Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyAutobiografie

Momentálně se v této nabídce nachází 79 titulů

1.
Roald Dahl  ·  Pikola (2017)
NOVINKA
Každý den chodí malý chlapec kolem cukrárny s výlohou zaplněnou všelijakými úžasnými dobrotami – sklenicemi s velkými karamelkami a sladkými sirupy. Je to nejlepší cukrárna ve městě, až na to, že její majitelkou je paní Pratchettová... (více o knize)
Naše cena: 107 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Josef Ženka  ·  Karolinum (2017)
NOVINKA
Český Američan Alois Richard Nykl (1885–1958) se do historie zapsal především jako lingvista, polyglot a orientalista. Po své devítileté pouti světem se v roce 1916 vrátil do Chicaga, kde se podílel na tamním hnutí krajanů za samostatnost (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
3.
Hendrik Groen  ·  XYZ (2017)
Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) po vydání (předběžně 2.8.2017) obvykle posíláme do 14 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
4.
Hendrik Groen  ·  Michael Joseph Ltd (2016)
** THE INTERNATIONAL PHENOMENON ** 'There are many laughs in this book but it's so much more than just a comedy. It's a story about how friendship, selflessness and dignity lie at the heart of the human experience. When I'm an old man, I want to be Hendr (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Garry Kasparov  ·  Hodder & Stoughton (2017)
In May 1997, the world watched as Garry Kasparov, the greatest chess player in the world, was defeated for the first time by the IBM supercomputer Deep Blue. It was a watershed moment in the history of technology: machine intelligence had arrived at the p (více o knize)
Naše cena: 538 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Stephen W. Hawking  ·  Argo, Dokořán (2014)
NA SKLADĚ
Proslulý fyzik Stephen Hawking je autorem řady publikací, v nichž laickému čtenáři zprostředkoval řadu mimořádně náročných problémů moderní fyziky. Patrně nejslavnější z nich je Stručná historie času... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Christiane F.  ·  OLDAG (2014)
(3)
Osud Christiane F. znají miliony čtenářů po celém světě. Vyrůstali s drásavou výpovědí třináctileté německé narkomanky o pekle závislosti na heroinu a prostituci. Kniha My děti ze stanice ZOO a stejnojmenný film z ní udělaly celebritu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Linda McCartney  ·  Taschen (2011)
In 1966, during a brief stint as a receptionist for Town and Country magazine, Linda Eastman snagged a press pass to a very exclusive promotional event for the Rolling Stones aboard a yacht on the Hudson River; her fresh, candid photographs... (více o knize)
Naše cena: 1 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Emma Gannon  ·  Ebury (2016)
Emma Gannon was born in 1989, the year the World Wide Web was conceived, so she's literally grown up alongside the Internet. There've been late night chat room experiments, sexting from a Nokia and dubious webcam exchanges.. (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Alfie Deyes  ·  Blink (2016)
Hey guys, I'm Alfie and welcome to The Scrapbook of My Life! Inside this book you'll read all about the day I was born and what it was like growing up with my family in Brighton... (více o knize)
Naše cena: 510 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Helga Scharschmied  ·  Fontána (2015)
Helga Scharschmied vlastním jménem Martina Čarnegová, již v dětství v sobě probudila šestý smysl jinými slovy intuici, která jí v mnoha případech pomohla vyřešit... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Jano Hanák  ·  Edah o.z. (2017)
NA SKLADĚ
Ako deväťročný prešiel spolu s bratom koncentračnými tábormi v Seredi aj Terezíne. Jano Hanák (rodený Herz) však druhú svetovú vojnu prežil a zázrakom prežili aj jeho rodičia. V autobiografickej knihe Na tenkom ľade opisuje traumatické... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč posíláme ihned
13.
Thomas Mann  ·  Academia (2013)
Doba Thomase Manna, zahrnující léta 1875 až 1955, vpravdě také osudová epocha německých dějin, měla jistý „odpor vůči autobiografii“ jako uzavřené knize vyprávějící o životě. Necítil její potřebu, do všeho svého psaní však natolik vnášel sám sebe, že... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Jan Ámos Komenský  ·  Almi (2017)
Komenského vlastní životopis zachycuje vzpomínky z let 1628 - 1658, od odchodu do exilu až po nalezení konečného útočiště v Amsterodamu. Tento poslední Komenského spis, vydaný až roku 1670 pod názvem Pokračování v bratrském... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Nora Mojsejová  ·  Nora Mojsejová (2015)
(2)
Čitateľom približuje, čím všetkým si za múrmi basy prešla. Hoci je dnes na slobode, spomienky na nápravný ústav ju stále strašia. Lieky na spanie sú na dennom poriadku, nalomené zdravie zliepa infúziami... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Jozef Ivaška  ·  Asociácia Corpus (2016)
Autobiografická výpoveď o živote v emigrácii s autenitickým vstupom mnohých krajanov, ktorí odišli za iným životom. Jozef Ivaška spevák, ktorého poznajú lepšie v zahraničí ako na Slovensku, hoci zo Slovenska nikdy neodišiel. Zapustil tu pevne korene... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Jan Kurdík  ·  Nakladatelství Jalna (2016)
Autorem knihy o vlastním, „trochu jiném“ životním příběhu po politických a společenských změnách v naší zemi po Srpnu 1968 je profesionální potápěč. Svůj zajímavý a poměrně dobrodružný život po odchodu z Čech sepsal... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
NA SKLADĚ
Autobiografie z pera autora Tří mužů ve člunu a na toulkách, kterou Jerome K. Jerome vydal v roce 1926, pouhý rok před svou smrtí. Svým typickým duchaplným, výstižným stylem a zároveň bez servítků se vrací do krásných i krušnýc... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
David Adam  ·  Picador (2015)
NA SKLADĚ
Have you ever had a strange urge to jump from a tall building, or steer your car into oncoming traffic? You are not alone. In this captivating fusion of science, history and personal memoir, writer David Adam explores the weird thoughts that ... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Chris Packham  ·  Ebury (2016)
NA SKLADĚ
Every minute was magical, every single thing it did was fascinating and everything it didn't do was equally wondrous, and to be sat there, with a Kestrel, a real live Kestrel, my own real live Kestrel on my wrist! I felt like I'd climbed through ... (více o knize)
Naše cena: 578 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička