Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie a životopisyAutobiografie

Momentálně se v této nabídce nachází 84 titulů

1.
Jiří Kajínek  ·  Autreo (2017)
NOVINKA
Nové vydání autentického vyprávění Jiřího Kajínka, propuštěného díky milosti udělené prezidentem republiky, o svém dětství, dospívání, láskách, zálibách, o vztahu k lidem, ke svobodě… Nově je do knihy zařazena fotografie... (více o knize)
Naše cena: 167 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Věra Saudková nebyla zdaleka jenom neteř Franze Kafky, ale manželka a inspirátorka slavného překladatele Shakespearova díla E. A. Saudka, matka pěti dětí, talentovaná překladatelka, opora mnoha lidí, kteří se ocitli v nouzi, a hlavně... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 19 dnů
3.
Hendrik Groen  ·  Michael Joseph Ltd (2016)
** THE INTERNATIONAL PHENOMENON ** 'There are many laughs in this book but it's so much more than just a comedy. It's a story about how friendship, selflessness and dignity lie at the heart of the human experience. When I'm an old man, I want to be Hendr (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Roald Dahl  ·  Pikola (2017)
Každý den chodí malý chlapec kolem cukrárny s výlohou zaplněnou všelijakými úžasnými dobrotami – sklenicemi s velkými karamelkami a sladkými sirupy. Je to nejlepší cukrárna ve městě, až na to, že její majitelkou je paní Pratchettová... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Donald J. Trump  ·  Threshold (2016)
In this book (previously published as Crippled America), we’re going to look at the state of the world right now. It’s a terrible mess, and that’s putting it mildly. .. (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Christiane F.  ·  OLDAG (2014)
(3)
Osud Christiane F. znají miliony čtenářů po celém světě. Vyrůstali s drásavou výpovědí třináctileté německé narkomanky o pekle závislosti na heroinu a prostituci. Kniha My děti ze stanice ZOO a stejnojmenný film z ní udělaly celebritu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Hendrik Groen  ·  XYZ (2017)
Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Nora Mojsejová  ·  Nora Mojsejová (2015)
(2)
Čitateľom približuje, čím všetkým si za múrmi basy prešla. Hoci je dnes na slobode, spomienky na nápravný ústav ju stále strašia. Lieky na spanie sú na dennom poriadku, nalomené zdravie zliepa infúziami... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Stephen W. Hawking  ·  Argo, Dokořán (2014)
NA SKLADĚ
Proslulý fyzik Stephen Hawking je autorem řady publikací, v nichž laickému čtenáři zprostředkoval řadu mimořádně náročných problémů moderní fyziky. Patrně nejslavnější z nich je Stručná historie času... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Mikuláš Černák  ·  Marenčin PT (2015)
(44)
Prečo som prelomil mlčanie a po viac ako šestnástich rokoch strávených za mrežami rozprávam o všetkých zločinoch, čo sme spáchali v dobe, ktorá sa, chvalabohu, už nikdy nevráti? Cieľom tejto knihy nie je zbavovanie sa zodpovednosti za spáchané zlo... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Linda McCartney  ·  Taschen (2011)
In 1966, during a brief stint as a receptionist for Town and Country magazine, Linda Eastman snagged a press pass to a very exclusive promotional event for the Rolling Stones aboard a yacht on the Hudson River; her fresh, candid photographs... (více o knize)
Naše cena: 1 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Emma Gannon  ·  Ebury (2016)
Emma Gannon was born in 1989, the year the World Wide Web was conceived, so she's literally grown up alongside the Internet. There've been late night chat room experiments, sexting from a Nokia and dubious webcam exchanges.. (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Alfie Deyes  ·  Blink (2016)
Hey guys, I'm Alfie and welcome to The Scrapbook of My Life! Inside this book you'll read all about the day I was born and what it was like growing up with my family in Brighton... (více o knize)
Naše cena: 510 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Helga Scharschmied  ·  Fontána (2015)
Helga Scharschmied vlastním jménem Martina Čarnegová, již v dětství v sobě probudila šestý smysl jinými slovy intuici, která jí v mnoha případech pomohla vyřešit... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Thomas Mann  ·  Academia (2013)
Doba Thomase Manna, zahrnující léta 1875 až 1955, vpravdě také osudová epocha německých dějin, měla jistý „odpor vůči autobiografii“ jako uzavřené knize vyprávějící o životě. Necítil její potřebu, do všeho svého psaní však natolik vnášel sám sebe, že... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Jozef Ivaška  ·  Asociácia Corpus (2016)
Autobiografická výpoveď o živote v emigrácii s autenitickým vstupom mnohých krajanov, ktorí odišli za iným životom. Jozef Ivaška spevák, ktorého poznajú lepšie v zahraničí ako na Slovensku, hoci zo Slovenska nikdy neodišiel. Zapustil tu pevne korene... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Jano Hanák  ·  Edah o.z. (2017)
NA SKLADĚ
Ako deväťročný prešiel spolu s bratom koncentračnými tábormi v Seredi aj Terezíne. Jano Hanák (rodený Herz) však druhú svetovú vojnu prežil a zázrakom prežili aj jeho rodičia. V autobiografickej knihe Na tenkom ľade opisuje traumatické... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Jan Ámos Komenský  ·  Almi (2017)
Komenského vlastní životopis zachycuje vzpomínky z let 1628 - 1658, od odchodu do exilu až po nalezení konečného útočiště v Amsterodamu. Tento poslední Komenského spis, vydaný až roku 1670 pod názvem Pokračování v bratrském... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
NA SKLADĚ
Autobiografie z pera autora Tří mužů ve člunu a na toulkách, kterou Jerome K. Jerome vydal v roce 1926, pouhý rok před svou smrtí. Svým typickým duchaplným, výstižným stylem a zároveň bez servítků se vrací do krásných i krušnýc... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Dugard Jaycee  ·  Ikar (2012)
NA SKLADĚ (7)
V lete roku 1991 som bola úplne obyčajné dievčatko. A robila som úplne obyčajné veci. Mala som kamarátky a mamu, ktorá ma ľúbila. Bola som ako vy. Až do dňa, keď mi ten obyčajný život ukradli... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička