Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyPříslušníci královských rodůMuži

Momentálně se v této nabídce nachází 160 titulů

1.
Josef Bernard Prokop  ·  OneHotBook (2017)
TOP #62
O pradávna se říká, že jablko nepadá daleko od stromu. Ale bylo tomu tak u synů našeho největšího panovníka, Karla IV.? Například u jeho prvorozeného? Šel alespoň trochu ve stopách svého otce silného, schopného vládce?... (více o audioknize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Josef Bernard Prokop  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Více než šest století uplynulo od chvíle, kdy Karel IV., český král a římský císař, svěřil své myšlenky a nejhlubší pocity pergamenu. O jeho oficiálním životě bylo napsáno mnoho, ale jeho osobní zpovědí, která měla zůstat... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Ondřej Schmidt  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha historika Ondřeje Schmidta představuje osobnost Jana z Moravy (zavražděn 1394), nemanželského syna moravského markraběte Jana Jindřicha, vyšehradského probošta (1368-1380), litomyšlského biskupa (1380-1387) a nakonec aquilejského... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Jan Bauer  ·  Čas (2017)
Jen málokteré postavě našich dějin se dostalo takové pozornosti historiků, spisovatelů a umělců jako frýdlantskému vévodovi a generalissimovi císařských vojsk Albrechtovi z Valdštejna. Jeho vskutku mimořádný a dramatický osud, který jako by předem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
5.
Martin Šandera  ·  Vyšehrad (2017)
Kniha historika Ondřeje Schmidta představuje osobnost Jana z Moravy (zavražděn 1394), nemanželského syna moravského markraběte Jana Jindřicha, vyšehradského probošta (1368-1380), litomyšlského biskupa (1380-1387) a nakonec aquilejského... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Karl Vocelka  ·  Paseka (2017)
AKCE
Málokterý monarcha splývá s představou domnělých „starých dobrých časů“ jako poslední habsburský císař František Josef I. (1830–1916). V moderně a čtivě pojatém životopise není však pro nostalgii místo. Představuje muže.... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Josef Bernard Prokop  ·  Fortuna Libri ČR (2014)
NA SKLADĚ
Více než šest století uplynulo od chvíle, kdy Karel IV., český král a římský císař, svěřil své myšlenky a nejhlubší pocity pergamenu. O jeho oficiálním životě bylo napsáno mnoho, ale jeho osobní zpovědí, která měla zůstat utajena veřejnosti, (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Jan A. Novák  ·  Alpress (2016)
Karel IV. byl nepochybně schopný státník a nadprůměrně vzdělaný panovník, duchovně založený. Navíc disponoval mimosmyslovými schopnostmi i viděním budoucích událostí, podle nichž do značné míry usměrňoval své kroky. Kniha je pohledem na tajemnou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Vratislav Vaníček  ·  Paseka (2014)
Jaký byl Svatý Václav jako člověk a vladař a jaká byla jeho doba? Přední český historik představuje Václava jako charismatickou osobnost a silného panovníka s cílevědomou západoevropskou orientací... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Karel IV.  ·  Omega (2015)
Karla IV. náš národ vnímá jako jednoho z nejvýznamnějších Čechů všech dob... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jiří Tomáš  ·  Vydavateľstvo Baset (2016)
Kniha o Karlu IV. zachycuje příběh člověka, který jako malé dítě byl vyrván z matčina náručí, uvržen do sklepního vězení a posléze odvezen do daleké ciziny. Jako urozený jinoch se pouštěl do pochybných dobrodružství... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Penny Junor  ·  Hodder & Stoughton (2014)
This is the Prince Harry you've never read about before. Published in celebration of his thirtieth birthday, this is the story behind the tabloid stories. The Prince who has the power to make or break. The maverick Prince, who is brilliant, ... (více o knize)
Naše cena: 620 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Bohumil Vurm a Zuzana Foffová  ·  Nakladatelství Universum (2016)
NA SKLADĚ
Kniha vychází u příležitosti 700. výročí narození Karla IV... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Luboš Y. Koláček  ·  Akcent (2008)
„Tajemství smrti Jošta Lucemburského odhaleno! Záhada přestala být záhadou!“ hlásají palcové titulky lehounce bulvárního mezinárodního týdeníku „Prolínač“, populárně historické a literární revue s parapsychologickým přesahem ... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Jan Boněk  ·  Eminent (2008)
Praha a především Pražský Hrad se na konci 16. století staly evropským centrem nejen okultních věd, astrologie a alchymie, ale hlavně mezinárodní politiky, vědeckého bádání astronomů, lékařů a botaniků... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Friedrich Weissenstein  ·  Ikar CZ (2014)
(1)
Na základě aktuálního stavu bádání podává historik Friedrich Weissensteiner nový, živoucí obraz monarchy – od poslušného syna k panovníkovi z Boží milosti, od velkorysého manžela, milujícího otce a dobrotivého dědečka až k žárlivému milenci... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Kateřina Schwabiková  ·  Slovart CZ (2016)
Šašek Vašek je veselá kopa. Cestuje světem sem a zase tam. Tentokrát zavítal na stránky bohatě ilustrované knížky, v níž malé čtenáře seznámí se svým dobrým... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Anna Moretti a Michel Verge-Franceschi  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Jsou Versailles místem symbolizujícím moc? Ano, ale také místem rozkoše, touhy a hýření. Ze skromného loveckého pavilonu po svém otci Ludvíku XIII. si Ludvík XIV. zbudoval mládenecký příbytek, aby se měl kam uchýlit se svými prvními láskami, jako... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Christiane Scholler a Anita Hohenberg  ·  Víkend (2014)
Nekonformní muž s mnoha plány do budoucna, důsledný stratég a nezlomná povaha: arcivévoda František Ferdinand byl v nesprávné době na nesprávném místě. Nejen 28. června 1914 v Sarajevu, nýbrž i ve století, v němž žil... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Hana Kneblová  ·  Brána (2015)
Kniha přináší kapitoly plné zajímavostí o českých knížatech a králích. Předkládá odpovědi na netradiční otázky a vyvrací zažité mylné informace, jež o českých panovnících kolují. Dočteme se v ní nejen o jejich povaze, zálibách, nemocech a smrti... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička