Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyOsobnosti byznysu

Momentálně se v této nabídce nachází 82 titulů

1.
David B. Yoffie a Michael A. Cusumano  ·  Práh (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tato kniha skvěle a naprosto přesně vysvětluje jak tři legendární top manažeři z oboru hi-tech změnili svět, ve kterém žijeme. Není jen o strategiích, které jsou vhodné pro technologicky orientované firmy, ale ukazuje... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
2.
Ashlee Vance  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (16)
Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
3.
Ashlee Vance  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ (16)
Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který me& (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
4.
Walter Isaacson  ·  Little, Brown (2015)
(3)
Based on more than forty interviews with Steve Jobs conducted over two years - as well as interviews with more than a hundred family members, friends, adversaries, competitors, and colleagues - this is the acclaimed, internationally ... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Chrisann Brennanová  ·  BIZBOOKS (2014)
Odhalte druhou tvář největšího IT vizionáře své doby! Steve Jobs byl arogantní, zároveň však uzavřený mladík, romantik, hrubián, génius naplněný sny i beznadějí hledající útěchu v LSD... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
kolektiv autorů/autorek  ·  Jonathan Livingston (2017)
Třetí svazek věnovaný významným českým vědcům, badatelům a vynálezcům popisuje život a dílo Antonína Holého, který výrazně přispěl k boji proti závažným onemocněním včetně AIDS, nebo Václava Dolejška, jenž se věnoval... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Jan Králík  ·  Jonathan Livingston (2017)
Tomáš Baťa, Václav Klement, Emil Kolben, František Křižík, Emil Škoda. Všichni jsme ta jména někdy slyšeli. S plody práce těchto významných vynálezců, podnikatelů, průmyslníků se setkáváme v každodenním životě, stačí si... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Ted Turner a Bill Burke  ·  Eastone Books (2009)
Ted Turner se řadí k nejbohatším mužům světa a je největším individuálním vlastníkem půdy v USA. Založením televizních stanic TBS a CNN způsobil revoluci v televizním průmyslu. Tento inovativní podnikatel, známý svými nekonvenčními postoji a originálními (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Richard Branson  ·  Virgin Books (2009)
This is the bestselling autobiography of iconic entrepreneur Sir Richard Branson, featuring his take on his latest business ventures, personal achievements and intrepid adventures. You`ll discover how Sir Richard is committed to ... (více o knize)
Naše cena: 485 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Alice Schroeder  ·  Bloomsbury
(1)
"Here is the book recounting the life and times of one of the most respected men in the world, Warren Buffett. The legendary Omaha investor has never written a memoir, but now he has allowed one writer, Alice Schroeder, unprecedented access to explore dir (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Ashlee Vance  ·  Virgin Books (2016)
NA SKLADĚ (16)
South African born Elon Musk is the renowned entrepreneur and innovator behind PayPal, SpaceX, Tesla, and SolarCity. Musk wants to save our planet; he wants to send citizens into space, to form a colony on Mars; he wants to make ... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Ladislav Maixner  ·  Jonathan Livingston (2016)
Jan Marek Marků, Josef Ressel, Jan Perner, Václav Prokop Diviš, bratranci Veverkové. Co mají tato jména společného? Jde o významné vědce a vynálezce, kteří se nesmazatelně zapsali do české, ale i evropské historie a zasloužili se o... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
13.
Václav Klaus  ·  Grada (2015)
Kniha odhaluje návrat Václava Klause k ekonomii, ekonomice a zejména k ekonomům. Nejen k těm, kteří ho s výjimečnou silou oslovili, ale i k těm, jejichž názory ho natolik zlobily, že je nemohl nechat bez odpovědi. Vybrané texty vznikaly u příležitostí... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Brad Stone  ·  Práh (2014)
(2)
Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Steve Wozniak a Gina Smith  ·  Pragma (2007)
(1)
V roce 1975 se Steve Wozniak rozhodl tak "trochu z legrace" postavit počítač a nazval jej Apple I. O tři desetiletí později existuje stejnojmenná společnost v hodnotě miliard dolarů, která uspokojila přes třicet milionů uživatelů Apple... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Terry Leahy  ·  Management Press (2013)
Někdejší dlouholetý CEO společnosti Tesco a jeden z nejuznávanějších manažerů dnešního podnikového světa v knize rozvíjí deset podstatných atributů úspěšného transformačního vedení, jehož důsledkem je radikální zvýšení výkonnosti organizace. Každý z... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Ellen Labrecque  ·  Penguin Books (2016)
Born in Wisconsin in 1867, Frank Lloyd Wright became obsessed with a set of building blocks his mother had given to him on his ninth birthday. He grew up to become the father of organic architecture and the greatest American architect of all time, ... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Virginia Vallej  ·  Ikar CZ (2017)
Vzpomínky kolumbijské populární televizní moderátorky, která se stala milenkou Pabla Escobara. Poznala ho v roce 1982 a už tehdy ovládal svět neuvěřitelného bohatství, které z velké části pocházelo z nepřetržitého přílivu peněz... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.9.2017
19.
Chrisann Brennanová  ·  BIZBOOKS (2014)
(4)
Intímny pohľad na život Steva Jobsa z pera matky jeho prvého dieťaťa, dcéry Lisy, ponúka vzácnu možnosť nahliadnuť do menej známeho obdobia Jobsovho života... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Phil Knight  ·  Simon & Schuster (2016)
(2)
In this candid and riveting memoir, for the first time ever, Nike founder and board chairman Phil Knight shares the inside story of the company's early days as an intrepid start-up and its evolution into one of the world's most iconic, game-changing, ... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička