Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVzpomínky, událostiReportáže

Momentálně se v této nabídce nachází 254 titulů

1.
Alef Pražský  ·  E-knihy jedou (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF AKCE
Tribo Fuego je volná skupina lidí organizující pravidelné srazy fireshow a bubeníků, které se konají každou druhou středu na různých zajímavých místech v Praze. (více o eknize)
Naše cena: 36 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
2.
Rozhovory s katom  E-KNIHA SK
Kazimierz Moczarski  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mnohí si dnes nevieme rady s tým, či s fašistami diskutovať alebo nie. Dokážeme rozhovorom zmeniť svetonázor druhého človeka? Alebo sa máme pokúsiť pochopiť konanie, ktoré sa nám absolútne prieči? (více o eknize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 29%) po vydání (předběžně 3.8.2017) ihned ke stažení
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
3.
Deväť životov  E-KNIHA SK
William Dalrymple  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Posvätné prostitútky, tanečníci, do ktorých sa prevteľujú bohovia, kŕmiči lebiek i mníška, ktorá sa dobrovoľne vyhladuje na smrť. To nie sú obrázky z ďalekej minulosti, ale zo súčasnej Indie. Vykročíte po rušnej modernej ulici... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
4.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2014)
NA SKLADĚ (1)
Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně a bez příkras líčí své osudy od vstupu do armády přes výcvik až po půlroční nasazení na základně v Afghánistánu a návrat domů… (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
5.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
6.
Jakub Patočka a Zuzana Vlasatá  ·  Referendum (2017)
NA SKLADĚ (2)
Kniha Žlutý baron vypráví příběh pátrání dvou novinářů Deníku Referendum, Zuzany Vlasaté a Jakuba Patočky, po odpovědi na otázku, jaké jsou skutečné úmysly Andreje Babiše v politice. Vzali vážně jeho politická hesla a začali... (více o knize)
Naše cena: 88 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
7.
Jean-Christophe Rufin  ·  Prostor (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Cesta do Compostely! Pouť vyšlapaná už milióny opánků (i goretexové obuvi), opředená legendami, vedoucí úchvatnou přírodou i podél autostrád. Rufin popisuje štrapáci, kdy se jako „galejník“ Cesty utkává s břemenem a slastí... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Eva Urbaníková  ·  Motto (2015)
(3)
Šest žen, které se zamilovaly do muslima. Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo a nic už nebylo jako předtím... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stamiliony diváků po celém světě znají Jeremyho Clarksona jako obhroublého, chvástavého, hlučného, politicky nekorektního a smrtelně legračního moderátora bláznivého... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
10.
Jan Urban  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Demokraté, věřící v zákony, rozum a slušnost, čekají vždycky až příliš dlouho. Mezitím se z obyčejného populistu vyklube diktátor, strach z války vyvolá válku – a pak už bývá na všechno pozdě. Jsme asi nepoučitelní... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
11.
Svetlana Alexijevič  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
26. dubna 1986 zničila série výbuchů reaktor a budovu 4. energobloku černobylské atomové elektrárny, nacházející se nedaleko od běloruských hranic. Černobylská katastrofa se stala největší technologickou katastrofou 20. století... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Ken Segall  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Joseph Roth  ·  Centrum pro studium demokracie a kultury (2017)
Bolševické Rusko dvacátých a třicátých let 20. století vábilo mnoho spisovatelů a umělců jako místo, kde proběhla zásadní reforma společností a kultury. Vedle André Gida... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Přemysl Čech  ·  Regionall (2017)
Kniha Šumaváci autora Přemysla Čecha je volným pokračováním úspěšné knihy Trefen šumavským genem, oceněné i v soutěži Šumava Litera 2016. S ohledem na zájem čtenářů jezdil autor na besedy a vyprávěl o knize a o té... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Anne-Dauphine Julliandová  ·  Motto (2012)
Až do dvou let byla Thais úplně normální dítě. Alespoň nic nesvědčilo o tom, že by tomu bylo jinak. Jednoho dne si však její matka na pláži všimla, že Thais chodí nejistě a vytáčí nožičku směrem ven... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Planéta Kaukaz  E-KNIHA SK
Wojciech Górecki  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #78
KVlajka Sovietskeho zväzu sa tu v dvadsiatom storočí roztrhala na desiatky drobných kúskov. Čečensko, Ingušsko, Abcházsko, Osetsko a mnohé ďalšie uznané i neuznané krajiny a krajinky. Vitajte na Kaukaze – neznámej planéte na mape sveta. (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
17.
Adharanand Finn  ·  Mladá fronta (2012)
(2)
Čtyřicet procent vítězů na dlouhé trati pochází z jediného keňského kmene… Vášnivý běžec Adharanand Finn se vydává do Afriky, aby našel odpověď na otázku: Proč se v žádné jiné zemi nerodí takoví běžci jako právě v Keni? (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Renata Červenková a Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Všichni žijem v blázinci, tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem. V rozhovorech s novinářkou Renatou Červenkovou se zamýšlí nad způsobem života, ... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Jennifer Worthová  ·  Ikar CZ (2014)
Kniha autentických vzpomínek na autorčino mládí, kdy v 50. letech 20. století pracovala na londýnském předměstí jako porodní asistentka. Zachycuje dobovou atmosféru: poválečnou bytovou nouzi, početné rodiny žijící ve stísněných bytech... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Josef Maršál, Marek Podhorský a Iveta Toušlová  ·  freytag&berndt (2013)
(1)
Letos totiž uplynulo již deset let od chvíle, kdy se tento originální průvodce po naší vlasti poprvé objevil na obrazovkách! Od té doby si získal nesčetné... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 13

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička