Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisySportovci

Momentálně se v této nabídce nachází 239 titulů

1.
Ed Viesturs  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Osmnáct let se snažil Ed Viesturs dosáhnout na svatý grál alpinismu: stanout na vrcholu všech osmitisícových hor planety bez pomoci umělého kyslíku. Je to neobyčejně opatrný horolezec, který se neváhal otočit a sestoupit zpět sotva... (více o eknize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
2.
Yvette Darska  ·  Egmont ČR (2015)
NA SKLADĚ
Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
David Hrbek a Vladimír Šmicer  ·  Malý princ (2013)
Rozsáhlý rozhovor s Vladimírem Šmicerem se soustřeďuje na klíčové okamžiky jeho kariéry. V interview mluví Šmicer otevřeně o obdobích krizí, ale vzpomíná také na chvíle, kdy dosáhl největších triumfů. Profesionální fotbal se prolíná s osobním životem... (více o knize)
Naše cena: 79 Kč posíláme do 6 dnů
4.
Scott Jurek  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (22)
V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
5.
Rich Roll  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Záznam o jednom z nejúžasnějších a nejvíce inspirujících příběhů osobní proměny v průběhu krize středního věku. V říjnu 2006, den před svými čtyřicátými narozeninami si Rich Roll uvědomil, jaká budoucnost ho s největší... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Tomáš Řepka a Karel Felt  ·  Ottovo nakladatelství (2010)
(2)
Osobní zpověď jednoho z nejlepších českých fotbalistů posledních dvaceti let. Blikance a plivance v životě i na hřišti a všechno o mimořádné kontroverzní osobnosti Tomáše Řepky... (více o knize)
Naše cena: 79 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Radka Červinková  ·  Mladá fronta (2013)
(1)
Sotva jedenáctiletá, zatoužila při televizním sledování ZOH v Naganu ochutnat atmosféru olympiády a o čtyři roky později se zasnila nad zlatem rychlobruslařky Claudie Pechsteinové v Salt Lake City: „Jednou bych zlatou olympijskou taky chtěla“. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
8.
Tomáš Řepka a Josef Pepson Snětivý  ·  Čas (2014)
NA SKLADĚ (1)
„Už před časem jsem řek, že se můžete těšit na pokračování mý první knihy Rebel, který bude ještě odvážnější. A sliby se maj plnit. Za ty tři roky se v mým fotbalovým i osobním životě změnila spousta věcí. Jak asi víte,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Michael Part  ·  XYZ (2015)
NA SKLADĚ (1)
Fascinující příběh fotbalisty Neymara da Sliva Santose Júniora, zkráceně Neymara, hubeného kluka z Mogi das Cruzes, kterého fanoušci srovnávají s brazilskou legendou Pelém. Neymar ohromil Brazílii svým talentem, velkým srdcem a úsměvem vítěze a... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Alex Ferguson a Michael Moritz  ·  Jota (2016)
Sir Alexander Ferguson, největší fotbalová manažerská hvězda všech dob, přichází s knihou, ve které mluví o své kariéře, zkušenostech, důležitých momentech a rozhodnutích a samozřejmě také o lidech, které na své neobyčejné cestě potkal... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Luca Caioli  ·  Timy Partners (2015)
Když mladý portugalský fotbalista s ohromujícími kvalitami přišel v roce 2003 do Manchesteru United, trenér Alex Ferguson mu přidělil dres s číslem 7. Toto slavné číslo kdysi v tomto klubu nosili takoví hráči jako Geore Best, Eric Cantona... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Petr Čermák  ·  Imagination of People (2016)
NA SKLADĚ
Zažíváme nový fenomén s popularitou příliš nevzdálenou Jaromíru Jágrovi. Ano, máme pocit, že zíráme na zcela novou sportovní divu, která nás okouzlila svou osobností a rovněž strhla sportovními výkony, a navíc jde o ženu neorenesanční! (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Christopher McDougall  ·  Mladá fronta (2011)
(12)
Christopher McDougall v knize Zrozeni k běhu přibližuje portréty osobností, které se vydávají na trasy ultramaratonů, aby odhalili tajemství šťastného života... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Mike Tyson  ·  Timy Partners (2014)
Filozof, hvězda Broadwaye, boxer, zločinec – za tři desetiletí na očích veřejnosti se Mike Tyson vzepřel stereotypům, očekáváním a konvencím. Ze šikanovaného kluka z nejchudší čtvrti Brook - lynu se stal Tyson jedním z nejatraktivnějších... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Hank Haney  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
(1)
Šest let trvající spolupráce plná vítězství, drilu, pádů i výzev. Trenér Hank Haney poznal komplikovanou osobnost Tigera Woodse: Jaká byla jeho největší obava? Proč si svou rodinu a přátele nepřipouští k tělu? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Roland Lazenby  ·  Timy Partners (2015)
Michael Jordan patří ke gigantům světového sportu, jejichž výkony se staly trvalou součástí sportovní historie. Při vyřčení jeho jména si fanoušci automaticky představí tělo sportovce v naprosté synchronizaci s basketbalovým míčem a jeho úžasné smeče... (více o knize)
Naše cena: 512 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Yvette Darska  ·  Egmont ČR (2015)
Kniha Messi: Malý chlapec, který se stal velkým fotbalistou je prvním dílem unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Přináší příběh vytrvalosti, pevné vůle a odhodlání dosáhnout vytouženého cíle, a to i navzdory vážným zdravotním komplikacím... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Petr Švancara a Monika Čuhelová  ·  XYZ (2015)
Bohém, šoumen, bavič, ale především skvělý fotbalista – to je Petr Švancara. Jeho velkolepé loučení s fotbalovou kariérou sledovalo na brněnských Lužánkách více než 35.000 fanoušků. A stejné množství fotbalových nadšenců si jistě rádo přečte tuto... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Zdeněk Pavlis  ·  XYZ (2016)
Klaun. Anebo také komediant. A jestli chcete třeba i šašek a šoumen. Potřeštěný blázen, anebo zbožňovaný bavič. Prostě Joker. Šprýmař. Anebo v jeho případě Djoker. Takovou přezdívku mu dali, když vtrhl do světových arén. Publikum fascinoval nejen svým... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Tom Oldfield a Matt Oldfield  ·  XYZ (2017)
Světově proslulý fotbalový útočník Zlatan Ibrahimović se narodil ve švédském městě Malmö do rodiny jugoslávských imigrantů. Od malička pociťoval svou jinakost, byl hyperaktivní a šel z průšvihu do průšvihu. Svou vzpurnou povahu ale nakonec uplatnil a... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička