Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyPolitičtí představitelé, vůdci

Momentálně se v této nabídce nachází 583 titulů

1.
Miroslav Brož  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dramatický životní příběh první ženy v historii naší armády, která dosáhla nejvyšší vojenské hodnosti – plukovnice v záloze. Válečné zkušenosti získala již v letech 1937–1938 jako příslušnice čs. lazaretu J. A. Komenského. (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
2.
Greg King a Sue Woolmans  ·  Bourdon (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Je jedinou zajímavostí na životě Františka Ferdinanda a hraběnky Žofie to, že byli zavražděni? Kdo byli ve skutečnosti? Potkali se, zamilovali, vzali navzdory všem překážkám, a vedli spolu se svými dětmi šťastný rodinný život... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Mahátma Gándhí  ·  Almi (2015)
(1)
Móhandás Karamčand Gándhí (1869–1948), všeobecně známý pod symbolickým jménem Mahátma (Velký Duch), je dodnes inspirativní osobností, jehož... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Juan Granados  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Český čtenář má poprvé příležitost podrobněji nahlédnout do nesmírně zajímavé historie jedné z nejmocnějších panovnických dynastií Evropy, která vládla ve Francii, v několika italských státech... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
5.
Žo Langerová  ·  Prostor (2017)
Kniha představuje vysoce hodnotnou memoárovou literaturu, která odkrývá mnohé z našich nedávných dějin, především společenské a politické poměry v Československu... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
sabelle Clarkeová a Daniel Costelle  ·  Svojtka&Co. (2012)
NA SKLADĚ
Hitlerova politická kariéra je všeobecně známa. Méně se ví o tom, co jí předcházelo. Jde však o zásadní období pro pochopení toho, jak složitá byla jeho osobnost, a pro zodpovězení zásadní otázky 20. století: Jak se vůbec mohl dostat k moci? (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Luboš Y. Koláček  ·  Petrklíč (2014)
Andrej Babiš se obrazně řečeno přes noc stal pojmem, jakýmsi fenoménem těchto dnů. Kupodivu nikoliv kvůli svému majetku odhadovanému na několik miliard, ale dík úspěšnosti hnutí ANO, které se v předčasných volbách v roce 2013 stalo druhou nejsilnější... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Naše vojsko (2010)
Kniha uvádí nejen známá fakta z Hitlerova života, ale také analyzuje etapy jeho politické kariéry. Ukazuje, jakým způsobem získával jednotlivé sociální skupiny a také jak využíval neschopnost a zbabělost států západní Evropy pro realizaci svých plánů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
kolektiv autorů/autorek  ·  Naše vojsko (2010)
(1)
Obrazová publikace obsahující dosud nepublikované fotografie ze života Adolfa Hitlera je svědectvím doby, ale ukazuje i na zrůdnost tehdejší nacistické propagandy... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Heinrich Hoffmann  ·  Naše vojsko (2011)
NA SKLADĚ
Hitler osvobozuje Sudety je dalším pokračováním ediční řady Vojenské dějiny ve fotografii. Heinrich Hoffmann znovu pobýval v nejtěsnějším okolí Vůdce a tak dokázal děni fotoaparátem zachytit tak, jak jej viděl Vůdce. Tím jej zachoval pro nás i budoucí... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Václav Veber  ·  Triton (2003)
(1)
Rusko 1917-1924 (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Dalajláma a Victor Chan  ·  Knižní klub (2014)
Nová kniha, velmi poutavě napsaná, představuje hluboce osobní portrét dalajlamy ve skutečném životě a přináší vzácné pohledy do jeho života. Čtenář má možnost setkat se s ním při různých příležitostech a vidět, že je stále stejný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Daniel Kaiser  ·  Paseka (2014)
Druhý díl politického životopisu Václava Havla mapuje třináctileté působení někdejšího disidenta na Pražském hradě. Významná část textu se věnuje líčení událostí let 1990 až 1992, kdy si Češi a Slováci za Havlova přispění zvykali na demokracii... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Madeleine Albright  ·  Argo (2013)
Autorka se coby americká ministryně zahraničí během dvou prezidentských období Billa Clintona podílela na zásadních politických rozhodnutích své doby a účastnila se nejednoho dějinného dramatu... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Andrej Hryc  ·  Slovart (2013)
NA SKLADĚ TOP #62 (74)
Autobiografia, v ktorej Andrej Hryc bilancuje svoj život, ale aj konanie ľudí, ktorých stretol a ktorí o týchto udalostiach nemajú odvahu hovoriť - spomienky z mladosti, prvé lásky, angažmán na Novej scéne, ale aj nevyšetrená smrť otca... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
16.
Jiří Řezník a Karel Sýs  ·  Bondy (2014)
Tragická smrt Jana Masaryka je stále živým tématem pro mnoho historiků i literátů. Spáchal Jan Masaryk sebevraždu nebo byl zavražděn? A co když pod okny Černínského paláce neskončilo jeho tělo, ale tělo Masarykova dvojníka? (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Zdeněk Mahler  ·  Slávka Kopecká (2007)
Druhé, doplněné vydání, znamenité studie autora o životě našeho prvního prezidenta. Poutavé čtení je doplněno černobílými dobovými fotografiemi... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Pavel Kosatík a Michal Kolář  ·  Mladá fronta (2016)
NA SKLADĚ (1)
O Janu Masarykovi už vyšla řada knih, a tak by se mohlo zdát, že k jeho portrétu není co dodat, že pohled na život tohoto muže stojícího uprostřed dění dvou osudových krizí, které v roce 1938 o deset let později klíčově... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
kolektiv autorů/autorek  ·  Naše vojsko (2009)
NA SKLADĚ
Hitler ve své vlasti je další publikací z edice Vojenské dějiny ve fotografii. Líčí Hitlerovu triumfální osmidenní cestu po Rakousku, začínající v jeho rodném městě Braunau, pokračující přes Linec do Vídně a končící jeho návratem do Berlína... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Polybios  ·  TeMi (2008)
Polybios patří spolu s Hérodotem a Thúkydidem do velké trojice starořeckých historiků. Žil v době římské expanze a ač byl Řek tělem i smýšlením, přijal její ideologii a světovládné ambice. Politicky se angažoval ve vedení achajského spolku a po záboru Ře (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička