Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyPro děti a mládežPro ... náctiletýchDobrodružné příběhy

Momentálně se v této nabídce nachází 203 titulů

1.
Rudyard Kipling  ·  Garamond (2015)
Něžné a moudré, veselé a hravé, pro děti i pro dospělé jsou Bajky i nebajky Rudyarda Kiplinga. Jako ve své předchozí Knize džunglí vede autor své čtenáře do pradávného světa polidštěných zvířat i jeskynních prapředků člověka, pralesů... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
2.
Dana Olšovská  ·  Edika (2017)
Učte se anglicky s chlapcem, který se ocitl sám v divočině napospas džungli! Malý chlapec Mauglí ztratil rodiče a našel útočiště v jeskyni vlků. V pralese nalezl rodinu a věrné kamarády, ale také... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Robert Louis Stevenson  ·  Edika (2016)
NA SKLADĚ (1)
Učte se angličtinu čtením napínavých příběhů. Třeba na tropickém ostrově hemžícím se piráty, kteří bojují s chlapcem Jimem a jeho přáteli. Chtějí, aby jim prozradili, kde leží „samé dukáty“ kapitány Flinta. Ilustrovaná knížka je určena pro... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč posíláme ihned
4.
James Patterson  ·  Arrow Books (2017)
Rafe Khatchadorian is getting the Hollywood treatment in a film version of Middle School: The Worst Years of My Life starring Griffin Gluck, Lauren Graham, Rob Riggle and Thomas Barbusca. Rafe Khatchadorian has enough problems ... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Terry Pratchett  ·  Talpress (2011)
NA SKLADĚ (1)
Ve vzdáleném, starobylém seskupení rozměrů, v astrální rovině, která původně vůbec nebyla určena k pohybu, se zachvěly a rozdělily spletené hvězdné mlhy... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Howard Pyle  ·  Edika (2013)
NA SKLADĚ
Veselá dobrodružství Robina Hooda byla prvotinou amerického spisovatele Howarda Pylea. Ten sesbíral staré balady o anglickém zbojníkovi a převyprávěl je tak, aby zaujaly dětské čtenáře. Díky němu se Robin Hood stal světoznámým hrdinou... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2017)
NA SKLADĚ
Zeus has punished his son Apollo–god of the sun, music, archery, poetry, and more–by casting him down to earth in the form of a gawky, acne-covered sixteen-year-old mortal named Lester. The only way Apollo can reclaim his rightful place ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Benjamin Alire Sáenz  ·  Simon & Schuster (2014)
(4)
Aristotle is an angry teen with a brother in prison. Dante is a know-it-all who has an unusual way of looking at the world. When the two meet at the swimming pool, they seem to have nothing in common. But as the loners start spending time together,... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Chris Colfer  ·  Little, Brown (2016)
(1)
The 5th book in the No.1 New York Times bestselling series by Chris Colfer In the highly anticipated continuation of the Land of Stories series, Conner learns that the only place to fight the Masked Man's literary army is inside his own short stories! ... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Patrick Ness  ·  Walker books (2014)
(7)
A boy drowns, desperate and alone in his final moments. He dies. Then he wakes, naked and bruised and thirsty, but alive. How can this be? And what is this strange deserted place? ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2020)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.3.2020
12.
Eric Knight  ·  Alma Books (2016)
Everyone in the Yorkshire town of Greenall Bridge knows Lassie, the prize collie of miner Sam Carraclough and his son Joe. But when the family falls on hard times, Sam is forced to sell his dog to the Duke of Rudling, ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Andy McNab  ·  Doubleday (2016)
Sean Harker is good at two things: stealing cars and fighting. One earns him money, the other earns him respect from the gang that he calls family. A police chase through the city streets is just another rite of passage for Sean ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Andy Hopkins  ·  Penguin Books (2013)
More than two thousand years ago, traders brought spices and incense by camel caravan across deserts and mountains from the south of Arabia to the Mediterranean Sea. This is the story of that journey,... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
James Patterson  ·  Arrow Books (2015)
Rafe Khatchadorian is getting the Hollywood treatment in a film version of Middle School: The Worst Years of My Life starring Griffin Gluck, Lauren Graham, Rob Riggle and Thomas Barbusca... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Geraldine Mccaughrean  ·  Usborne Publishing (2017)
In the summer of 1727, a group of men and boys are put ashore on a remote sea stac to harvest birds for food. No one returns to collect them. Why? Surely nothing but the end of the world can explain why they have been abandoned to endure storms... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Stefan Bachmann  ·  HarperCollins Publishers (2013)
The thrilling sequel to Stefan Bachmann's steampunk faery fantasy The Peculiar. This is Jonathan Strange and Mr Norrell for kids, mixed with a dash of The Bartimaeus Trilogy... (více o knize)
Naše cena: 476 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Chris Colfer  ·  Little, Brown (2015)
Featuring Mother Goose and Queen Red Riding Hood, fan favorite characters in the Land of Stories series, this boxed set is a must-have for new and old fans alike... (více o knize)
Naše cena: 912 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Henry Clark  ·  Little, Brown (2016)
This never-before-seen twist on time travel adventure explores the theme of accepting those who are different and having the courage to join them... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Dave Butler  ·  Random House (2017)
The first installment in an action-adventure series about a boy on a rescue mission part Pinocchio, part fantasy, and all fun! Meet Charlie. He lives a quiet life with his protective father, an inventor and clockmaker... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička