Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyPolitičtí představitelé, vůdci

Momentálně se v této nabídce nachází 586 titulů

1.
Miroslav Brož  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dramatický životní příběh první ženy v historii naší armády, která dosáhla nejvyšší vojenské hodnosti – plukovnice v záloze. Válečné zkušenosti získala již v letech 1937–1938 jako příslušnice čs. lazaretu J. A. Komenského. (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
2.
Veronika Salminen  ·  Daranus (2015)
(3)
Rusko není Mordor! Není to fantaskní říše zla na východě, tak jak ji v Pánovi prstenů uhnětl spisovatel Tolkien. Je to jen obrovská země, začínající u Baltu a končící na dohled Aljašky. Neumí vyrobit dobrý osobní automobil, ale rakety dělá na úrovni... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Mahátma Gándhí  ·  Almi (2015)
(1)
Móhandás Karamčand Gándhí (1869–1948), všeobecně známý pod symbolickým jménem Mahátma (Velký Duch), je dodnes inspirativní osobností, jehož... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Eliška Hašková Coolidge  ·  Mladá fronta (2016)
NA SKLADĚ (1)
Nové doplněné a rozšířené vydání vzpomínek Elišky Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit jak ve vrcholném politickém prostředí v USA, tak po revoluci i v bývalé vlasti. Rodačka z Prahy, emigrovala v roce... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Masha Gessen  ·  Akropolis (2016)
(1)
Když se v roce 1999 lidé kolem Borise Jelcina snažili najít náhradu za svého chřadnoucího a čím dál méně oblíbeného prezidenta, padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Charles Moore  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2016)
Autorizovaná biografie Margaret Thatcherové přináší neobyčejně barvitý obraz života jedné z nejmocnějších žen v historii lidstva. Fascinující pohled na intimní aspekty přeměny Velké Británie a světa ve druhé polovině 20. století (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Pavel Bělina a Jiří Kaše  ·  Paseka (2017)
Generál Gideon Ernst von Laudon je obecně považován za smyšlenou postavu z hospodské odrhovačky, která má kupodivu stále dost tuhý život. Čtenář tedy může být překvapen, že se v Laudonově případě jedná o postavu z masa a kostí, jejíž osudy se spojily... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Albert Speer  ·  Grada (2010)
(3)
Českému čtenáři se konečně dostává do rukou naprosto unikátní dílo - paměti předního nacisty, který se na vrcholu kariéry stal druhým mužem Třetí říše... (více o knize)
Naše cena: 560 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Naše vojsko (2010)
Kniha uvádí nejen známá fakta z Hitlerova života, ale také analyzuje etapy jeho politické kariéry. Ukazuje, jakým způsobem získával jednotlivé sociální skupiny a také jak využíval neschopnost a zbabělost států západní Evropy pro realizaci svých plánů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Luboš Y. Koláček  ·  Petrklíč (2014)
Andrej Babiš se obrazně řečeno přes noc stal pojmem, jakýmsi fenoménem těchto dnů. Kupodivu nikoliv kvůli svému majetku odhadovanému na několik miliard, ale dík úspěšnosti hnutí ANO, které se v předčasných volbách v roce 2013 stalo druhou nejsilnější... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
David Rath  ·  Columbus (2012)
(2)
Přisedněte si je kniha, ve které David Rath po několik posledních měsíců popisuje ve vazební věznici v Litoměřicích nejenom svoji politickou kariéru. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jiří Kejř  ·  Karolinum (2015)
Jiří Kejř vypráví čtivou formou příběh života mistra Jana Husa, zvláštní pozornost zaměřuje na průběh a okolnosti jeho procesu na kostnickém koncilu. Shrnuje... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Stanislav Mundil a Jiří Majstr  ·  Triton (2007)
Autoři navazují na svou předchozí knihu Washington do uzávěrky (1997) a zaměřují se tentokrát na místo Ameriky ve světě za George W. Bushe. Vrací se i k americkému politickému průmyslu, institucím a reáliím... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
kolektiv autorů/autorek  ·  Naše vojsko (2010)
(1)
Obrazová publikace obsahující dosud nepublikované fotografie ze života Adolfa Hitlera je svědectvím doby, ale ukazuje i na zrůdnost tehdejší nacistické propagandy... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Peter Longerich  ·  Grada (2012)
NA SKLADĚ
Kniha největšího německého odborníka na historii Třetí říše nám zcela odhalí politický a soukromý život hlavního Hitlerova propagandisty a vrhne nové světlo na některá známá fakta o nacistickém panství. Žádná jiná kniha dosud nepopsala příběh Josepha... (více o knize)
Naše cena: 731 Kč  (tedy ušetříte 22%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Stanislava Jarolímková  ·  Motto (2017)
Tohle jste se o slavných světových osobnostech ve škole neučili: Víte, že Tutanchamon měl v hrobce cukrový meloun, že hunský vládce Attila mohl díky dědečkovi studovat v Římské říši a díky mamince měl placatý nos? Že Alexandr Makedonský hledal v... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Petr Zídek  ·  Nakladatelství Universum (2017)
První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Dalajláma a Victor Chan  ·  Knižní klub (2014)
Nová kniha, velmi poutavě napsaná, představuje hluboce osobní portrét dalajlamy ve skutečném životě a přináší vzácné pohledy do jeho života. Čtenář má možnost setkat se s ním při různých příležitostech a vidět, že je stále stejný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Daniel Kaiser  ·  Paseka (2014)
Druhý díl politického životopisu Václava Havla mapuje třináctileté působení někdejšího disidenta na Pražském hradě. Významná část textu se věnuje líčení událostí let 1990 až 1992, kdy si Češi a Slováci za Havlova přispění zvykali na demokracii... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Boris Johnson  ·  Kniha Zlín (2016)
NA SKLADĚ (1)
V životopise Winstona Churchilla podává autor se svým charakteristickým vtipem a pronikavostí podobiznu premiéra, který nebojácně vedl svůj národ do boje, přestože nenáviděl válku a pohrdal politiky postrádajícími zkušenost s jejími hrůzami... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička