Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVýznamné osobnosti dnes

Momentálně se v této nabídce nachází 234 titulů

1.
Anne T.  ·  IFP Publishing (2010)
(1)
Skutečný příběh brokerky, která pracovala v investiční bance, v říši spekulantů na finančních trzích. Napínavé líčení praktik a obchodů, které vedly ke zhroucení finančních trhů a ke globální ekonomické krizi... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Christiane F.  ·  OLDAG (2015)
(35)
Dnes již dospělá Christiane F. se poprvé ve svých dvanácti letech setkala v evangelickém centru pro mládež s hašišem, ve třinácti na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Režie: Leopold Lahola  ·  Slovenský filmový ústav (2014)
Hrají: Rüdiger Bahr, Magda Vášáryová, Ivan Gogál a další
NA SKLADĚ
SFÚ vydal na DVD aj jediný celovečerný film nášho exilového režiséra Leopolda Laholu Sladký čas Kalimagdory (1968), ktorý nakrútil na Slovensku. Ide o lyrický ladený príbeh o človeku, ktorého život je obrazom ročného... (více o titulu)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
František Čvančara  ·  Toužimský & Moravec (2014)
František Čvančara, politický vězeň padesátých let, ostatně jako většina stejně perzekuovaných o souvislostech svého věznění dosud hovořil jen sporadicky. Nyní se konečně rozhodl napsat svůj příběh. Dozvíme se tak, jak někteří... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Františka Čížková  ·  CZECH NEWS CENTER (2016)
Napsala jsem knihu. Jmenuje se: To jsem já, Františka. Stvořila jsem knihu, aniž bych po tom bytostně toužila. Pár nakladatelů, jež mě k tomu vyzvali, jsem v nedávné minulosti s díky odmítla. Nechtěla jsem udělat další... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Janet Lowe  ·  Edika (2011)
Ve světě globálního businessu se pohybují tisíce schopných a velmi úspěšných manažerů, Jack Welch je ale jen jeden. Právě on mi ukázal, že žádný vrchol není tak vysoký a zrádný, abych ho nedokázala zdolat, pokud budu věřit ve své schopnosti a upřímně... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Sonny Barger  ·  Talpress (2010)
(3)
Tajemství vůdcovství drsného válečníka a válečného umění v tomto neobvyklém průvodci životem od legendárního Pekelného anděla. Sonny Barger je člověk, který zná cenu svobody. Užíval si ji, když trávil nesčetné hodiny jěžděním na svém harleyi... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Amanda Knox  ·  Motto (2015)
(1)
Američanka Amanda Knoxová byla roku 2009 v italské Perugii uznána vinnou z vraždy své spolubydlící Meredith Kercherové. Roku 2011 byl tento rozsudek v odvolacím řízení zrušen a Amanda zproštěna viny. V březnu 2013 zrušil italský kasační soud verdikt... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2011)
(1)
Celý život trvá láska mezi Jeremy Clarksonem a auty. Už čtvrt století Jeremy auta řídí, testuje a píše o nich. A už dvacet let je vůdčí osobností oblíbeného motoristického seriálu Top Gear. (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Dalajláma a Victor Chan  ·  Knižní klub (2014)
Nová kniha, velmi poutavě napsaná, představuje hluboce osobní portrét dalajlamy ve skutečném životě a přináší vzácné pohledy do jeho života. Čtenář má možnost setkat se s ním při různých příležitostech a vidět, že je stále stejný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Miloš Forman a Jan Novák  ·  Argo, Paseka (2013)
(3)
Třetí, doplněné vydání slavné autobiografie našeho nejúspěšnějšího flmového režiséra. Obě předchozí vydání byla prvořadou literární událostí - a stejnou událostí bude i třetí, doplněné vydání, zachycující i události posledních režisérových let... (více o knize)
Naše cena: 465 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Janet Lowe  ·  Computer Press (2012)
Warren Buffett je považován za nejdynamičtějšího investrora všech dob. Kniha je plná přemítání o tématech, jako je internetové podnikání, rodina a přátelé, placení daní. Autorka předkládá Buffettovy poznatky, vize a filozofické názory,... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Josef Hympl  ·  Epocha (2014)
Bývalá vrchní ředitelka kabinetu, která se až doposud vyhýbala jakýmkoliv kontaktům s médii, otevřeně hovoří o svém vztahu s premiérem Petrem Nečasem, odkrývá zákulisí tak zvané velké politiky, nebojí se otevřeně mluvit o lidech i událostech... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Adam Chroust  ·  Jota (2016)
(1)
Významný český cestovatel a spisovatel Miloslav Stingl po desítkách let zarytého mlčení souhlasil se zpracováním a zveřejněním svého neuvěřitelného životního příběhu, na který netrpělivě čekalo několik generací jeho věrných čtenářů... (více o knize)
Naše cena: 1 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jaroslav Maršík a Pavel Žofka  ·  freytag&berndt (2007)
Publikace o lezení v Sasku vychází z úspěšného internetového seriálu, který pro stránky www.lezec.cz tvořil Jaroslav Maršík celých sedm let... (více o knize)
Naše cena: 962 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
David Laňka  ·  No Limits (2013)
Nejúspěšnější současná česká pornoherečka Tarra White přichází s otevřenou zpovědí o své cestě za slávou a bohatstvím. Vzpomíná na své začátky, jak jen pár dní po svých osmnáctých narozeninách natáčela s Robertem Rosenbergem. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Sára Saudková  ·  Mladá fronta (2015)
Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce... Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Malála Jusafzai a Christina Lamb  ·  Ikar CZ (2014)
V jedenácti letech začala Malála, která se narodila do paštunské rodiny v pákistánském údolí Svát, psát pro BBC postřehy o tom, jak se žije pod hrozbou Tálibánu. Pod pseudonymem Gul Makaj popisovala, jak její rodina bojuje za vzdělávání dívek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Stanislav Bernard  ·  65. pole (2014)
(1)
Vlastní cestou k poctivému českému pivu… T o je směr, jímž se v roce 1991 vydal Stanislav Bernard se svými společníky v humpoleckém pivovaru. A zatímco státní dluh České republiky má dnes dlouhou řadu nul, Rodinný pivovar Bernard splatil obrovské... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Blanka Milfaitová  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha Příběh opravdové vášně představuje ohlédnutí nejen za roční marmeládovou expedicí, kdy s obytným vozem projela celou Evropu a kus Afriky a vařila marmelády na nejrůznějších místech starého kontinentu, ale nabízí také příběh o hledání sebe sama. (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička