Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyPříslušníci královských rodů

Momentálně se v této nabídce nachází 434 titulů

1.
Edika (2017)
NOVINKA
Lady Spencerovou, později princeznu z Walesu znají všichni především jako princeznu Dianu, i když je vlastně tento titul nesprávný. Napsáno toho o ní bylo spousta a nejspíš už se nikdy nedozvíme, jak se některé události v jejím krátkém životě skutečně ode (více o knize)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 7.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
2.
Josef Bernard Prokop  ·  OneHotBook (2017)
TOP #17
O pradávna se říká, že jablko nepadá daleko od stromu. Ale bylo tomu tak u synů našeho největšího panovníka, Karla IV.? Například u jeho prvorozeného? Šel alespoň trochu ve stopách svého otce silného, schopného vládce?... (více o audioknize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Anastázie Harris  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Alžběta II. čte tajné zprávy výzvědných služeb a jako jediná na této planetě se jimi zabývá už od dob Stalina. Vždycky když před Buckinghamským palácem zastaví vůz s novým premiérem, dotyčnému se nervozitou zrychlí dech... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
4.
Greg King a Sue Woolmans  ·  Bourdon (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Je jedinou zajímavostí na životě Františka Ferdinanda a hraběnky Žofie to, že byli zavražděni? Kdo byli ve skutečnosti? Potkali se, zamilovali, vzali navzdory všem překážkám, a vedli spolu se svými dětmi šťastný rodinný život... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
5.
Josef Bernard Prokop  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Více než šest století uplynulo od chvíle, kdy Karel IV., český král a římský císař, svěřil své myšlenky a nejhlubší pocity pergamenu. O jeho oficiálním životě bylo napsáno mnoho, ale jeho osobní zpovědí, která měla zůstat... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Ondřej Schmidt  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha historika Ondřeje Schmidta představuje osobnost Jana z Moravy (zavražděn 1394), nemanželského syna moravského markraběte Jana Jindřicha, vyšehradského probošta (1368-1380), litomyšlského biskupa (1380-1387) a nakonec aquilejského... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
7.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době mládí Přemysla II. V té době jeho otec Václav I. realizuje svůj politický sen – ovládnout prostřednictvím sňatku... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
8.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Závěrečný díl tetralogie, kterou končí vyprávění o jedné z nejslavnějších epoch českých dějin, o době velkých přemyslovských králů, začíná bezvládím po smrti Přemysl II. Otakara, pokračuje vládou krále Václava II... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
9.
Jim Wilson  ·  Ikar CZ (2014)
Kněžna Stephanie von Hohenlohe (1891 - 1972) se z neurozených kořenů (její matka pocházela z Prahy) vyšvihla mezi rakousko-uherskou aristokracii, a to díky kontaktům z právnické praxe svého otčima... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Jan Bauer  ·  Alpress (2013)
Proč se musela Blanka z Valois odstěhovat z Prahy do Brna? Kvůli čemu si dceru Karla IV. Annu tak oblíbili Angličané? Opravdu zakousl pes první manželku Václava IV. Johannu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Hanne Egghardtová  ·  Ikar CZ (2013)
(1)
Životní osudy dětí císařovny Alžběty byly odlišné stejně jako se lišil její vztah k nim. Smrt malé Žofie a Rudolfova sebevražda uvrhly císařovnu do nejhlubšího smutku, Giselin život kolem ní plynul, aniž mu věnovala zvláštní pozornost... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Felix Krumlovský  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Ačkoli údělem českých šlechtičen bylo tiše snášet vrtochy svých mužských příbuzných, nejedna z nich jim však dokázala statečně vzdorovat. Některé zvítězily, jiné byly za trest zavřeny do kláštera či zazděny zaživa... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
13.
Josef Bernard Prokop  ·  Fortuna Libri ČR (2014)
NA SKLADĚ
Více než šest století uplynulo od chvíle, kdy Karel IV., český král a římský císař, svěřil své myšlenky a nejhlubší pocity pergamenu. O jeho oficiálním životě bylo napsáno mnoho, ale jeho osobní zpovědí, která měla zůstat utajena veřejnosti, (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
Závěrečný díl tetralogie, kterou končí vyprávění o jedné z nejslavnějších epoch českých dějin, o době velkých přemyslovských králů, začíná bezvládím po smrti Přemysl II. Otakara, pokračuje vládou krále Václava II. a končí vraždou jeho syna Václava III... (více o knize)
Naše cena: 417 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2012)
Druhá část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době Václavova dětství, kdy Přemysl I. Otakar bojuje o uznání svého sňatku s Konstancií Uherskou a tím také o legalizaci nástupnických práv malého Václava... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Jan A. Novák  ·  Alpress (2016)
Karel IV. byl nepochybně schopný státník a nadprůměrně vzdělaný panovník, duchovně založený. Navíc disponoval mimosmyslovými schopnostmi i viděním budoucích událostí, podle nichž do značné míry usměrňoval své kroky. Kniha je pohledem na tajemnou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Vratislav Vaníček  ·  Paseka (2014)
Jaký byl Svatý Václav jako člověk a vladař a jaká byla jeho doba? Přední český historik představuje Václava jako charismatickou osobnost a silného panovníka s cílevědomou západoevropskou orientací... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Karel IV.  ·  Omega (2015)
Karla IV. náš národ vnímá jako jednoho z nejvýznamnějších Čechů všech dob... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Jean des Cars  ·  Brána (2016)
(1)
Osud legendárně krásné Sisi, rozmarné a samotářské panovnice nepřestává fascinovat. Kniha líčí okouzlující bavorskou princeznu, která se v r. 1854 vdala za císaře Františka Josefa, vládnoucího padesáti milionům poddaných. Ve Vídni ji kritizovali... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Vladimír Votýpka  ·  Paseka (2014)
(1)
Kniha, jež volně navazuje na autorovu úspěšnou „šlechtickou trilogii“, vypráví osudy potomků šesti českých šlechtických rodů, kteří se od roku 1989 opět aktivně účastní života české společnosti nebo se sem pravidelně vracejí... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 22

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička