselá dobrodružství Robina Hooda byla prvotinou amerického spisovatele Howarda Pylea. Ten sesbíral staré balady o anglickém zbojníkovi a převyprávěl je tak, aby zaujaly dětské čtenáře. Díky němu se Robin Hood stal světoznámým hrdinou... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Lewis Carroll  ·  Edika (2016)
Učte se angličtinu s Alenkou, která honí králíka v saku, skočí do nory a octne se v naprosto neskutečném světě. Najde tam nové přátele – kamarádí se s vyšinutým Kloboučníkem, zubící se kočkou Šklíbou, houseňákem Absalomem, ale také bojuje proti... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
kolektiv autorů/autorek  ·  INFOA (2009)
Zrcadlová četba pro mírně pokročilé. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Charlotte Brontë  ·  Edika (2012)
(1)
Román Jane Eyrová, který patří ke klasickým dílům anglické literatury, je do značné míry autobiografický. Objevují se zde zkušenosti autorky z neveselého dětství i popis postavení ženy v tehdejší Anglii... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Oscar Wilde  ·  Pearson (2011)
An artist paints a picture of the young and handsome Dorian Gray. When he sees it, Dorian makes a wish that changes his life. As he grows older, his face stays young and handsome. But the picture changes... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
14.
Franz Kafka  ·  Edika (2012)
V publikaci naleznete anglický a český překlad původně německé povídky. Nejsou zcela identické a bude jistě zajímavé porovnat, jak si který z překladatelů s původním německým textem pohrál. Nicméně čeština Vám jistě pomůže tam, kde Vám bude angličtina... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Arthur Conan Doyle  ·  SUN (2015)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Pelham Grenville Wodehouse  ·  Edika (2013)
NA SKLADĚ (1)
Když v televizní anketě Kniha mého srdce zvítězil Jirotkův Saturnin, objevily se zprávy, že se Zdeněk Jirotka nechal inspirovat příběhy sluhy Jeevese, o kterém psal britský humorista Sir Pelhalm Grenville Wodehouse... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Lewis Carroll  ·  Edika (2013)
Traduje se, že matematik Ch. L. Dodgson, kterého známe pod pseudonymem Lewis Carroll, vymyslel příběh při projížďce na člunu, kde jej vyprávěl dceři svého přítele - Alici... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
William Shakespeare  ·  HarperCollins Publishers (2011)
(18)
Considered one of Shakespeare′s most rich and enduring plays, the depiction of its hero Hamlet as he vows to avenge the murder of his father by his brother Claudius is both powerful and complex. As Hamlet tries to find out the truth of the situation (více o knize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Mabel Powers  ·  Edika (2012)
Pohádky, které Irokézové vyprávěli svým dětem, aby se z nich stali dobří, stateční a nesobečtí lidé. Předávaly se v ústním podání z generace na generaci... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Andy Hopkins  ·  Penguin Books (2013)
More than two thousand years ago, traders brought spices and incense by camel caravan across deserts and mountains from the south of Arabia to the Mediterranean Sea. This is the story of that journey,... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička