Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyUmělciOsobnosti filmu

Momentálně se v této nabídce nachází 191 titulů

1.
Lauren Graham  ·  Omega (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #3
V této knize se herečka Lauren Graham pokusila na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za svým životem. Podělí se s vámi o úsměvné zážitky ze svého dětství, dospívání a přiblíží své herecké začátky až po dobu, kdy si pouštěla trailer k seriálu Famílie... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
2.
Pavel Kosatík  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Moderní československé a posléze české dějiny zachytila jako nikdo jiný, místo politiků a velkých událostí sledovala v Manželských etudách obyčejné rodiny. Díky unikátní technice sběrného dokumentu, kterou někdo nazývá také posedlostí uplývajícím časem... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Jean Paul Belmondo  ·  Práh (2017)
NOVINKA
Nula. Čudný ksicht. Ohava. Takto častovali Belmonda francúzske divadelné kapacity, keď začínal, a bez mihnutia oka mu prorokovali: "Nikdy nebude na divadelných doskách ani vo filme držať nijakú ženu v náručí!" Ako veľmi sa mýlili! (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
4.
Kunal Nayyar  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Ze všech televizních a seriálových lúzrů je indo-americký, nevyléčitelně geeky astrofyzik Raj Koothrappali z Teorie velkého třesku jedním z nejroztomilejších. Upřímný, stydlivý a zábavný jako jeho postava je i herec samotný a v této knize nás nechá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
5.
Drew Barrymore  ·  Motýľ (2016)
NA SKLADĚ (6)
Oceňovaná herečka Drew Barrymore se v knize Divoký květ dělí o veselé, dojemné i vážné příběhy ze své minulosti i současnosti. Drew čtenářům vypráví například o tom, jak v šesti letech dosta¬la průlomovou roli ve filmu E. T. – Mimozemšťan, jak jí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
(1)
Tato knížka není životopis, ale příběh o cestě česko-francouzské divadelní a filmové herečky, šansoniérky, prezidentky Nadace Archa Chantal, paní Chantal Poullain... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Jaroslav Marvan a Petr Hořec  ·  Malý princ (2013)
Autorizované literární vzpomínky jednoho z nejoblíbenějších českých herců, který vypráví o svém životě od dětství, mládí, studentských zážitků přes epizodu v úřednické službě, dlouhá léta v souboru Vlasty Buriana... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
8.
Frédéric Martinez  ·  Brána (2016)
Životopisy nejslavnějších ženských hvězd Hollywoodu, které ve 20. století zářily na stříbrném plátně – Avy Gardnerové, Grace Kellyové, budoucí kněžny monacké, Ingrid Bergmanové, Rity Hayworthové, Audrey Hepburnové... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Karel Čáslavský  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
(1)
Poznejte celou filmografii legendárního "krále komiků" Vlasty Buriana (1891–1962). Filmový historik Karel Čáslavský vám nabízí: - herecké začátky Vlasty Buriana ještě v němých filmech - období třicátých let, kdy na vrcholu slávy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Dana Čermáková  ·  Imagination of People (2016)
NA SKLADĚ
Hovoříme-li o některých hercích vzhledem k jejich mimořádnému talentu a hereckému mistrovství jako o “Pánech Hercích” pak bychom se neměli bát označit tímto přízviskem ani ženy – vynikající herečky. Jejich seznam nebude zas tak dlouhý, pomineme-li... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Michael Schulman  ·  Omega (2016)
(1)
Portrét ženy, doby a herectví: první důkladná biografie Meryl Streep – "Železné Lady" herectví, která byla nominována na devatenáct Oscarů a tří získala. Kniha popisuje její začátky ze sedmdesátých let. Portrét ženy potýkající se s láskou, feminismem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Michaela Remešová a Roman Schuster  ·  FANY (2014)
Kniha je dosud nejobsáhlejším dokumentem o tvůrčím i osobním životě snad nejkrásnější české herečky Jany Brejchové. Popisuje nejen její strhující životní příběh, ale prostřednictvím svědectví mnoha těch, kteří jí byli po celý život nejblíže... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Martin Čičvák  ·  Dixit (2015)
Jedinečný životopis herce, který jako jeden z mála česko-slovenských umělců prošel doslova celý svět... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Ondřej Suchý  ·  Ikar CZ (2016)
Neobyčejný osud výjimečné české herečky byl již zpracován v několika knihách. Ale jak to bylo doopravdy s jejím vztahem ke Goebbelsovi a co stálo za přízní, kterou ji projevoval Hitler? Kniha hledá odpověď porovnáním tří vydaných hereččiných memoárů... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Nigel Goodall  ·  XYZ (2014)
NA SKLADĚ (3)
Intimní portrét vycházející hvězdy a idola, kterého proslavila role novodobého Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch už si zahrál detektiva i netvora, advokáta i vědce, politika i malíře, komika i špiona... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
J. Randy Taraborrelli  ·  Sidgwick & Jackson (2009)
(1)
Beautiful, damaged, the ultimate sex symbol, publicly celebrated, privately unhappy - Marilyn Monroe's tumultuous life and untimely death continue to fascinate us... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Josef Kubáník  ·  Eminent (2014)
Je něco tajemného na způsobu, jakým Květa Fialová proplouvá životem. Cokoli si přeje, splní se. Mohou za to andělé Vesmíru, k nimž se obrací s prosbami? Dost možná. A zcela určitě i originální recepty na život... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
18.
Emília Vášáryová a Ján Štrasser  ·  Forza Music (2014)
(4)
Spisovateľ a publicista Ján Štrasser prichádza túto jeseň s ďalšou knihou rozhovorov. Tentokrát sa zhovára s prvou dámou slovenskej divadelnej a filmovej scény Emíliou Vášáryovou. No nielen slovenskej scény. Už vo svojich hereckých začiatkoch zaujala... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Richard Hammond  ·  Orion (2008)
NA SKLADĚ (3)
Richard Hammond is one of our most in-demand and best-loved television presenters. In September 2006, he suffered a serious brain injury following a high-speed car crash... (více o knize)
Naše cena: 463 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Andrej Hryc  ·  Slovart (2013)
(82)
Autobiografia, v ktorej Andrej Hryc bilancuje svoj život, ale aj konanie ľudí, ktorých stretol a ktorí o týchto udalostiach nemajú odvahu hovoriť - spomienky z mladosti, prvé lásky, angažmán na Novej scéne, ale aj nevyšetrená smrť otca... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička