popis
Sportovci

Knihy Biografie, životopisy Sportovci

V podkategorii Sportovci se nachází 223 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Novak Djokovič
Zdeněk Pavlis  ·  XYZ (2016)
Klaun. Anebo také komediant. A jestli chcete třeba i šašek a šoumen. Potřeštěný blázen, anebo zbožňovaný bavič. Prostě Joker. Šprýmař. Anebo v jeho případě Djoker. Takovou přezdívku mu dali, když vtrhl do světových arén. Publikum fascinoval nejen svým... (více o titulu)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
2.
Rebel
Tomáš Řepka, Karel Felt  ·  Ottovo nakladatelství (2010)
(1)
Osobní zpověď jednoho z nejlepších českých fotbalistů posledních dvaceti let. Blikance a plivance v životě i na hřišti a všechno o mimořádné kontroverzní osobnosti Tomáše Řepky... (více o titulu)
Naše cena: 79 Kč posíláme do 4 dní
3.
Alex Ferguson: Můj příběh
Alex Ferguson  ·  Mladá fronta (2014)
Toto je jeho oficiální autobiografie, kde shrnuje svou úspěšnou kariéru a vzpomíná kromě jiného na hráče, které si do mužstva vybral a jimž pomohlk přestupům za nevídané částky (Ronaldo, Beckham, Rooney a mnoho dalších)... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
4.
Dlouhá křivolaká cesta
Josef Kalina  ·  Martin Macík (2015)
„Na Dakaru jsem málem umřel, ale bez něj bych už asi taky nežil“, živoucí dakarská legenda, navigátor Josef Kalina, přináší knihu, na kterou fanoušci nejslavnější rallye na světě dlouho... (více o titulu)
Naše cena: 688 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
5.
Born to Run / Zrozeni k běhu
Christopher McDougall  ·  Mladá fronta (2011)
Christopher McDougall v knize Zrozeni k běhu přibližuje portréty osobností, které se vydávají na trasy ultramaratonů, aby odhalili tajemství šťastného života... (více o titulu)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
6.
Tomáš Řepka - Neuhýbám!
(1)
„Už před časem jsem řek, že se můžete těšit na pokračování mý první knihy Rebel, který bude ještě odvážnější. A sliby se maj plnit. Za ty tři roky se v mým fotbalovým i osobním životě změnila spousta věcí. Jak asi víte,... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Jez a běhej
Scott Jurek, Steve Friedman  ·  Mladá fronta (2013)
Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím Smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin - urazil 266 kilometrů, téměř šest a půl maratonu za jediný den... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
8.
Můj čas
Bradley Wiggins  ·  Jota (2013)
(1)
Cyklista Bradley Wiggins patří k nejpopulárnějším sportovcům současnosti. Do historie se zapsal 22. července 2012, kdy jako první britský cyklista vyhrál Tour de France. O deset dní později získal zlatou olympijskou medaili v časovce v Londýně... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
9.
Hledání ultra
Rich Roll  ·  Mladá fronta (2013)
(5)
V říjnu 2006, den před svými čtyřicátými narozeninami si Rich Roll uvědomil, jaká budoucnost ho s největší pravděpodobností čeká. S více jak 20 kg nadváhy nebyl schopen vyjít schody bez přestávky... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
10.
Na Vrchol K2
Pat Falvey, Gyalje Sherpa  ·  Práh (2015)
Dne 1. srpna 2008 dosáhlo 18 horolezců z celého světa vrcholu K2, druhé nejvyšší a zároveň nejnebezpečnější hory, jež si jako daň vybírá život každého čtvrtého... (více o titulu)
Naše cena: 399 Kč posíláme do 5 dní
11.
Jsem tu, abych vyhrál
Chris McCormack  ·  Triton (2012)
(1)
Australský triatlonista Chris McCormack, jeden z nejlepších sportovců na světě, zasvětil svůj život trénování a vítězství v jedné z nejnáročnějších zkoušek psychické a fyzické odolnosti na světě... (více o titulu)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
12.
Neymar
Michael Part  ·  XYZ (2015)
(1)
Fascinující příběh fotbalisty Neymara da Sliva Santose Júniora, zkráceně Neymara, hubeného kluka z Mogi das Cruzes, kterého fanoušci srovnávají s brazilskou legendou Pelém. Neymar ohromil Brazílii svým talentem, velkým srdcem a úsměvem vítěze a... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Královna Gabriela
Petr Čermák  ·  Imagination of People (2016)
Zažíváme nový fenomén s popularitou příliš nevzdálenou Jaromíru Jágrovi. Ano, máme pocit, že zíráme na zcela novou sportovní divu, která nás okouzlila svou osobností a rovněž strhla sportovními výkony, a navíc jde o ženu neorenesanční! (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
14.
Ronaldo - Posedlost dokonalostí
Luca Caioli  ·  Timy Partners (2015)
Když mladý portugalský fotbalista s ohromujícími kvalitami přišel v roce 2003 do Manchesteru United, trenér Alex Ferguson mu přidělil dres s číslem 7. Toto slavné číslo kdysi v tomto klubu nosili takoví hráči jako Geore Best, Eric Cantona... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Michael Jordan: Život (český jazyk)
Roland Lazenby  ·  Timy Partners (2015)
Michael Jordan patří ke gigantům světového sportu, jejichž výkony se staly trvalou součástí sportovní historie. Při vyřčení jeho jména si fanoušci automaticky představí tělo sportovce v naprosté synchronizaci s basketbalovým míčem a jeho úžasné smeče... (více o titulu)
Naše cena: 512 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Bílý pavouk
Heinrich Harrer  ·  Jota (2010)
(2)
Eiger. Jméno této hory vyvolává u zasvěcených představu zrádných ledových polí, heroických lidských výkonů i tragédií. Ze všech evropských vrcholů je to ten nejobávanější a zdolání Eigerwandu, jeho severní stěny... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
17.
Jaroslav Juhan – Život bez brzd
Jan Králík  ·  Grada (2011)
Jaroslav Juhan (1921) patří k nejúspěšnějším československým automobilovým závodníkům v celé historii našeho motoristického sportu, stal se světoběžníkem a mimořádnou osobností v automobilovém oboru... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
18.
Michael Schumacher: Vládce rychlosti
Petr Dufek a kolektiv  ·  Sport-Press (2012)
Největší osobnost historie Formule 1 se loučí. Sedminásobný mistr světa Michael Schumacher oznámil definitivní konec kariéry. Kolektiv autorů Vydavatelství Sport-Press pod vedením Petra Dufka při této příležitosti připravil reprezentativní publikaci... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
19.
Život bez hranic
Chrissie Wellingtonová  ·  Mladá fronta (2013)
(3)
V roce 2007 šokovala Chrissie Wellingtonová svět, když zvítězila na nejslavnějším ze všech ironmanů – na havajské Koně. Život bez hranic je příběh její cesty na vrchol, dětství v Anglii, zdolávání hor v Nepálu, plavání v moři plném žraloků... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
20.
Martina Sáblíková: Sama proti času
Radka Červinková  ·  Mladá fronta (2013)
(1)
Sotva jedenáctiletá, zatoužila při televizním sledování ZOH v Naganu ochutnat atmosféru olympiády a o čtyři roky později se zasnila nad zlatem rychlobruslařky Claudie Pechsteinové v Salt Lake City: „Jednou bych zlatou olympijskou taky chtěla“. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dní
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička