Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyVzpomínky, událostiReportáže

Momentálně se v této nabídce nachází 257 titulů

1.
Tomáš Šebek  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Toto je autentická zpověď z Jižního Súdánu, nejmladšího státu světa, jehož území už celá desetiletí sužují ozbrojené konflikty. Na začátku roku 2017, kdy zemi navíc zasáhla vlna kritického nedostatku potravin, se do míst, kde se až příliš daří infekčním.. (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
2.
Janine di Giovanni  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Téma občanské války v Sýrii plní již několik let zpravodajské relace sdělovacích prostředků na celém světě. Jako čtenáři a diváci masmédií sledujeme reportáže, dozvídáme se o postojích politiků a celou válku už vnímáme spíše jako sled děsivých... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 25.9.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
3.
Katarzyna Boni  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tohle je příběh o Japonsku, zemi, kde vychází slunce a hrozba katastrof je každodenní realitou. Běžný život tady doprovází neustálý stín smrti a člověk nemá jinou možnost než tento fakt... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
4.
Jean Hatzfeld  ·  Absynt (2017)
NOVINKA
Jean Hatzfeld napísal o rwandskej genocíde tri silné knihy. Stratégia antilop je treťou z nich. Vracia sa v nej na miesta, na ktorých sa odohrala jedna z najväčších a najkrvavejších genocíd dvadsiateho storočia. Stretáva ľudí z oboch táborov, rozpráva... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 30.9.2017) posíláme do 10 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
5.
Jakub Patočka a Zuzana Vlasatá  ·  Referendum (2017)
(3)
Kniha Žlutý baron vypráví příběh pátrání dvou novinářů Deníku Referendum, Zuzany Vlasaté a Jakuba Patočky, po odpovědi na otázku, jaké jsou skutečné úmysly Andreje Babiše v politice. Vzali vážně jeho politická hesla a začali... (více o knize)
Naše cena: 88 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
6.
Renata Červenková a Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Všichni žijem v blázinci, tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem. V rozhovorech s novinářkou Renatou Červenkovou se zamýšlí nad způsobem života, ... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
7.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2014)
(1)
Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně a bez příkras líčí své osudy od vstupu do armády přes výcvik až po půlroční nasazení na základně v Afghánistánu a návrat domů… (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
9.
Jean-Christophe Rufin  ·  Prostor (2015)
(2)
Cesta do Compostely! Pouť vyšlapaná už milióny opánků (i goretexové obuvi), opředená legendami, vedoucí úchvatnou přírodou i podél autostrád. Rufin popisuje štrapáci, kdy se jako „galejník“ Cesty utkává s břemenem a slastí samoty, potkává zbožné houfce... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Iva Roze Skochová  ·  Pejdlova Rosička (2015)
(1)
Osmatřicetiletá novinářka, autorka amerických časopisů Newsweek a Global Post, cestovatelka, absolventka Columbijské univerzity, držitelka literárního stipendia Pulitzerovy nadace a v neposlední řadě také autorka knihy o svatebních rituálech... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Premedia (2014)
NA SKLADĚ
Internetové seznamky, privatizace, záplava zboží, telenovely a podnikatelské baroko. Seznamy agentů, historické křivdy a zklamaná očekávání. Všechno zakázané a nedostatkové leželo na dosah ruky. Najednou se mohlo svobodně mluvit a psát o minulosti... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Eva Urbaníková  ·  Motto (2015)
(62)
Šest žen, které se zamilovaly do muslima. Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo a nic už nebylo jako předtím... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Blaine Harden  ·  Ikar CZ (2013)
(4)
Pracovní tábory pro politické vězně existují v Severní Koreji dvakrát déle než ruské gulagy, podle odhadů v nich žije přes dvě stě tisíc lidí. Sin se v táboře narodil. Protože trpěl podvýživou, má menší a drobnější postavu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Svetlana Alexijevič  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
26. dubna 1986 zničila série výbuchů reaktor a budovu 4. energobloku černobylské atomové elektrárny, nacházející se nedaleko od běloruských hranic. Černobylská katastrofa se stala největší technologickou katastrofou 20. století... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Richard Gaughan  ·  CooBoo (2013)
Velká část nejoslavovanějších objevů historie lidstva, od střelného prachu až po Viagru, je dílem čiré náhody, která vedla k převratným myšlenkám a vynálezům... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Peter Tóth  ·  Dixit (2016)
(15)
Kauza Cervanová II. je pokračovaním napínavého príbehu o vrahoch a ich morálnych spolupáchateľoch. Popisuje nielen fakty o najznámejšom slovenskom kriminálnom prípade. Ponúka oveľa viac. Odhaľuje najväčšiu mediálnu manipuláciu v našich novodobých... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Roman Cílek  ·  Epocha (2014)
(1)
Již padesát let se Roman Cílek, kmenový autor Nakladatelství Epocha zejména v tvůrčím pohledu na významné události novodobých dějin, věnuje také... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Svetlana Alexijevič  ·  Absynt (2017)
NA SKLADĚ (6)
26. apríla 1986 o 1:24 zaznela v černobyľskej jadrovej elektrárni séria výbuchov. Bol to začiatok najväčšej jadrovej nehody v 20. storočí. Černobyľská katastrofa sa stala jednou z najsilnejších tém, ktorú vo svojej tvorbe spracovala laureátka Nobelovej.. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
19.
Luboš Xaver Veselý  ·  Olympia (2015)
V ruce držíte knihu, která vůbec poprvé v ucelené podobě popisuje okolnosti, souvislosti a hlavní postavy jedné z největších kauz české polistopadové historie. Privatizace Mostecké uhelné společnosti dodnes plní stránky novin a hýbe českou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Ken Segall  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 13

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička