Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVýznamné osobnosti minulostiUmělci, spisovatelé

Momentálně se v této nabídce nachází 418 titulů

1.
Aleš Cibulka  ·  Edice ČT (2014)
Třetí díl Černobílých idolů plný čtivých medailonů o hereckých hvězdách stříbrného plátna obsahuje v první části texty z Cibulkových pamětnických kalendářů z let 2013 a 2014... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Alice Horáčková  ·  Argo (2014)
Matka Vladimíry Čerepkové, původem Ruska, své dceři nikdy neřekla, kdo byl její otec. Jednou ji počal sovětský osvoboditel, jindy statečný inženýr, pak známý herec... Matka Vladimíru bila a odkládala do dětských domovů a pasťáků.... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Václav Junek  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čtenář se v knize seznámí nejen s podrobným vylíčením uměleckých i osobních kariér čelných osobností populárního českého hereckého nebe od Emy Destinnové přes Ljubu Hermanovou, Miroslava Horníčka až k Miloši Kopeckému ... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
4.
Daniel Henych  ·  Mess (2010)
Soubor medailonků osobností z kulturního, vědeckého, ale i občansky angažovaného života. Medailonky vznikaly v průběhu let jako přístupně psané novinové články a nedělají si nárok na vědeckou odbornost... (více o knize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Ondřej Suchý  ·  Ikar CZ (2015)
(2)
Jaká vlastně byla Adina Mandlová, obdivovaná i zatracovaná prvorepubliková filmová hvězda, a proč své memoáry, vydané ve spolupráci s Josefem Škvoreckým, nazvala Dneska už se tomu směju? Prostřednictvím úryvků z jejich rozhovorů... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Radko Pytlík  ·  XYZ (2012)
V knize Toulavé house autor Radko Pytlík předkládá čtenářům poznatky ze svého dlouhodobého studia osobnosti a života známého českého spisovatele, autora slavných Osudů dobrého vojáka Švejka, Jaroslava Haška... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Podrobná publikace věnovaná životu legendy českého herectví Miloše Kopeckého, kterou napsal zčásti sám ještě před svou smrtí v roce 1996, je strhující výpovědí o jeho ojedinělém osobním i profesionálním životě. Miloš Kopecký byl geniálním hercem, který... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Petr Sís  ·  Labyrint (2014)
Nádherná kniha o osamělosti a hledání smyslu života. Autor se sobě vlastní empatií, lehkostí a citem pro dobovou atmosféru vypráví příběh legendárního francouzského letce, dobrodruha a spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho (1900 - 1944)... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Karel Čáslavský  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
(1)
Poznejte celou filmografii legendárního "krále komiků" Vlasty Buriana (1891–1962). Filmový historik Karel Čáslavský vám nabízí: - herecké začátky Vlasty Buriana ještě v němých filmech - období třicátých let, kdy na vrcholu slávy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Naomi Woodová  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
„Láska je jako rána, čím je hlubší, tím víc musí bolet…“ Vášně, lásky, nevěry, rozchody… čtyři osudové ženy jednoho slavného muže. Čtyři ženy, čtyři manželky Ernesta Hemingwaye: Hadley, Pauline zvaná Fife, Martha... (více o eknize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
11.
Miroslav Graclík  ·  Omega (2014)
Československo patřilo v meziválečném období v mnoha oborech mezi světovou špičku. Jedním z nich byla kinematografie. Vzniklo tehdy hodně divácky velmi vděčných snímků. Například Kristián, Cesta do hlubin študákovy duše, Eva tropí hlouposti... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Jiří Vondrák  ·  Vítek (2014)
Bulat Okudžava patří spolu s Vladimírem Vysockým mezi nejvýznamnější ruské písničkáře a básníky. Jeho tvorba významně ovlivnila život několika generací a inspirovala mnoho dalších hudebníků, mimo jiné i Jarka Nohavicu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Adina Mandl  ·  XYZ (2015)
(8)
Druhé, rozšířené a upravené vydání vzpomínek slavné herečky Adiny Mandlové. Do světa filmu bývalou manekýnku a fotomodelku Adinu Mandlovou uvedl Hugo Haas, který byl jistou dobu jejím intimním přítelem. Zprvu byla obsazována do rolí mondén a zhýčkaných... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
John Curran  ·  Knižní klub (2012)
V publikaci navazující na úspěšné a oceňované Utajené zápisníky Agathy Christie nás znalec a archivář díla královny detektivek John Curran provádí šesti desetiletími její spisovatelské dráhy... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Keith Haring  ·  Kniha Zlín (2012)
Svazek nabízí čtenáři sebrané deníky amerického výtvarníka Keitha Haringa. Časově deníky pokrývají období od roku 1977 až do podzimu 1989, tedy do doby několika měsíců před umělcovou smrtí. Haring v nich zaznamenává svou uměleckou činnost, své pocity, nej (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Charles Laurence  ·  Prostor (2012)
(1)
Autobiografická kniha novináře Charlese Laurence, jehož otec byl vysoce postaveným britským diplomatem, vypráví příběh rodiny, která v padesátých letech pobývala v Praze a kterou tento pobyt hluboce zasáhl. (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Vera Vogeler  ·  BVD (2016)
Berlínský novinář Otto Mugrauer se před několika lety, víceméně náhodou, dostal k deníku své tety Hildy Korberové, manželky známého německého herce 30. let Veita Harlana... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Ludmila Zemanová a Linda Zeman-Spaleny  ·  CPRESS (2015)
NA SKLADĚ (1)
Před 105 lety se narodil geniální průkopník trikových filmů Karel Zeman, uznávaná osobnost světové kinematografie. Jak vznikaly jeho kultovní filmy Cesta do pravěku, Vynález zkázy nebo Baron Prášil? Přeneste se do světa fantazie a do svého dětství, do... (více o knize)
Naše cena: 656 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Josef Lada  ·  Knižní klub (2013)
Milovaný český malíř a ilustrátor, ale také skvělý vypravěč Josef Lada (1887 - 1957) by se letos dožil sto dvaceti let. S jeho jménem je spojena řada postav a postaviček, malebné obrázky českého venkova, poezie Vánoc,... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Ladislav Tunys  ·  XYZ (2011)
Jindřich Plachta, vlastním jménem Jindřich Šolle, se s českým filmem potkal poprvé v druhé polovině dvacátých let, ale prorazil až v roce 1931 v komedii Muži v offsidu. Od té doby se stal velmi vyhledávaným představitelem především komediálních rolí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 21

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička