Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyPro děti a mládežDětská literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 885 titulů

1.
Antonio Ladrillo  ·  Tate (2017)
NOVINKA
With this fun flip-and-fold book, you can tell lots of stories by opening and closing, folding and unfolding the pages to create new colourful shapes and characters. It's a different story everytime! ... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Ladybird Books (2017)
NOVINKA
Learn 1000 first words with Peppa Pig in this fantastic new bumper sticker book! (více o knize)
Naše cena: 270 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Lewis Carroll a Richard B. A. Brown  ·  Eli Publishing (2009)
‘It was a hot, hot day; her boring sister was reading a boring book – with no pictures! –and Alice didn’t know what to do...’ The classic story of a young girl who falls... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
(2)
Hundreds of fascinating facts are waiting to be unearthed in this latest book from Aleksandra and Daniel Mizielinski, the creative duo behind the bestselling Maps. Dive below the surface, and find out what happens under the earth and under the water... (více o knize)
Naše cena: 715 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Roald Dahl  ·  Puffin Books (2016)
Boggis is an enormously fat chicken farmer who only eats boiled chickens smothered in fat. Bunce is a duck-and-goose farmer whose dinner gives him a beastly temper. Bean is a turkey-and-apple farmer who only drinks gallons of strong cider... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Scholastic (2016)
NA SKLADĚ
From the heraldry of the four Hogwarts houses to the extravagant wares of Weasleys' Wizard Wheezes, the world of Harry Potter overflows with radiant colour. Featuring artwork from the hugely successful Harry Potter .... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Gertrude Landa  ·  Edika (2012)
Židovské pohádky a legendy jsou plné poetiky a moudrosti, zrovna jako by na vás dýchly dějiny smíšené se světem plným bájných stvoření a zázračných skutků... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Slovart CZ (2016)
(3)
Připravit, pozor… teď! V nejnovějším vydání Guinness World Records najdete nejsenzačnější rekordy v celém vesmíru a dosud nevídané fotografie. Navíc je tu speciální kosmická rubrika a také exkluzivní rozhovory s astronauty Buzzem Aldrinem a Chrisem Hadfie (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Joseph Jacobs  ·  Garamond (2014)
V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohádky sebrané etnologem a sběratelem lidové tvořivosti Josephem Jacobsem, původně vydané ve dvou knihách... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
10.
Henri Matisse  ·  Phaidon (2016)
NA SKLADĚ
Fine artists are paired with early learning concepts in this groundbreaking series for the toddler set. Henri Matisse's abstract cut-outs are used to teach colours in this polished read-aloud board book... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Elizabeth Rudnick  ·  Disney (2017)
(1)
Belle has dreamt of adventures like the ones she reads in her books, of traveling the world outside her small town. But when Belle's father is taken prisoner by a beast in an enchanted castle, her path is forever changed.... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Penguin Books (2012)
Nemo is a fish. Nemo and his Dad live in the ocean. It is the first day in school today. Who does Nemo see in school on the first day? ... (více o knize)
Naše cena: 115 Kč obvykle posíláme do 10 dnů
13.
Roald Dahl  ·  Puffin Books (2016)
Whoosh! Inside the Great Glass Elevator, Willy Wonka, Charlie Bucket and his family are cruising a thousand feet above the chocolate factory. They can see the whole world below them, but they're not alone. The American Space Hotel has just launched... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
L. Frank Baum  ·  Edika (2012)
Pohádkový příběh Čaroděj ze země Oz vyšel roku 1900 a okamžitě zaznamenal obrovský úspěch u kritiky i čtenářů. Baum posléze napsal dalších 13 knih s postavami ze země Oz a v jeho díle pokračovali i další spisovatelé... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Oscar Wilde  ·  Garamond (2014)
(2)
Wildovy pohádky nejsou odvozeny z lidových pramenů, ale jsou tvorbou výlučně literární. Ne vždy v nich vítězí dobro a zlo nebývá vždy potrestáno, je však souzeno autorovým výsměchem a ironií... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
16.
Garamond (2012)
(1)
Soubor irských pohádek přenese čtenáře do temného šerosvěta plného stínů ze starých keltských legend, kde pohádkové postavy páchají neplechy a škodolibé skutky, kněží vedou s ďáblem nekonečný boj o lidské duše, chytré ženy umějí vyzrát... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
17.
Lewis Carroll  ·  Garamond (2013)
Bilingvní, anglicko-české vydání díla klasika světové literatury určené pro středně pokročilé zájemce o angličtinu. (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Albatros (2014)
S Krtečkem je rok krásný a plný zábavy od jara do zimy! Na jaře pomůže sýkorce, v létě zachrání květiny, na podzim navaří povidla a v zimě se raduje ze sněhu... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Roald Dahl  ·  Puffin Books (2016)
George Kranky's Grandma is a miserable grouch. George really hates that horrid old witchy woman. One Saturday morning, George is in charge of giving Grandma her medicine. So-ho! Ah-ha! Ho-hum! George knows exactly what to do... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Oblíbené leporelo pro nejmenší - tentokrát v angličtině! Konečně je tu zima! řekl si Krtek a vytáhl sáňky. Ale co to? Bílo je všude, ale sníh to není, jen jinovatka... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 45

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička