popis
Významné osobnosti dnes

Knihy Biografie, životopisy Významné osobnosti dnes

V podkategorii Významné osobnosti dnes se nachází 245 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Stingl Miloslav
Adam Chroust  ·  Jota (2016)
(1)
Významný český cestovatel a spisovatel Miloslav Stingl po desítkách let zarytého mlčení souhlasil se zpracováním a zveřejněním svého neuvěřitelného životního příběhu, na který netrpělivě čekalo několik generací jeho věrných čtenářů... (více o titulu)
Naše cena: 1 038 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dní
2.
Warren Buffett hovoří
Janet Lowe  ·  Computer Press (2012)
Warren Buffett je považován za nejdynamičtějšího investrora všech dob. Kniha je plná přemítání o tématech, jako je internetové podnikání, rodina a přátelé, placení daní. Autorka předkládá Buffettovy poznatky, vize a filozofické názory,... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Chamtivost bez hranic
Anne T.  ·  IFP Publishing (2010)
(1)
Skutečný příběh brokerky, která pracovala v investiční bance, v říši spekulantů na finančních trzích. Napínavé líčení praktik a obchodů, které vedly ke zhroucení finančních trhů a ke globální ekonomické krizi... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
4.
Jack Welch hovoří
Janet Lowe  ·  Edika (2011)
Ve světě globálního businessu se pohybují tisíce schopných a velmi úspěšných manažerů, Jack Welch je ale jen jeden. Právě on mi ukázal, že žádný vrchol není tak vysoký a zrádný, abych ho nedokázala zdolat, pokud budu věřit ve své schopnosti a upřímně... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
5.
Sejdeme se v Denveru
František Čvančara  ·  Toužimský & Moravec (2014)
František Čvančara, politický vězeň padesátých let, ostatně jako většina stejně perzekuovaných o souvislostech svého věznění dosud hovořil jen sporadicky. Nyní se konečně rozhodl napsat svůj příběh. Dozvíme se tak, jak někteří... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
My děti ze stanice ZOO
Christiane F.  ·  OLDAG (2015)
Dnes již dospělá Christiane F. se poprvé ve svých dvanácti letech setkala v evangelickém centru pro mládež s hašišem, ve třinácti na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Moje cesta
Donna Karan  ·  Jota (2016)
(1)
Jděte za svými sny a svět vám může ležet u nohou. Moje cesta je příběhem mladé ženy (Donna Karan), která se díky své vizi a tvrdé práci stala vzorem pro ženy na celém světě. Kniha vychází s předmluvou Barbry Streisand... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
8.
To jsem já, Františka
Františka Čížková  ·  CZECH NEWS CENTER (2016)
Napsala jsem knihu. Jmenuje se: To jsem já, Františka. Stvořila jsem knihu, aniž bych po tom bytostně toužila. Pár nakladatelů, jež mě k tomu vyzvali, jsem v nedávné minulosti s díky odmítla. Nechtěla jsem udělat další... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
Život bez hranic
Nick Vujicic  ·  Čintámani (2011)
(6)
Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
10.
Moudrost soucitnosti
Dalajláma, Victor Chan  ·  Knižní klub (2014)
Nová kniha, velmi poutavě napsaná, představuje hluboce osobní portrét dalajlamy ve skutečném životě a přináší vzácné pohledy do jeho života. Čtenář má možnost setkat se s ním při různých příležitostech a vidět, že je stále stejný... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Svoboda - Kréda ze silnice
Sonny Barger  ·  Talpress (2010)
(3)
Tajemství vůdcovství drsného válečníka a válečného umění v tomto neobvyklém průvodci životem od legendárního Pekelného anděla. Sonny Barger je člověk, který zná cenu svobody. Užíval si ji, když trávil nesčetné hodiny jěžděním na svém harleyi... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Duchovně nevhodný mystik
Osho  ·  Eugenika (2011)
(1)
Tato kniha, která je sestavená z rozhovorů a tisíců hodin promluv před živým publikem, nabízí okouzlující náhled do života a práce Osha, jednoho z nejskandálnějších spirituálních učitelů světa... (více o titulu)
Naše cena: 464 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Jak myslí Rupert Murdoch
Paul R. La Monica  ·  BIZBOOKS (2011)
(1)
Bezohledný cynik, člověk, který degradoval žurnalistiku, ale také jeden z nejschopnějších byznysmenů současnosti – mediální magnát a miliardář Rupert vzbuzuje celou svou kariéru kontroverze... (více o titulu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 4 dní
14.
Erasmus
Erasmus  
Johan Huizinga  ·  OIKOYMENH (2014)
Významný nizozemský historik první poloviny 20. století vydal monografii o Erasmu Rotterdamském roku 1924... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
15.
Tvrdohlavý muž
Stanislav Bernard  ·  65. pole (2014)
(1)
Vlastní cestou k poctivému českému pivu… T o je směr, jímž se v roce 1991 vydal Stanislav Bernard se svými společníky v humpoleckém pivovaru. A zatímco státní dluh České republiky má dnes dlouhou řadu nul, Rodinný pivovar Bernard splatil obrovské... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
16.
Příběh opravdové vášně
Blanka Milfaitová  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha Příběh opravdové vášně představuje ohlédnutí nejen za roční marmeládovou expedicí, kdy s obytným vozem projela celou Evropu a kus Afriky a vařila marmelády na nejrůznějších místech starého kontinentu, ale nabízí také příběh o hledání sebe sama. (více o titulu)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
17.
Rudý zákon
Bill Browder  ·  BIZBOOKS (2015)
(4)
Americko-britský miliardář Bill Browder by si ještě před několika lety řekl, že hlavní je dělat byznys a ne odhalovat korupci v Kremlu. Pak se ale stalo něco, co ho donutilo změnit názor. Stal se aktérem jednoho z nejdramatičtějších politických... (více o titulu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Doktor Flastr
Adams Patch  ·  Pragma (2007)
Kniha Patche Adamse by měla být povinnou četbou pro pacienty, lékaře a všechny ostatní smrtelníky. Od Patche jsem se naučil nebát se být sám sebou a neskrývat své rány: za jeho šaškovským zjevem se skrývá velká moudrost... (více o titulu)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
19.
Ozvuky času...
Vladimír Justl  ·  Akropolis (2008)
Rozhovor, který s Vladimírem Justlem vedl literární historik Jiří Holý, věnuje prostor jak Justlovu přátelství s Holanem, Seifertem, Hrubínem a Skácelem, tak setkávání s dalšími básníky, divadelníky, herci i výtvarnými umělci. Na svůj život s literaturo (více o titulu)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Lezení v Sasku
Jaroslav Maršík, Pavel Žofka  ·  freytag&berndt (2007)
Publikace o lezení v Sasku vychází z úspěšného internetového seriálu, který pro stránky www.lezec.cz tvořil Jaroslav Maršík celých sedm let... (více o titulu)
Naše cena: 962 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička