Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVýznamné osobnosti dnes

Momentálně se v této nabídce nachází 234 titulů

1.
Luke Harding  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Hrdina dnešní doby? Nebo naopak vlastizrádce, který má být souzen? Názory se různí. Kdo je však ve skutečnosti Edward Snowden? Jaká je jeho motivace, jak se odvíjel celý příběh vynesení přísně tajných informací, které otřásly nejen občanskou... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 4.9.2017
2.
Stanislav Bernard  ·  65. pole (2014)
(1)
Vlastní cestou k poctivému českému pivu… T o je směr, jímž se v roce 1991 vydal Stanislav Bernard se svými společníky v humpoleckém pivovaru. A zatímco státní dluh České republiky má dnes dlouhou řadu nul, Rodinný pivovar Bernard splatil obrovské... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Anne T.  ·  IFP Publishing (2010)
(1)
Skutečný příběh brokerky, která pracovala v investiční bance, v říši spekulantů na finančních trzích. Napínavé líčení praktik a obchodů, které vedly ke zhroucení finančních trhů a ke globální ekonomické krizi... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
František Čvančara  ·  Toužimský & Moravec (2014)
František Čvančara, politický vězeň padesátých let, ostatně jako většina stejně perzekuovaných o souvislostech svého věznění dosud hovořil jen sporadicky. Nyní se konečně rozhodl napsat svůj příběh. Dozvíme se tak, jak někteří... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Janet Lowe  ·  Edika (2011)
Ve světě globálního businessu se pohybují tisíce schopných a velmi úspěšných manažerů, Jack Welch je ale jen jeden. Právě on mi ukázal, že žádný vrchol není tak vysoký a zrádný, abych ho nedokázala zdolat, pokud budu věřit ve své schopnosti a upřímně... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Františka Čížková  ·  CZECH NEWS CENTER (2016)
Napsala jsem knihu. Jmenuje se: To jsem já, Františka. Stvořila jsem knihu, aniž bych po tom bytostně toužila. Pár nakladatelů, jež mě k tomu vyzvali, jsem v nedávné minulosti s díky odmítla. Nechtěla jsem udělat další... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Nick Vujicic  ·  Čintámani (2011)
(6)
Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2011)
(1)
Celý život trvá láska mezi Jeremy Clarksonem a auty. Už čtvrt století Jeremy auta řídí, testuje a píše o nich. A už dvacet let je vůdčí osobností oblíbeného motoristického seriálu Top Gear. (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Dalajláma a Victor Chan  ·  Knižní klub (2014)
Nová kniha, velmi poutavě napsaná, představuje hluboce osobní portrét dalajlamy ve skutečném životě a přináší vzácné pohledy do jeho života. Čtenář má možnost setkat se s ním při různých příležitostech a vidět, že je stále stejný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Christiane F.  ·  OLDAG (2015)
(35)
Dnes již dospělá Christiane F. se poprvé ve svých dvanácti letech setkala v evangelickém centru pro mládež s hašišem, ve třinácti na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2013)
Motoristický pořad Top Gear sleduje po celém světě asi 350 milionů diváků, momentálně běží i na českém kanálu Prima Cool. Za jeho mimořádnou popularitou stojí zejména hlavní moderátor Jeremy Clarkson, autor této knihy. Začal ji psát, aby se vyznal ze... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Miloš Hoznauer  ·  Dokořán (2016)
Miloš Hoznauer bývá označován za živoucí legendu pražských češtinářů - kantorské povolání si zvolil na maturitním večírku jaksi z recese, ale stalo se mu celoživotním... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Karel Ruml  ·  Barrister & Principal (2013)
Vlak Svobody byl událostí, která tehdy, na podzim roku 1951, mediálně oběhla svět. Ten se zřídka zajímal o tu zemičku v srdci Evropy, z níž vyjel, šedivé komunistické Československo... (více o knize)
Naše cena: 25 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
14.
Janet Lowe  ·  Computer Press (2012)
NA SKLADĚ AKCE
Warren Buffett je považován za nejdynamičtějšího investrora všech dob. Kniha je plná přemítání o tématech, jako je internetové podnikání, rodina a přátelé, placení daní. Autorka předkládá Buffettovy poznatky, vize a filozofické názory,... (více o knize)
Naše cena: 74 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
15.
Reinhold Messner  ·  Brána (2014)
(1)
Vzpomínková kniha světoznámého horolezce, světoběžníka a pokořitele osmitisícovek a mnoha dalších horských vrcholů Reinholda Messnera podává propracovaný obraz bohatého, naplněného a současně spletitého života... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Jaroslav Maršík a Pavel Žofka  ·  freytag&berndt (2007)
Publikace o lezení v Sasku vychází z úspěšného internetového seriálu, který pro stránky www.lezec.cz tvořil Jaroslav Maršík celých sedm let... (více o knize)
Naše cena: 962 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
David Laňka  ·  No Limits (2013)
Nejúspěšnější současná česká pornoherečka Tarra White přichází s otevřenou zpovědí o své cestě za slávou a bohatstvím. Vzpomíná na své začátky, jak jen pár dní po svých osmnáctých narozeninách natáčela s Robertem Rosenbergem. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Malála Jusafzai a Christina Lamb  ·  Ikar CZ (2014)
V jedenácti letech začala Malála, která se narodila do paštunské rodiny v pákistánském údolí Svát, psát pro BBC postřehy o tom, jak se žije pod hrozbou Tálibánu. Pod pseudonymem Gul Makaj popisovala, jak její rodina bojuje za vzdělávání dívek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Sára Saudková  ·  Mladá fronta (2015)
Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce... Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Blanka Milfaitová  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha Příběh opravdové vášně představuje ohlédnutí nejen za roční marmeládovou expedicí, kdy s obytným vozem projela celou Evropu a kus Afriky a vařila marmelády na nejrůznějších místech starého kontinentu, ale nabízí také příběh o hledání sebe sama. (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička