popis
Dobrodružné příběhy

Knihy Cizojazyčná literatura Anglický jazyk Beletrie - anglicky Pro děti a mládež Pro ... náctiletých Dobrodružné příběhy

V podkategorii Dobrodružné příběhy se nachází 180 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Cesta do středu Země / Journey to the Centre of the Earth
Jules Verne  ·  SUN (2017)
Příběh vypráví šestnáctiletý Axel a začíná v neděli 24. května roku 1863, kdy profesor Lidenbrock objeví dokument islandského alchymisty ze 16. století Arneho Saknussemma. Text psaný runovým písmem rozluští a zjistí, že Saknussemm v dokumentu tvrdí, že... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Barva kouzel / The colour od magic
Terry Pratchett  ·  Talpress (2011)
(1)
Ve vzdáleném, starobylém seskupení rozměrů, v astrální rovině, která původně vůbec nebyla určena k pohybu, se zachvěly a rozdělily spletené hvězdné mlhy... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Tom Sawyer
Mark Twain  ·  Computer Press (2011)
Spisovatel Samuel Langhorne Clemens je veřejnosti spíše znám pod pseudonymem Mark Twain. Jeho Dobrodružství Toma Sawyera inspirované vlastním dětstvím není třeba představovat... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
4.
Monarch, The Big Bear of Tallac / Vladař, velký medvěd z Tallacu
Ernest Thompson Seton  ·  Edika (2012)
Ernest Thompson Seton se čtenářům vybaví především jako autor Dvou divochů či Rolfa zálesáka. Dříve než spisovatel byl známý i jako ilustrátor přírodovědeckých publikací... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
5.
Na konci duhy / At the Rainbow´s End
Jack London  ·  Garamond (2014)
Výbor tří méně známých povídek Jacka Londona z divoké přírody: Konec příběhu, Na konci duhy a Dům pro Mapuhiho. Zatímco děj prvních dvou příběhů pomyslně spojuje zamrzlý tok řeky Yukon, při jehož březích a v jehož ledových vodách... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
6.
Gulliver’s travels / Gulliverovy cesty
Jonathan Swift  ·  Edika (2014)
Když angloirský spisovatel a kněz Jonathan Swift (30. 11. 1667 – 19. 10. 1745) vydal roku 1726 pod pseudonymem Lemuel Gulliver knihu Travels into Several Remote Nations of the World, in Four Parts, by Lemuel Gulliver, First a Surgeon... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Tarzan of the Apes / Tarzan, syn divočiny
Edgar Rice Burroughs  ·  Edika (2015)
Kdo by neznal Tarzana (Bílou kůži), muže, kterého v africkém pralese vychovali lidoopi? Tarzan of the Apes (česky Tarzan, syn divočiny nebo Tarzan z rodu Opů) vyšel jako úvodní díl v roce 1912 v časopisu All-Story, knižně pak v roce 1914. Následovalo... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
The Story of Sindibad the Sailor / Příběh námořníka Sindibáda
Eva March Tappan  ·  Edika (2015)
Neví se, kdo je autorem příběhů o Aladínovi, Ali Babovi a Sindibádovi, jak jsou staré, ani odkud přesně pocházejí. To nic nemění na tom, že jsou stále zajímavé pro malé i velké čtenáře. Pro ty z vás, kteří si chtějí procvičit angličtinu, mohou být... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Bajky i nebajky / Just So Stories
Rudyard Kipling  ·  Garamond (2015)
Něžné a moudré, veselé a hravé, pro děti i pro dospělé jsou Bajky i nebajky Rudyarda Kiplinga. Jako ve své předchozí Knize džunglí vede autor své čtenáře do pradávného světa polidštěných zvířat i jeskynních prapředků člověka, pralesů... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Dobrodružství Toma Sawyera
Mark Twain  ·  SUN (2015)
Dobrodružství Toma Sawyera (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Vzpomínky z dětství byly inspirací Marka Twaina pro napsání Dobrodružství Toma Sawyera, která se odehrávají v malém... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Ostrov pokladů / Treasure Island
Robert Louis Stevenson  ·  Edika (2016)
Učte se angličtinu čtením napínavých příběhů. Třeba na tropickém ostrově hemžícím se piráty, kteří bojují s chlapcem Jimem a jeho přáteli. Chtějí, aby jim prozradili, kde leží „samé dukáty“ kapitány Flinta. Ilustrovaná knížka je určena pro... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Dvacet tisíc mil / 20000 Leagues Under the Sea
Jules Verne  ·  SUN (2017)
Dvacet tisíc mil pod mořem (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Děj románu začíná roku 1866, kdy se v anglických listech objevila zmínka o jakémsi... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Oliver Twist
Charles Dickens  ·  SUN (2017)
Oliver Twist (zkrácené dvojjazyčné vydání) Román Oliver Twist vycházel na pokračování v sešitech jednou týdně. V něm vykreslil krutost těžkého života chudiny a vykořisťování dětí. Román měl velký úspěch. Charlese Dickense... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Bajky i nebajky/Just So Stories
Rudyard Kipling  ·  Garamond (2008)
Tak jako ve své předchozí Knize džunglí zavádí autor čtenáře do pradávného světa polidštěných zvířat, jeskynních prapředků, moří, řek a pralesů a spřádá příběhy o tom, jak získal velbloud hrb, jak vznikla abeceda či jak zdomácněl pes... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
15.
Barbar Conan: Red Nails / Rudé hřeby
Robert E. Howard  ·  Garamond (2014)
Slyšte! Pět rudých hřebů zarazím do pilíře pomsty! Legendární válečník Conan se v divokém pralese obývaném smrtícími ještěry setkává s překrásnou pirátkou Valerií z Rudého bratrstva. Naprosto nečekaně zde objevují obrovské město-labyrint... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
16.
Robinson Crusoe
Daniel Defoe  ·  SUN (2015)
Robinson Crusoe (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. První a nejznámější román Daniela Defoea, který byl vydaný v roce 1719, když bylo jeho autorovi... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
17.
The Call of the Wild
Jack London  ·  Computer Press (2009)
Román od Jacka Londona vypráví příběh psa Bucka, který se z ochočeného mazlíčka stane vůdcem vlčí smečky na divokém severu. Předlohou pro Bucka byl skutečný pes – kříženec bernardýna a kolie. Kniha se dočkala mnoha divadelních i filmových ztvárnění... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
18.
The Dark Prophecy
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2017)
Zeus has punished his son Apollo–god of the sun, music, archery, poetry, and more–by casting him down to earth in the form of a gawky, acne-covered sixteen-year-old mortal named Lester. The only way Apollo can reclaim his rightful place ... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Alice's Adventures in Wonderland and Through the Looking Glass
Lewis Carroll  ·  Penguin Books (2010)
(1)
Taking to heart his charming, insatiably curious heroine's words, Lewis Carroll worked many long hours (days, months...) with illustrator Sir John Tenniel to create the most perfect pictures imaginable for what were to become instant classics.. (více o titulu)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Robin Hood
Howard Pyle  ·  Edika (2013)
Veselá dobrodružství Robina Hooda byla prvotinou amerického spisovatele Howarda Pylea. Ten sesbíral staré balady o anglickém zbojníkovi a převyprávěl je tak, aby zaujaly dětské čtenáře. Díky němu se Robin Hood stal světoznámým hrdinou... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička