Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyPro děti a mládežPro ... náctiletýchDobrodružné příběhy

Momentálně se v této nabídce nachází 196 titulů

1.
Dana Olšovská  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Učte se anglicky s chlapcem, který se ocitl sám v divočině napospas džungli! Malý chlapec Mauglí ztratil rodiče a našel útočiště v jeskyni vlků. V pralese nalezl rodinu a věrné kamarády, ale také... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 14.8.2017
2.
Greg James a Chris Smith  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
The first book in a laugh-out-loud funny adventure series for 8+ readers from popular radio personalities Greg James and Chris Smith. When Murph Cooper rocks up to his new school several weeks into the beginning of term, he can't help but feel a bit ... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2017)
NA SKLADĚ
Zeus has punished his son Apollo–god of the sun, music, archery, poetry, and more–by casting him down to earth in the form of a gawky, acne-covered sixteen-year-old mortal named Lester. The only way Apollo can reclaim his rightful place ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Chris Colfer  ·  Little, Brown (2017)
The epic conclusion to Chris Colfer's No.1 New York Times bestselling series The Land of Stories! In the highly anticipated finale, Conner and Alex must brave the impossible. All of the Land of Stories fairy tale characters ... (více o knize)
Naše cena: 440 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Benjamin Alire Sáenz  ·  Simon & Schuster (2014)
(4)
Aristotle is an angry teen with a brother in prison. Dante is a know-it-all who has an unusual way of looking at the world. When the two meet at the swimming pool, they seem to have nothing in common. But as the loners start spending time together,... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Howard Pyle  ·  Edika (2013)
Veselá dobrodružství Robina Hooda byla prvotinou amerického spisovatele Howarda Pylea. Ten sesbíral staré balady o anglickém zbojníkovi a převyprávěl je tak, aby zaujaly dětské čtenáře. Díky němu se Robin Hood stal světoznámým hrdinou... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Jules Verne  ·  SUN (2017)
NA SKLADĚ
Příběh vypráví šestnáctiletý Axel a začíná v neděli 24. května roku 1863, kdy profesor Lidenbrock objeví dokument islandského alchymisty ze 16. století Arneho Saknussemma. Text psaný runovým písmem rozluští a zjistí, že Saknussemm v dokumentu tvrdí, že... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Rudyard Kipling  ·  Garamond (2015)
Něžné a moudré, veselé a hravé, pro děti i pro dospělé jsou Bajky i nebajky Rudyarda Kiplinga. Jako ve své předchozí Knize džunglí vede autor své čtenáře do pradávného světa polidštěných zvířat i jeskynních prapředků člověka, pralesů... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
9.
Terry Pratchett  ·  Talpress (2011)
(1)
Ve vzdáleném, starobylém seskupení rozměrů, v astrální rovině, která původně vůbec nebyla určena k pohybu, se zachvěly a rozdělily spletené hvězdné mlhy... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Chris Colfer  ·  Little, Brown (2016)
(1)
The 5th book in the No.1 New York Times bestselling series by Chris Colfer In the highly anticipated continuation of the Land of Stories series, Conner learns that the only place to fight the Masked Man's literary army is inside his own short stories! ... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Patrick Ness  ·  Walker books (2014)
(7)
A boy drowns, desperate and alone in his final moments. He dies. Then he wakes, naked and bruised and thirsty, but alive. How can this be? And what is this strange deserted place? ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2020)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.3.2020
13.
Eric Knight  ·  Alma Books (2016)
Everyone in the Yorkshire town of Greenall Bridge knows Lassie, the prize collie of miner Sam Carraclough and his son Joe. But when the family falls on hard times, Sam is forced to sell his dog to the Duke of Rudling, ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Andy McNab  ·  Doubleday (2016)
Sean Harker is good at two things: stealing cars and fighting. One earns him money, the other earns him respect from the gang that he calls family. A police chase through the city streets is just another rite of passage for Sean ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Alex Goodwin, Charles Dickens a Tess Newall  ·  Bloomsbury (2016)
Fur and fiction combine in this retelling of Charles Dickens's most famous novel, adorably adapted with an all-star cast of guinea pigs. In the misery of a workhouse, a poor, fluffy little orphan called Oliver Twist is fed on nothing but thin air ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Ernest Thompson Seton  ·  Axios (2010)
In 1902, Seton founded a group called the Woodcraft Indians, and went on to become one of the founding pioneers of the Boy Scouts of America. Although written in the third person, it records Seton's adventures in the woods of ... (více o knize)
Naše cena: 821 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Andy Hopkins  ·  Penguin Books (2013)
More than two thousand years ago, traders brought spices and incense by camel caravan across deserts and mountains from the south of Arabia to the Mediterranean Sea. This is the story of that journey,... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Rudyard Kipling  ·  Pearson (2011)
A family of wolves take a little boy into their home in the jungle. The child learns and plays with the other cubs. But can he really live in the jungle? Will the other wolves want him to stay? And will the dangerous tiger Shere Khan catch him? (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
James Patterson  ·  Arrow Books (2015)
Rafe Khatchadorian is getting the Hollywood treatment in a film version of Middle School: The Worst Years of My Life starring Griffin Gluck, Lauren Graham, Rob Riggle and Thomas Barbusca... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Quinlan B. Lee  ·  Scholastic (2015)
NA SKLADĚ
Phonics comes to life with the cops, crooks, and heroes of LEGO (R) City! Learning to read has never been this much fun! Learn to read with the people of LEGO(R) City! Join adventurous firefighters, cops, and crooks as you read ... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička