Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyPro děti a mládežDětská literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 920 titulů

1.
Eva Weaver  ·  Orion (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Shortly after her sixteenth birthday, Ritva is sent away to Seili - a remote island to the south of Finland. A former leper colony, Seili is now home to ... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
2.
Reshma Saujani  ·  Virgin Books (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Part how-to, part girl-empowerment, and all fun, from the leader of the movement championed by Sheryl Sandberg, Malala Yousafzai, and John Legend. Since 2012, the organization Girls Who Code has taught computing skills to and inspired over 40,000 girls . (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
3.
Richard Graham  ·  Thames & Hudson (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
One day Ezra hears a gloomy blue tune coming from the piano. To her surprise, it's a caterpillar making the sound: a cranky caterpillar. Ezra tries to cheer him up with some fresh air, cakes, and new hats, but nothing seems to work..What can Ezra do to he (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
4.
Dorling Kindersley (2009)
Stroke, tickle and touch the textures together with your baby and help them discover all about wild animals. Let their little hands roam and feel how furry the tigers are and how scaly the crocodiles feel. They'll learn as you play... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Marie Zahálková  ·  Ottovo nakladatelství (2013)
Budulínku, dej mi hrášku... Pohádkový příběh o neposedném chlapci a vychytralé lišce představuje naše knížka současně v české i anglické podobě, která malým čtenářům usnadní a zpestří první krůčky v cizím jazyce. Dětskou fantazii při čtení nebo... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 7 dnů
6.
Barnes and Noble (2016)
Beauty and the Beast and Other Classic Fairy Tales features 101 stories in which beauties and beasts. capture the charm and magic of the classic fairy tale. Chosen from The Blue Fairy Book and other fairy tale collections by Andrew Lang, ... (více o knize)
Naše cena: 895 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Roald Dahl  ·  Puffin Books (2016)
Phizz-whizzing new branding for the world's No.1 storyteller, Roald Dahl! Exciting, bold and instantly recognisable with Quentin Blake's inimitable artwork. Mr Twit is a foul and smelly man with bits of cornflake and sardine in his beard... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Roald Dahl  ·  vydavateľ neuvedený (2014)
Box 4 titulov a audio CD: James and teh Giant Peach, The BFG, Charlie and the Chocolate Factory a Matilda... (více o knize)
Naše cena: 1 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Lewis Carroll  ·  Garamond (2013)
Bilingvní, anglicko-české vydání díla klasika světové literatury určené pro středně pokročilé zájemce o angličtinu. (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Dorling Kindersley (2008)
Stroke, tickle and touch the textures together with your baby and help them discover all about animals. Let their little hands roam and feel how soft and cuddly kittens are but how scaly the lizard feels. They’ll learn as you play... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Oscar Wilde  ·  Garamond (2014)
(2)
Wildovy pohádky nejsou odvozeny z lidových pramenů, ale jsou tvorbou výlučně literární. Ne vždy v nich vítězí dobro a zlo nebývá vždy potrestáno, je však souzeno autorovým výsměchem a ironií... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Lewis Carroll  ·  Edika (2016)
Učte se angličtinu s Alenkou, která honí králíka v saku, skočí do nory a octne se v naprosto neskutečném světě. Najde tam nové přátele – kamarádí se s vyšinutým Kloboučníkem, zubící se kočkou Šklíbou, houseňákem Absalomem, ale také bojuje proti... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Roald Dahl  ·  Puffin Books (2016)
Beware. Real witches dress in ordinary clothes and look like ordinary women. But they are not ordinary. They are always plotting and scheming with murderous, bloodthirsty thoughts - and they hate children... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Garamond (2012)
NA SKLADĚ (1)
Soubor irských pohádek přenese čtenáře do temného šerosvěta plného stínů ze starých keltských legend, kde pohádkové postavy páchají neplechy a škodolibé skutky, kněží vedou s ďáblem nekonečný boj o lidské duše, chytré ženy umějí vyzrát... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Garamond (2014)
Anglicko-české vydání toho nejlepšího z lidových pohádek, které na konci 19. století v Japonsku posbíral a vtipně i poeticky převyprávěl americký orientalista W. E. Griffis. Příběhy plné fantazie vyprávějí třeba o tom, proč se hvězdní milenci na obloze... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Julia Donaldson a Axel Scheffler  ·  MacMillan (2016)
"How the cat purred and how the witch grinned, As they sat on their broomstick and flew through the wind." The witch and her cat fly happily over forests, rivers and mountains on... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Roald Dahl  ·  Puffin Books (2016)
Mr Willy Wonka is the most extraordinary chocolate maker in the world.And do you know who Charlie is? Charlie Bucket is the hero. The other children in this book are nasty little beasts, called: Augustus Gloop - a great big greedy nincompoop; ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Slovart CZ (2016)
(3)
Připravit, pozor… teď! V nejnovějším vydání Guinness World Records najdete nejsenzačnější rekordy v celém vesmíru a dosud nevídané fotografie. Navíc je tu speciální kosmická rubrika a také exkluzivní rozhovory s astronauty Buzzem Aldrinem a Chrisem Hadfie (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
20.
Gerald Durrell  ·  Garamond (2009)
Jak naznačuje věnování Durrellovy povídkové sbírky „mé sestře Margo, která s láskou a humorem svolila, abych ji v této knize poněkud zesměšnil“, autor tu s laskavým humorem a sebeironií popisuje nevšední chvíle prožité na cestách s rodinou a přáteli... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 46

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička