Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyUmělci

Momentálně se v této nabídce nachází 1012 titulů

1.
Radek Malý  ·  Práh (2017)
TOP #95
Výpravná kniha o nejslavnějším pražském rodákovi Franzi Kafkovi přibližuje jeho život a dílo všem, kdo chtějí podrobněji poznat jeho svět. Ožívá v ní svět pražské... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 7 dnů
2.
Na plný plyn  E-KNIHA
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Celý život trvá láska mezi Jeremym Clarksonem a auty. Už čtvrt století Jeremy auta řídí, testuje a píše o nich. A už dvacet let je vůdčí osobností nejoblíbenějšího motoristického seriálu na světě, Top Gear, který vysílá... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Megan Hess  ·  Esence (2017)
Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize. Tato kniha mezinárodně... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
(5)
Královna zločinu se na prahu šedesátky rozhodla sepsat vlastní životopis. Pracovala na něm s přestávkami plných patnáct let. Kniha vyšla v roce 1977, rok po její smrti... (více o knize)
Naše cena: 70 Kč  (tedy ušetříte 82%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Craig Cabell  ·  Talpress (2017)
V knize Terry Pratchett - Fantastická duše zkoumá Craig Cabell spisovatelův pozoruhodný život a uvádí ho do souvislostí s jeho úsměvně neuctivými knihami. Pratchett bavil své obecenstvo déle než čtyřicet let, už od svého románového debutu Kobercové... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Paul Rees  ·  Jiří Ševčík (2015)
Robert Plant je jednou z mála skutečných rockových legend. Jako zpěvák, frontman skupiny Led Zeppelin a hudební inovátor výrazně ovlivňoval světovou hudební scénu po více než čtyři desetiletí. Zažil fenomenální vzestup na vrchol a komerční úspěch... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jaroslav Marvan a Petr Hořec  ·  Malý princ (2013)
Autorizované literární vzpomínky jednoho z nejoblíbenějších českých herců, který vypráví o svém životě od dětství, mládí, studentských zážitků přes epizodu v úřednické službě, dlouhá léta v souboru Vlasty Buriana... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
CooBoo (2014)
(1)
Díky knize Justin Bieber máte možnost poznat tento idol zblízka na jeho cestách po celém světě, na kterých dobývá srdce dívek a ohromuje diváky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Michaela Remešová a Roman Schuster  ·  FANY (2014)
Kniha je dosud nejobsáhlejším dokumentem o tvůrčím i osobním životě snad nejkrásnější české herečky Jany Brejchové. Popisuje nejen její strhující životní příběh, ale prostřednictvím svědectví mnoha těch, kteří jí byli po celý život nejblíže... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Paul Stanley  ·  HarperCollins Publishers (2014)
(1)
Well known for his onstage persona, the Starchild, Paul Stanley has written a memoir with a gripping blend of personal revelations and gritty war stories about the highs and lows both inside and outside of KISS... (více o knize)
Naše cena: 799 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Martin Čičvák  ·  Dixit (2015)
Jedinečný životopis herce, který jako jeden z mála česko-slovenských umělců prošel doslova celý svět... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Drew Barrymore  ·  Motýľ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Oceňovaná herečka Drew Barrymore se v knize Divoký květ dělí o veselé, dojemné i vážné příběhy ze své minulosti i současnosti. Drew čtenářům vypráví například o tom, jak v šesti letech dosta¬la průlomovou roli ve filmu E. T. – Mimozemšťan, jak jí... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 47%) posíláme ihned
13.
(1)
Tato knížka není životopis, ale příběh o cestě česko-francouzské divadelní a filmové herečky, šansoniérky, prezidentky Nadace Archa Chantal, paní Chantal Poullain... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Mariel Hemingway  ·  Portál (2016)
Vnučka slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye napsala působivou knihu o tom, jaké to je vyrůstat s vědomím, že vaši rodiče trpí depresemi a jsou závislí na lécích, sestra je duševně nemocná a dědeček několik měsíců před vaším narozením spáchal (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Rob McGibbon  ·  Pragma (1998)
Exkluzivní rozhovory s jednotlivými členy americké skupiny kapely, která prožila své největší úspěchy v 90.letech dvacátého století... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Ondřej Suchý  ·  Ikar CZ (2016)
Neobyčejný osud výjimečné české herečky byl již zpracován v několika knihách. Ale jak to bylo doopravdy s jejím vztahem ke Goebbelsovi a co stálo za přízní, kterou ji projevoval Hitler? Kniha hledá odpověď porovnáním tří vydaných hereččiných memoárů... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Nigel Goodall  ·  XYZ (2014)
(2)
Intimní portrét vycházející hvězdy a idola, kterého proslavila role novodobého Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch už si zahrál detektiva i netvora, advokáta i vědce, politika i malíře, komika i špiona... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Agatha Christie a Mathew Prichard  ·  Knižní klub (2014)
V roce 1922 se Agatha Christie zúčastnila obchodní mise propagující Výstavu Britského impéria, jež se měla konat o dva roky později ve Wembley. Itinerář desetiměsíční cesty zavedl výpravu do Jižní Afriky, Austrálie, na Nový Zéland... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Petr Dorůžka  ·  Volvox Globator (2016)
Nové, rozšířené vydání legendární knihy Petra Dorůžky po téměř dvaceti letech! Invenčně psaná umělecká biografie amerického hudebníka přibližuje a komentuje jeho... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jean-Dominique Brierre  ·  Metafora (2014)
(1)
Byl by to neuvěřitelný román – kdyby to nebyl její skutečný život. Osud, který se stal legendou. Magickou, triumfální i tragickou... Barvitá dobová mozaika, kterou přišli poskládat Edithini slavní souputníci, mecenáši, kolegové, přátelé, manželé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 51

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička