Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyNáboženští představitelé

Momentálně se v této nabídce nachází 54 titulů

1.
Zbigniew Czendlik  ·  Argo (2016)
(2)
Není kněz jako kněz – Zbygniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
(1)
Papež František se ještě jako Kardinál Jorge Mario Bergoglio pravidelně scházel se svým přítelem rabínem Abrahamem Skorkou, aby spolu debatovali o otázkách víry, o Bohu i ďáblu, vině a odpuštění, politice, globalizaci, vědě a konfliktech současného světa. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Anton Srholec a Štefan Hríb  ·  W PRESS (2015)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (7)
Vydavateľstvo W PRESS uvádza knižnú novinku, ktorá je v istom ohľade viac ako kniha. Je to príbeh vzácneho človeka, kňaza, ktorého komunisti väznili v uránových baniach a jeho vlastná cirkev odsunula na okraj. On napriek všetkým životným peripetiám... (více o knize)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Papež František  ·  Omega (2016)
Ve své první knize vydané za jeho papežství vyzývá František celé lidstvo k intimnímu a osobnímu dialogu na téma Božího milosrdenství, které je již dlouho základem jeho víry a od nástupu na Svatý Stolec jeho hlavním mottem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Andrea Tornielli  ·  Ikar CZ (2013)
František (nar. 1936) je známý svou skromností, jako kardinál žil v malém bytě, sám si vařil a jezdil městskou dopravou. Aby dostál svému přesvědčení, že každý duchovní musí stejně jako první křesťané chodit mezi ty nejpotřebnější,... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Chen Kaiguo a Zheng Shunchao  ·  DharmaGaia (2016)
Autorizovaná románová biografie současného čínského taoistického mistra. Wang Li-pching (*1949, Wang Liping) je Předavatelem 18. generace školy... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Roland H. Bainton  ·  Porta Libri (2017)
Životopis Martina Luthera od Rolanda H. Baintona nám predstavuje jednu z najvýznamnejších osobností nielen cirkevných, ale aj celosvetových dejín. Je to príbeh človeka, ktorý prinútil cirkevnú aj svetskú vrchnosť prehodnotiť zaužívané autoritárske ... (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Patriarch Kirill  ·  RPC (2017)
Настоящая книга, в которую вошли мысли Свя&#1 (více o knize)
Naše cena: 502 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Marie Duhamelová  ·  Ottovo nakladateľstvo (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 24.10.2017
10.
Peter Gažík  ·  EDIS (2012)
Cieľom monografie je predstavenie Samuela Štefana Osuského ako moderného evanjelického filozofa náboženstva. V jednotlivých kapitolách je podaný rozbor a zhodnotenie... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jaroslav Šebek  ·  Čas (2015)
Druhé, doplněné vydání úspěšné publikace známého historika Jaroslava Šebka, které vychází při příležitosti druhého výročí zvolení Františka papežem, představuje působení a odkaz pontifiků, kteří vstoupili do dění ve dvacátém století a na počátku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Thomas Cahill  ·  Barrister & Principal (2015)
Angello Roncalli z Lombardie, zvolený v šestasedmdesáti letech, byl mnohými považován za přechodného papeže. Nebyl intelektuál ani erudovaný teolog, avšak výsledkem jeho pontifikátu byly zásadní a bezprecedentní změny ve vztahu církve k světu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Chris Lowney  ·  Triton (2014)
Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Tento fakt je zajímavý, protože František zpochybňuje náš životní styl a priority od samotných základů, a přesto jej nepovažujeme za trapného mravokárce – spíše... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Pišta Vandal Chrappa a Matúš Zajac  ·  Limerick (2015)
NA SKLADĚ (8)
Kniha rozhovorov Anton Srholec - Bezdomovec z povolania je kniha o láske, odpúšťaní, viere, nezlomnosti, slobode a radosti. Vznikala vyše dvoch rokov. Autorom rozhovorov s charizmatickým kňazom, ktorý sa stará o bezdomovcov je spisovateľ, hudobník... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Paramhansa Jógananda  ·  Fontána (2017)
NA SKLADĚ
Přátelství, láska, manželství a děti: v těchto vztazích zažíváme tu největší radost a největší zármutek. Klíčem ke štěstí ve všech těchto vztazích je nesobecká láska – umíme ji však naplnit? Paramhansa Jógánanda, jeden z (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Elisabetta Piquéová  ·  Spolok svätého Vojtecha (2015)
Novinárka a vatikánska korešpondentka Elisabetta Piquéová na stránkach knihy František: život a revolúcia opisuje program tohto pápeža. So spomienkami a dokumentami z prvej ruky, s názormi laikov a duchovných predstaviteľov napísala dielo pokrývajúce... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Andreas Englisch  ·  Spoločnosť Božieho Slova (2017)
NA SKLADĚ (16)
Nemecký novinár a spisovateľ Andreas Englisch sľúbil, že o zázrakoch, ktoré sa udiali za života Svätého Otca Jána Pavla II., nebude písať do jeho smrti. Sľub dodržal... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Jean-Pierre Torrell  ·  Krystal OP (2017)
Osobnost a dílo svatého Tomáše Akvinského tvoří jeden celek. Když chceme pochopit jedno, musíme hledět k druhému. O takový komplexní pohled se pokouší důkladná studie francouzského teologa J.-P. Torrella OP. Torrell zde shrnuje výsledky... (více o knize)
Naše cena: 304 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Marco Politi  ·  Barrister & Principal (2017)
Papež František mění zažitý obraz nelítostné církve vedené panovačnými vládci a snaží se působit jako prostý kněz, jehož hlavní starostí je pomáhat lidem trpícím úzkostmi moderního života a nejistotou v období ekonomické... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Michael Breen  ·  Ideál (2001)
Son-mjong Mun je zakladatel Církve sjednocení a po celý svůj život byl považován za kontroverzní osobu. V roce 1948, když byl mladým kazatelem, ho komunistický režim Severní Koreje odsoudil na pět let do pracovního tábora... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička