Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyDetektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 387 titulů

1.
Jo Nesbo  ·  Harvill Secker (2017)
NA SKLADĚ (20)
There’s a new killer on the streets and he’s out for blood. A woman is found murdered after an internet date. The marks left on her body show the police that they will be dealing with a particularly vicious case... (více o knize)
Naše cena: 422 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2017)
Agatha Christie's most ingenious murder mystery, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest generation of Agatha Christie fans and book lovers. The villagers of Chipping Cleghorn, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Stieg Larsson  ·  MacLehose Press (2015)
Salander is plotting her revenge - against the man who tried to kill her, and against the government institutions that very nearly destroyed her life. But it is not going to be a straightforward campaign. After taking a bullet to the head, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Michael Connelly  ·  Orion (2015)
An execution on the overlook above the Mulholland Dam entangles Bosch with FBI Agent Rachel Walling and Homeland Security. The brilliant thirteenth Harry Bosch novel from the award-winning No. 1 bestselling author.. (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Agatha Christie  ·  Pearson (2009)
A train journey from Turkey to France is dalayed by thick snow. So when a passenger on the train is found murdered in his bed, it is the perfect opportunity for Agatha Christie's famous detective, Hercule Poirot, to prove his ability and solve ... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
6.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2011)
Harry Hole is back and this time he's back from very, very far away. Another gripping instalment in this prize-winning and acclaimed series by the internationally #1 bestselling crime writer in Norway. (více o knize)
Naše cena: 204 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Arthur Conan Doyle  ·  SUN (2015)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Martin Kučera  ·  Edika (2015)
Záhadám opřádajícím tajemný Blacktown je snad konečně odzvoněno. Na výzvu Scotland Yardu se tajného úkolu ujímá velmi zkušený detektiv Brad Barton, který je pevně rozhodnut přijít už jednou provždy všem těm nevyjasněným... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Edika (2016)
O Jacku Rozparovači slyšel asi každý. Spousta lidí se snažila a doposud snaží rozluštit záhadu, kdo stál za vraždami prostitutek v londýnském Whitechapelu na sklonku 19. století. I když se čas od času objeví zpráva, že... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Arthur Conan Doyle a Dana Olšovská  ·  Edika (2016)
NA SKLADĚ (1)
Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2010)
(2)
The night the first snow falls a young boy wakes to find his mother gone. He walks through the silent house, but finds only wet footprints on the stairs. In the garden looms a solitary figure: a snowman bathed in cold moonlight, ... (více o knize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Stieg Larsson  ·  MacLehose Press (2015)
NA SKLADĚ
Lisbeth Salander - the girl with the dragon tattoo - can be viciously violent. Mikael Blomkvist knows it, and owes his life to it. When a criminologist and a journalist who works with Blomkvist at Millennium magazine are killed on the brink of ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Agatha Christie  ·  Garamond (2010)
Ve vlaku je náhodným cestujícím objevena pod sedadlem mrtvola mladé ženy. Zoufalý otec zavražděné, podezírající nenáviděného zetě, se obrátí na Hercula Poirota... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
Vydírání dopisy, nádherné diamanty a nepolapitelný Číňan – to vše tvoří velmi zajímavou, nicméně pro Poirota ne neřešitelnou kombinaci. V druhé povídce požádá ředitel pojišťovací společnosti svého přítele Hercula Poirota o vyšetření smrti muže... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
15.
Agatha Christie  ·  Garamond (2009)
V první povídce se poněkud atypicky ujímá slova sama slečna Marplová a s roztomile ješitnou sebechválou líčí úspěšně - jak jinak!- vyřešený případ záhadné vraždy jedné hypochondričky... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
(1)
Pokud se něco zdá být příliš výhodné, než aby to byla pravda, je to přinejmenším podivné. Když si manželé Robinsonovi pronajmou byt v londýnské čtvrti Knightsbridge za čtvrtinu obvyklé ceny, vzbudí to pozornost kapitána Hastingse... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
17.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2012)
The murder has been solved. But has justice been done? Harry Hole is back in Oslo. He's been away for some time, but his ghosts have a way of catching up with him. The case that brings him back is already closed... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Little, Brown (2016)
NA SKLADĚ (2)
When a mysterious package is delivered to Robin Ellacott, she is horrified to discover that it contains a woman's severed leg. Her boss, private detective Cormoran Strike, is less surprised but no less alarmed. There are four people from his ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Jo Nesbo  ·  Random House (2014)
The police urgently need Harry Hole. A killer is stalking Oslo's streets. Police officers are being slain at the scenes of crimes they once investigated, but failed to solve. The murders are brutal, the media reaction hysterical... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers
(1)
All 51 Hercule Poirot short stories presented in chonological order in a single volume - plus a bonus story not seen for more than 70 years... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 20

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička