Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyUmělci

Momentálně se v této nabídce nachází 1034 titulů

1.
Milan Ohnisko  ·  Druhé město (2017)
NOVINKA
Unikátní knižní rozhovor básníka Milana Ohniska se slavným českým rockerem Davidem Kollerem — zpěvákem, bubeníkem, jedním z lídrů kapely Lucie, ale taky neúnavným bojovníkem proti komunistům a zkorumpovaným politikům... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
2.
Pavel Kosatík  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Moderní československé a posléze české dějiny zachytila jako nikdo jiný, místo politiků a velkých událostí sledovala v Manželských etudách obyčejné rodiny. Díky unikátní technice sběrného dokumentu, kterou někdo nazývá také posedlostí uplývajícím časem... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
3.
Julo Rybák  ·  G-ATELIÉR (2017)
NOVINKA
Autor prináša čitateľovi ďalšie voľné pokračovanie literárneho spracovania jeho denníkových záznamov, zachytávajúcich jeho vnútorné prežívanie prvého roku tohto tisícročia. Titul voľne nadväzuje na pred... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Monika Kapráliková  ·  Elán (2017)
NOVINKA
Ján Čietek-Smrek je známy predovšetkým ako básnik. Novinárstvo a publicistika však tvorili os jeho pracovného a osobného života. Veď v redaktorskom povolaní strávil viac ako tretinu života a básnický pseudonym... (více o knize)
Naše cena: 447 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 5 dnů
5.
Kunal Nayyar  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Ze všech televizních a seriálových lúzrů je indo-americký, nevyléčitelně geeky astrofyzik Raj Koothrappali z Teorie velkého třesku jedním z nejroztomilejších. Upřímný, stydlivý a zábavný jako jeho postava je i herec samotný a v této knize nás nechá... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Drew Barrymore  ·  Motýľ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Oceňovaná herečka Drew Barrymore se v knize Divoký květ dělí o veselé, dojemné i vážné příběhy ze své minulosti i současnosti. Drew čtenářům vypráví například o tom, jak v šesti letech dosta¬la průlomovou roli ve filmu E. T. – Mimozemšťan, jak jí... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 47%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Phil Collins  ·  Omega (2017)
(1)
Upřímný, vtipný a nelakovaný příběh Phila Collinse, jeho písní, hitů a koncertů, jeho sňatků a rozvodů, jeho stoupání na vrchol hitparád i článků v bulváru. Jako jeden z pouhých tří světových hudebníků prodal více než 100 milionů desek... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Radek Malý  ·  Práh (2017)
Výpravná kniha o nejslavnějším pražském rodákovi Franzi Kafkovi přibližuje jeho život a dílo všem, kdo chtějí podrobněji poznat jeho svět. Ožívá v ní svět pražské... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Megan Hess  ·  Esence (2017)
Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize. Tato kniha mezinárodně... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Michael Schulman  ·  Omega (2016)
(1)
Portrét ženy, doby a herectví: první důkladná biografie Meryl Streep – "Železné Lady" herectví, která byla nominována na devatenáct Oscarů a tří získala. Kniha popisuje její začátky ze sedmdesátých let. Portrét ženy potýkající se s láskou, feminismem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Paul Stanley  ·  HarperCollins Publishers (2014)
(1)
Well known for his onstage persona, the Starchild, Paul Stanley has written a memoir with a gripping blend of personal revelations and gritty war stories about the highs and lows both inside and outside of KISS... (více o knize)
Naše cena: 799 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Martin Čičvák  ·  Dixit (2015)
Jedinečný životopis herce, který jako jeden z mála česko-slovenských umělců prošel doslova celý svět... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
David Dalton  ·  65. pole (2014)
Jedna z nejlepších biografií, které byly kdy napsány o Bobu Dylanovi, vyniká originálním pojetím a obrazným jazykem. Bob Dylan hraje už půl století prvořadou roli ve vývoji populární hudby a nejednou určoval směr, jímž se bude rock či folk ubírat... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
John Cleese  ·  Arrow Books (2015)
Candid and brilliantly funny, this is the story of how a tall, shy youth from Weston-super-Mare went on to become a self-confessed legend. En route, John Cleese describes his nerve-racking first public appearance, ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Michaela Remešová a Roman Schuster  ·  FANY (2014)
Kniha je dosud nejobsáhlejším dokumentem o tvůrčím i osobním životě snad nejkrásnější české herečky Jany Brejchové. Popisuje nejen její strhující životní příběh, ale prostřednictvím svědectví mnoha těch, kteří jí byli po celý život nejblíže... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Robert Rohál  ·  Ottovo nakladateľstvo (2014)
Kniha rozebírá jednotlivá období zpěvaččina života. Autor se vrací do období jejích začátků. Vzpomíná na činnost prvního fan klubu v Holešově, jehož byl předsedou, věnuje se období, kdy tragicky zahynul její přítel Petr Sepéši... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
17.
(1)
Tato knížka není životopis, ale příběh o cestě česko-francouzské divadelní a filmové herečky, šansoniérky, prezidentky Nadace Archa Chantal, paní Chantal Poullain... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Rob McGibbon  ·  Pragma (1998)
Exkluzivní rozhovory s jednotlivými členy americké skupiny kapely, která prožila své největší úspěchy v 90.letech dvacátého století... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Petr Dorůžka  ·  Volvox Globator (2016)
Nové, rozšířené vydání legendární knihy Petra Dorůžky po téměř dvaceti letech! Invenčně psaná umělecká biografie amerického hudebníka přibližuje a komentuje jeho... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Paul Rees  ·  Jiří Ševčík (2015)
Robert Plant je jednou z mála skutečných rockových legend. Jako zpěvák, frontman skupiny Led Zeppelin a hudební inovátor výrazně ovlivňoval světovou hudební scénu po více než čtyři desetiletí. Zažil fenomenální vzestup na vrchol a komerční úspěch... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 52

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička