Knihy
E-knihy

Detektivky

Zúženie výberu
+ další možnosti
Řazení
Počet titulů: 409
Seřadit podle:
Novinka

Dodání může trvat více než tři týdny

Winner of the the Barry, Macavity, & Anthony Awards for Best Novel 2017Winner of the Agatha Award for Best Contemporary Crime Novel 2016A Goodreads Best Mystery & Thriller of 2016 finalistFormer Chief Inspector Gamache has been hunting killers his ...

-5%
295 Kč

295 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Na skladě, objednávejte ale rychle

Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se...

-5%
189 Kč

189 Kč

Sleva 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

The Snowman

Jo Nesbo • Vintage, 2010

Dodání může trvat více než tři týdny

The night the first snow falls a young boy wakes to find his mother gone. He walks through the silent house, but finds only wet footprints on the stairs. In the garden looms a solitary figure: a snowman bathed in cold moonlight, ...

-5%
206 Kč

206 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

The Drowning

Camilla Läckberg • HarperCollins Publishers, 2012

Dodání může trvat více než tři týdny

Swedish crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg’s new psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. Christian Thydell’s dream has come true: his debut novel, The Mermaid, is published to rave reviews...

-5%
317 Kč

317 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Posíláme do 9 dní

V první povídce se poněkud atypicky ujímá slova sama slečna Marplová a s roztomile ješitnou sebechválou líčí úspěšně - jak jinak!- vyřešený případ záhadné vraždy jedné hypochondričky...

-5%
170 Kč

170 Kč

Sleva 5%

Posíláme do 9 dní

Posíláme do 9 dní

A murder takes place at the vicarage in the small village of St. Mary Mead, its victim is the least favorite of the local population. Therefore, there are numerous people suspicious. Miss Marple, who appears in this story ...

-5%
245 Kč

245 Kč

Sleva 5%

Posíláme do 9 dní

Na skladě, objednávejte ale rychle

A brand new omnibus of 55 short stories, presented for the first time in chronological order. Described by her friend Dolly Bantry as ' the typical old maid of fiction', Miss Marple has lived almost her entire life in the sleepy hamlet of St Mary Mead...

-5%
390 Kč

390 Kč

Sleva 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Stalker

Lars Kepler • HarperCollins Publishers, 2016

Dodání může trvat více než tři týdny

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department...

-5%
495 Kč

495 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

The Bat

Jo Nesbo • Vintage, 2017

Dodání může trvat více než tři týdny

This is the 20th anniversary edition of the first book in the internationally best-selling Harry Hole series. It includes the opening of the brand new Harry Hole thriller, The Thirst, and an exclusive new introduction by Jo Nesbo...

-5%
330 Kč

330 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Na skladě, objednávejte ale rychle

Soubor detektivních příběhů obsahuje dále povídky Dobrodružství s italským šlechticem, Rádžův smaragd, Poslední seance a Labutí píseň.

-5%
188 Kč

188 Kč

Sleva 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Posíláme do pěti dní

Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech...

-5%
132 Kč

132 Kč

Sleva 5%

Posíláme do pěti dní

The Devil's Star

Jo Nesbo • Vintage, 2016

Dodání může trvat více než tři týdny

A young woman is murdered in her Oslo flat. One finger has been severed from her left hand, and behind her eyelid is secreted a tiny red diamond in the shape of a five-pointed star – a pentagram, the devil’s star...

-5%
207 Kč

207 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Na skladě poslední kusy

Kniha vznikla na podkladě soudních případů, je určena středně pokročilým studentům. Mohou ji používat samouci při individuálním studiu, ale také studenti při skupinové výuce...

279 Kč

279 Kč

Na skladě poslední kusy

The Thirst

Jo Nesbo • Harvill Secker, 2017

Na skladě, posíláme ihned

There’s a new killer on the streets and he’s out for blood. A woman is found murdered after an internet date. The marks left on her body show the police that they will be dealing with a particularly vicious case...

-5%
455 Kč

455 Kč

Sleva 5%

Na skladě, posíláme ihned

Nemesis

Jo Nesbo • Vintage, 2011

Dodání může trvat více než tři týdny

Harry Hole and his team are in a race against time to crack the identity of a violent bank robber who always seems one step ahead...

-5%
216 Kč

216 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Na skladě, objednávejte ale rychle

The night the first snow falls a young boy wakes to find his mother gone. He walks through the silent house, but finds only wet footprints on the stairs. In the garden looms a solitary...

-5%
262 Kč

262 Kč

Sleva 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Posíláme do 10 dní

Záhadám opřádajícím tajemný Blacktown je snad konečně odzvoněno. Na výzvu Scotland Yardu se tajného úkolu ujímá velmi zkušený detektiv Brad Barton, který je pevně rozhodnut přijít už jednou provždy všem těm nevyjasněným...

-5%
237 Kč

237 Kč

Sleva 5%

Posíláme do 10 dní

Posíláme do 20 dní

V povídce Milionová loupež dojde během plavby zaoceánské lodi Olympia do New Yorku ke krádeži dluhopisů v hodnotě milion dolarů. Podezřelým je pan Philip Ridgeway, který dluhopisy převážel. Snoubenka pana Ridgewaye Esmée je přesvědčena o jeho nevině...

-5%
188 Kč

188 Kč

Sleva 5%

Posíláme do 20 dní

Buried Angels

Camilla Läckberg • HarperCollins Publishers, 2014

Dodání může trvat více než tři týdny

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo....

-5%
262 Kč

262 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Vyprodané

V slavné povídce Agathy Christie Smrt na Nilu která je rovněž známá z filmového přepisu, se Parker Pyne nalodí spolu s pestrou společností na palubu parníku Fayoum, aby poznával monumentální krásy Egypta. Podezřením lady Grayleové,...

-5%
188 Kč

188 Kč

Sleva 5%

Vyprodané