Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literaturaAnglický jazykBeletrie - anglickyDetektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 391 titulů

1.
Michael Connelly  ·  Orion (2015)
An execution on the overlook above the Mulholland Dam entangles Bosch with FBI Agent Rachel Walling and Homeland Security. The brilliant thirteenth Harry Bosch novel from the award-winning No. 1 bestselling author.. (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
(1)
Pokud se něco zdá být příliš výhodné, než aby to byla pravda, je to přinejmenším podivné. Když si manželé Robinsonovi pronajmou byt v londýnské čtvrti Knightsbridge za čtvrtinu obvyklé ceny, vzbudí to pozornost kapitána Hastingse... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2011)
Harry Hole is back and this time he's back from very, very far away. Another gripping instalment in this prize-winning and acclaimed series by the internationally #1 bestselling crime writer in Norway. (více o knize)
Naše cena: 204 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Jo Nesbo  ·  Harvill Secker (2017)
NA SKLADĚ (22)
There’s a new killer on the streets and he’s out for blood. A woman is found murdered after an internet date. The marks left on her body show the police that they will be dealing with a particularly vicious case... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2013)
Detective Harry Hole arrives in a steaming hot Bangkok. But it's work not pleasure. The Norwegian ambassador has been found dead in a seedy motel room, and no witnesses have come forward... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Arthur Conan Doyle a Dana Olšovská  ·  Edika (2016)
(1)
Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Agatha Christie  ·  Garamond (2014)
V povídce Milionová loupež dojde během plavby zaoceánské lodi Olympia do New Yorku ke krádeži dluhopisů v hodnotě milion dolarů. Podezřelým je pan Philip Ridgeway, který dluhopisy převážel. Snoubenka pana Ridgewaye Esmée je přesvědčena o jeho nevině... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Lev Nikolajevič Tolstoj  ·  Penguin Books (2012)
Leo Tolstoy combined detailed physical description with perceptive psychological insight to sweep aside the sham of surface appearances and lay bare man’s intimate gestures, acts, and thoughts. Murder and sacrifice…greed and devotion ... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2010)
(2)
The night the first snow falls a young boy wakes to find his mother gone. He walks through the silent house, but finds only wet footprints on the stairs. In the garden looms a solitary figure: a snowman bathed in cold moonlight, ... (více o knize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2009)
Harry Hole, drunkard, loner and brilliant detective is reassigned to surveillance after a high profile mistake. He’s bored by his new job until a report of a rare and unusual gun being fired sparks his interest because of its possible links ... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Arthur Conan Doyle  ·  Penguin Books (2015)
NA SKLADĚ
This is our very own set of Sherlock Holmes mysteries. It comprises the first and last of the novels, A Study in Scarlet (1887) and The Valley of Fear (1915); two celebrated cases, The Sign of Four and The Hound of the Baskervilles; ... (více o knize)
Naše cena: 731 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
Vydírání dopisy, nádherné diamanty a nepolapitelný Číňan – to vše tvoří velmi zajímavou, nicméně pro Poirota ne neřešitelnou kombinaci. V druhé povídce požádá ředitel pojišťovací společnosti svého přítele Hercula Poirota o vyšetření smrti muže... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Stieg Larsson  ·  MacLehose Press (2015)
NA SKLADĚ
Salander is plotting her revenge - against the man who tried to kill her, and against the government institutions that very nearly destroyed her life. But it is not going to be a straightforward campaign. After taking a bullet to the head, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Agatha Christie  ·  Garamond (2009)
V první povídce se poněkud atypicky ujímá slova sama slečna Marplová a s roztomile ješitnou sebechválou líčí úspěšně - jak jinak!- vyřešený případ záhadné vraždy jedné hypochondričky... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Little, Brown (2016)
(5)
When a mysterious package is delivered to Robin Ellacott, she is horrified to discover that it contains a woman's severed leg. Her boss, private detective Cormoran Strike, is less surprised but no less alarmed. There are four people from his ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Arthur Conan Doyle  ·  SUN (2015)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Agatha Christie  ·  Garamond (2015)
Soubor detektivních příběhů obsahuje dále povídky Dobrodružství s italským šlechticem, Rádžův smaragd, Poslední seance a Labutí píseň. (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers
(1)
All 51 Hercule Poirot short stories presented in chonological order in a single volume - plus a bonus story not seen for more than 70 years... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2012)
The murder has been solved. But has justice been done? Harry Hole is back in Oslo. He's been away for some time, but his ghosts have a way of catching up with him. The case that brings him back is already closed... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jo Nesbo  ·  Random House (2014)
The police urgently need Harry Hole. A killer is stalking Oslo's streets. Police officers are being slain at the scenes of crimes they once investigated, but failed to solve. The murders are brutal, the media reaction hysterical... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 20

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička