Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyOsobnosti byznysu

Momentálně se v této nabídce nachází 82 titulů

1.
Ashlee Vance  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ (17)
Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který me& (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Phil Knight  ·  Simon & Schuster (2016)
(3)
In this candid and riveting memoir, for the first time ever, Nike founder and board chairman Phil Knight shares the inside story of the company's early days as an intrepid start-up and its evolution into one of the world's most iconic, game-changing, ... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Ted Turner a Bill Burke  ·  Eastone Books (2009)
Ted Turner se řadí k nejbohatším mužům světa a je největším individuálním vlastníkem půdy v USA. Založením televizních stanic TBS a CNN způsobil revoluci v televizním průmyslu. Tento inovativní podnikatel, známý svými nekonvenčními postoji a originálními (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Richard Branson  ·  Virgin Books (2009)
This is the bestselling autobiography of iconic entrepreneur Sir Richard Branson, featuring his take on his latest business ventures, personal achievements and intrepid adventures. You`ll discover how Sir Richard is committed to ... (více o knize)
Naše cena: 485 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Václav Klaus  ·  Grada (2015)
Kniha odhaluje návrat Václava Klause k ekonomii, ekonomice a zejména k ekonomům. Nejen k těm, kteří ho s výjimečnou silou oslovili, ale i k těm, jejichž názory ho natolik zlobily, že je nemohl nechat bez odpovědi. Vybrané texty vznikaly u příležitostí... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
David B. Yoffie a Michael A. Cusumano  ·  Práh (2016)
Tři velcí vizionáři IT technologií. Tři mimořádné životy, tři mimořádné zkušenosti. Jak se vize stávají skutečností? Tato kniha skvěle a naprosto přesně vysvětluje jak tři legendární top manažeři z oboru hi-tech změnili svět, ve kterém žijeme. Ne (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Brad Stone  ·  Práh (2014)
NA SKLADĚ (2)
Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Chrisann Brennanová  ·  BIZBOOKS (2014)
Odhalte druhou tvář největšího IT vizionáře své doby! Steve Jobs byl arogantní, zároveň však uzavřený mladík, romantik, hrubián, génius naplněný sny i beznadějí hledající útěchu v LSD... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Terry Leahy  ·  Management Press (2013)
Někdejší dlouholetý CEO společnosti Tesco a jeden z nejuznávanějších manažerů dnešního podnikového světa v knize rozvíjí deset podstatných atributů úspěšného transformačního vedení, jehož důsledkem je radikální zvýšení výkonnosti organizace. Každý z... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Walter Isaacson  ·  Little, Brown (2015)
NA SKLADĚ (3)
Based on more than forty interviews with Steve Jobs conducted over two years - as well as interviews with more than a hundred family members, friends, adversaries, competitors, and colleagues - this is the acclaimed, internationally ... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Phil Knight  ·  Ikar (2017)
NA SKLADĚ (3)
Mladý a zvedavý Phil Knight, čerstvý absolvent vysokej školu ekonomickej, si od otca požičal päťdesiat dolárov a založil spoločnosť s jednoduchým poslaním: dovážať z Japonska kvalitné a lacné bežecké topánky. Predával ich z kufra auta... (více o knize)
Naše cena: 438 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Alice Schroeder  ·  Bloomsbury
(1)
"Here is the book recounting the life and times of one of the most respected men in the world, Warren Buffett. The legendary Omaha investor has never written a memoir, but now he has allowed one writer, Alice Schroeder, unprecedented access to explore dir (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Ashlee Vance  ·  Virgin Books (2016)
NA SKLADĚ (17)
South African born Elon Musk is the renowned entrepreneur and innovator behind PayPal, SpaceX, Tesla, and SolarCity. Musk wants to save our planet; he wants to send citizens into space, to form a colony on Mars; he wants to make ... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Ashlee Vance  ·  Citadella (2015)
NA SKLADĚ (17)
ELON MUSK JE NAJODVÁŽNEJŠÍ PODNIKATEĽ DNEŠKA V histórii je len málo priemyselníkov, ktorí by sa mohli vyrovnať obrovskej činorodosti a geniálnym víziám Elona Muska. Je modernou kombináciou Thomasa Edisona, Henryho Forda, Howarda Hughesa a Steva... (více o knize)
Naše cena: 538 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Steve Wozniak a Gina Smith  ·  Pragma (2007)
(1)
V roce 1975 se Steve Wozniak rozhodl tak "trochu z legrace" postavit počítač a nazval jej Apple I. O tři desetiletí později existuje stejnojmenná společnost v hodnotě miliard dolarů, která uspokojila přes třicet milionů uživatelů Apple... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Ellen Labrecque  ·  Penguin Books (2016)
Born in Wisconsin in 1867, Frank Lloyd Wright became obsessed with a set of building blocks his mother had given to him on his ninth birthday. He grew up to become the father of organic architecture and the greatest American architect of all time, ... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Jan Preclík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Management Press (2014)
Sborník profilů úspěšných českých manažerů, který navazuje na předchozí úspěšné publikace, vychází při příležitosti 20. výročí soutěže Manažer roku. Z mnoha úspěšných manažerů vybrali autoři publikace jednak nejúspěšnější manažery-podnikatele soutěže... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Daniel Smith  ·  Michael O'Mara Books Ltd (2016)
A titan of technological innovation, Steve Jobs thought differently to everyone else. He had the mercurial ability to know what people wanted before they knew it themselves, and what's more, he knew how to sell that idea... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
kolektiv autorů/autorek  ·  Jonathan Livingston (2017)
Třetí svazek věnovaný významným českým vědcům, badatelům a vynálezcům popisuje život a dílo Antonína Holého, který výrazně přispěl k boji proti závažným onemocněním včetně AIDS, nebo Václava Dolejška, jenž se věnoval... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Jan Králík  ·  Jonathan Livingston (2017)
Tomáš Baťa, Václav Klement, Emil Kolben, František Křižík, Emil Škoda. Všichni jsme ta jména někdy slyšeli. S plody práce těchto významných vynálezců, podnikatelů, průmyslníků se setkáváme v každodenním životě, stačí si... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička