popis
Osobnosti byznysu

Knihy Biografie, životopisy Osobnosti byznysu

V podkategorii Osobnosti byznysu se nachází 74 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Elon Musk
Ashlee Vance  ·  Jan Melvil publishing (2015)
SKLADEM  (15)
Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který me& (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
Jack - Rovnou k věci
John A. Byrne, Jack Welch  ·  Pragma (2001)
Jack Welch působil dvacet let jako generální ředitel společnosti General Electric, zvýšil její tržní hodnotu o více než 450 miliard dolarů a stal se nejobdivovanějším obchodním vůdcem na světě... (více o titulu)
Naše cena: 304 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
3.
Steve Jobs - můj život, má láska, mé prokletí
Chrisann Brennanová  ·  BIZBOOKS (2014)
Odhalte druhou tvář největšího IT vizionáře své doby! Steve Jobs byl arogantní, zároveň však uzavřený mladík, romantik, hrubián, génius naplněný sny i beznadějí hledající útěchu v LSD... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
4.
Velcí ekonomové jsou mou inspirací
Václav Klaus  ·  Grada (2015)
Kniha odhaluje návrat Václava Klause k ekonomii, ekonomice a zejména k ekonomům. Nejen k těm, kteří ho s výjimečnou silou oslovili, ale i k těm, jejichž názory ho natolik zlobily, že je nemohl nechat bez odpovědi. Vybrané texty vznikaly u příležitostí... (více o titulu)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Říkejte mi Ted
Ted Turner, Bill Burke  ·  Eastone Books (2009)
Ted Turner se řadí k nejbohatším mužům světa a je největším individuálním vlastníkem půdy v USA. Založením televizních stanic TBS a CNN způsobil revoluci v televizním průmyslu. Tento inovativní podnikatel, známý svými nekonvenčními postoji a originálními (více o titulu)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
6.
Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu
Brad Stone  ·  Práh (2014)
(2)
Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
7.
3 a 1/2 roku
Radim Passer  ·  Maranatha (2005)
(1)
Strhující životní příběh jednoho z nejúspěšnějších českých podnikatelů současnosti, developera a rovněž praktikujícího křesťana Radima Passera... (více o titulu)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Cesta vzhůru
Robert Casemore  ·  Pragma (2007)
(1)
Kniha CESTA VZHŮRU obsahuje desítky profilů některých předních amerických podnikatelů, kteří vypráví, odkud pocházejí, a kteří se s vámi podělí o svá soukromá pravidla, která je dovedla k úspěchu... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
iWoz
Steve Wozniak, Gina Smith  ·  Pragma (2007)
(1)
V roce 1975 se Steve Wozniak rozhodl tak "trochu z legrace" postavit počítač a nazval jej Apple I. O tři desetiletí později existuje stejnojmenná společnost v hodnotě miliard dolarů, která uspokojila přes třicet milionů uživatelů Apple... (více o titulu)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
10.
Manažeři se lvíčkem III.
Jan Preclík a kolektiv  ·  Management Press (2014)
Sborník profilů úspěšných českých manažerů, který navazuje na předchozí úspěšné publikace, vychází při příležitosti 20. výročí soutěže Manažer roku. Z mnoha úspěšných manažerů vybrali autoři publikace jednak nejúspěšnější manažery-podnikatele soutěže... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
11.
Říkejte mi prostě Rich
Rich DeVos  ·  Pragma (2015)
Světový bestseller od spoluzakladatele Amway. Legendární americký podnikatel a spoluzakladatel společnosti Amway napsal inspirativní autobiografii mapující jeho dětství, podnikatelské pokusy, vrcholný úspěch i obtíže spojené s byznysem. Své čtenáře... (více o titulu)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
12.
Principy strategie
David B. Yoffie, Michael A. Cusumano  ·  Práh (2016)
Tři velcí vizionáři IT technologií. Tři mimořádné životy, tři mimořádné zkušenosti. Jak se vize stávají skutečností? Tato kniha skvěle a naprosto přesně vysvětluje jak tři legendární top manažeři z oboru hi-tech změnili svět, ve kterém žijeme. Ne (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Obchod na rynečku a muži ze železářství
Jan Johna  ·  Aventinum (2010)
Kniha vychází ke 170. výročí založení prvního železářského velkoobchodu ve střední Evropě a k 10. výročí úmrtí architekta Jana Vladimíra Rotta. V jeho vyprávění se čtenář seznámí s celou generací rodiny... (více o titulu)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
14.
Vědci, vynálezci a podnikatelé v Českých zemích
Ladislav Maixner  ·  Jonathan Livingston (2016)
Jan Marek Marků, Josef Ressel, Jan Perner, Václav Prokop Diviš, bratranci Veverkové. Co mají tato jména společného? Jde o významné vědce a vynálezce, kteří se nesmazatelně zapsali do české, ale i evropské historie a zasloužili se o... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
15.
Escobar
Escobar  
Virginia Vallej  ·  Ikar CZ (2017)
PŘIPRAVUJEME
Vzpomínky kolumbijské populární televizní moderátorky, která se stala milenkou Pabla Escobara. Poznala ho v roce 1982 a už tehdy ovládal svět neuvěřitelného bohatství, které z velké části pocházelo z nepřetržitého přílivu peněz... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.9.2017
16.
Noví globální lídři: Richard Branson, Percy Barnevik a David Simon
Pozoruhodná kniha odkrývá na základě důvěrného poznání pracovního stylu i osobnosti tří prominentních podnikových vůdců "tajemství" jejich úspěchu ... (více o titulu)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
17.
Věk turbulencí
Alan Greenspan  ·  Nakladatelství Fragment (2008)
(2)
Biografie guru americké ekonomiky! Předseda rady guvernérů federálního rezervního systému USA Alan Greenspan nás provází dobrodružným světem globální ekonomiky. Ukazuje obecné principy ekonomického růstu, srovnává konkrétní fakta v ekonomikách... (více o titulu)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
18.
Steve Jobs
Walter Isaacson  ·  Little, Brown (2015)
(3)
Based on more than forty interviews with Steve Jobs conducted over two years - as well as interviews with more than a hundred family members, friends, adversaries, competitors, and colleagues - this is the acclaimed, internationally ... (více o titulu)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
The Richest Man Who Ever Lived
Greg Steinmetz  ·  Simon & Schuster (2017)
In the days when Columbus sailed the ocean and Da Vinci painted the Mona Lisa, a German banker named Jacob Fugger became the richest man in history. Fugger lived in Germany at the turn of the sixteenth century, the grandson of a peasant... (více o titulu)
Naše cena: 467 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Elon Musk
Ashlee Vance  ·  Virgin Books (2016)
South African born Elon Musk is the renowned entrepreneur and innovator behind PayPal, SpaceX, Tesla, and SolarCity. Musk wants to save our planet; he wants to send citizens into space, to form a colony on Mars; he wants to make ... (více o titulu)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička