Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVzpomínky, události

Momentálně se v této nabídce nachází 1403 titulů

1.
Erik Tabery  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Žijeme v době, kdy jeden lživý příspěvek na Twitteru či Facebooku má větší dosah než systematická práce investigativních novinářů. Posilují populisté, kteří sbírají body kritikou establishmentu, i když sami mají z vlastního... (více o knize)
Naše cena: 243 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Luke Harding  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Hrdina dnešní doby? Nebo naopak vlastizrádce, který má být souzen? Názory se různí. Kdo je však ve skutečnosti Edward Snowden? Jaká je jeho motivace, jak se odvíjel celý příběh vynesení přísně tajných informací, které otřásly nejen občanskou... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 4.9.2017
3.
Luke Harding  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Kniha renomovaného novináře Luka Hardinga jedinečným a poutavým způsobem mapuje příběh vraždy bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do širšího kontextu vlády a politiky Vladimira Putina. Harding podává ucelený... (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 11.9.2017
4.
Arpád Soltész  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Koniec zlatých deväťdesiatych rokov, divoký východ Slovenska. Je po voľbách, Mečiar skončil, Lexa je na úteku, siskári horúčkovito skartujú spisy aj svedkov. Robo Holub je dávno po smrti, Miki Černák sedí v base, Žaluďa práve zastrelili... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 26.9.2017
5.
Zdeněk Veselý  ·  Epocha (2006)
Tato encyklopedická příručka zachycuje v abecedním pořádku všechna důležitá diplomatická jednání a jejich výsledky v podobě smluv, dohod, paktů, aliancí, deklarací a dalších dokumentů od počátků lidské civilizace přes středověk až po naši současnost... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2014)
NA SKLADĚ AKCE (1)
Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně a bez příkras líčí své osudy od vstupu do armády přes výcvik až po půlroční nasazení na základně v Afghánistánu a návrat domů… (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
8.
Jakub Patočka a Zuzana Vlasatá  ·  Referendum (2017)
NA SKLADĚ AKCE (3)
Kniha Žlutý baron vypráví příběh pátrání dvou novinářů Deníku Referendum, Zuzany Vlasaté a Jakuba Patočky, po odpovědi na otázku, jaké jsou skutečné úmysly Andreje Babiše v politice. Vzali vážně jeho politická hesla a začali... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
9.
Eva Urbaníková  ·  Motto (2015)
(3)
Šest žen, které se zamilovaly do muslima. Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo a nic už nebylo jako předtím... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Když Jon Krakauer dosáhl dne 10. května 1996 brzy odpoledne vrcholu Mount Everestu, nespal již padesát sedm hodin a hlava se mu točila v důsledku nedostatečného přívodu kyslíku do mozku. O šest hodin později a o 900 metrů níže... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Tomáš Šebek  ·  Paseka (2015)
(2)
Tomáš Šebek byl v Afghánistánu dvakrát, v roce 2013 a 2015, pokaždé s Lékaři bez hranic. Mezi zákroky, při nichž operoval těžce zraněné z bojů i léčil docela „běžné“ úrazy, fotil a psal. Výsledkem je soubor záznamů, které zaujmou nejen autentickou... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Roman Šťastný a Bronislav Matulík  ·  Návrat domů (2010)
(2)
Existuje realita, o které většina z běžných obyvatel naší společnosti nemá tušení. Odehrává se za zavřenými dveřmi klubů, barů, podivných firem - a také věznic... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Andrew Heywood  ·  Aleš Čeněk (2008)
(1)
Politika je divadlo dynamické a stále se měnící, na němž se odehrávají některá z nejzávažnějších světových dramat. Věda, která ji studuje, je rozsáhlá a eklektická... (více o knize)
Naše cena: 540 Kč posíláme do 10 dnů
14.
Sarah Macdonaldová  ·  Motto (2013)
Když Sarah Macdonaldová opouštěla koncem osmdesátých let po několikaměsíčním pobytu Indii, zapřísahala se, že se už do téhle země nikdy nevrátí... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Gustáv Murín  ·  Marenčin PT (2014)
(2)
Slovenská mafie měla od počátku základnu i v Čechách. Dotkla se její chapadla také Stanislava Grosse a miliardáře Andreje Babiše? V knize se dovíte víc na příkladech nejbrutálnějších slovenských mafiánů... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Lenka Peremská  ·  CPRESS (2015)
Kniha, která volně navazuje na genealogickou příručku Váš rodokmen krok za krokem. Podařilo se vám prokousat matričními záznamy? Získali jste desítky informací o svém rodě a chcete z nich sepsat kroniku, do které shrnete své veškeré pracné bádání... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Jozef Karika  ·  Vodnář (2009)
(2)
Ve své čtvrté knize se Jozef Karika zabývá postmoderním zkoumáním průniků klifotických sil z odvrácené strany Stromu do reality 20. století. Nejvíce pozornosti věnuje průzkumu temných aspektů Hitlerovy Třetí říše a 2. světové války... (více o knize)
Naše cena: 397 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Radek Kedroň  ·  Vyšehrad (2015)
David Rath, Petr Kott a Kateřina Pancová. Všichni tři vystudovaní a ambiciózní lékaři. Měli léčit a uzdravovat. Maskováni bílými plášti však do středočeského kraje zavlekli jednoho z nejzákeřnějších parazitů současnosti – klientelismus... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Jarmila Frejtichová  ·  Management Press (2017)
Jak vypadal svět před padesáti lety? Do jaké doby se narodili ti, kteří v letošním roce slaví své velké jubileum? Záleží na tom, za jakého úhlu se budeme dívat. Světem šly velké dějiny, v Československu jsme se střídavými úspěchy budovali... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Ken Segall  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 71

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička