Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Veronica Roth

Americká autorka se narodila a stále žije v Chicagu. Do tohoto města zasadila příběh své úspěšné trilogie Divergent. Její první dva díly (Divergence a Rezistence) se hned po uvedení na trh staly bestsellery. Veronica Roth o sobě prohlašuje, že je "šest stop vysoký sci-fi nerd, který oblečený ve svém oblíbeném pyžamu projíždí ve volném čase dlouhé hodiny Wikipedii a který má neskutečné množství různých fóbií".

Více informací

Od autora Veronica Roth máme v nabídce 61 titulů

1.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2016)
(5)
Tris a Tobias jsou opět spolu, ale <b>společnost a systém, ve kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách</b>. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci a pomstě. Pokud chce... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (20)
Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, kde mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Akos a Cyra jsou pro ten svůj zneužíváni. Cyra má dar bolesti a síly a její bratr, tyran, vládnoucí celému válečnickému národu, její sílu používá k... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2014)
(3)
Dva roky předtím, než Beatrice Priorová podstoupila Obřad volby, to samé učinil i Tobias. Po svém překvapivém rozhodnutí se ocitá mezi Neohroženými – zde konečně může zapomenout na svého tyranského otce, přestat být tím ustrašeným klukem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2016)
Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2016)
(4)
Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Veronica Roth  ·  CooBoo
(1)
Ponúkame vám komplet troch fantasy bestsellerov Veronicy Rothovej, za mimoriadne výhodnú cenu... (více o knize)
Naše cena: 981 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2012)
Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2012)
(2)
Fighting for survival in a shattered world… the truth is her only hope. The thrillingly dark sequel to New York Times bestseller, DIVERGENT. War looms in sixteen-year-old Tris’s dark dystopian world as disputes between the factions grow... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2012)
(4)
Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce ... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2014)
(5)
Tris a Tobias jsou opět spolu, ale společnost a systém, ve kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci a pomstě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2014)
DIVERGENT – a major motion picture in 2014. Illustrated with more than 100 photographs – many never before seen – this eye-catching volume takes you inside the film version of Divergent where you'll discover ... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Experiment  E-KNIHA SK
Veronica Roth  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (86)
Pokračovanie celosvetovo úspešných románov Divergencia a Rezistencia, ktoré vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta. Teraz nastal čas zistiť, či to nebol všetko len EXPERIMENT! (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
13.
Veronica Roth  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (86)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie... (více o knize)
Naše cena: 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Veronica Roth  ·  Slovart (2015)
NA SKLADĚ (129)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie by nemalo chýbať... (více o knize)
Naše cena: 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Veronica Roth  ·  Slovart (2012)
(129)
Chicago, ďaleká budúcnosť. Beatrice Priorová žije v spoločnosti rozdelenej na päť frakcií. Na rozhodovacej ceremónii si všetci šestnásťroční vyberajú frakciu, ktorej zasvätia zvyšok života. Beatrice má len dve možnosti: zostať so svojou rodinou... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
16.
Veronica Roth  ·  Slovart (2014)
Kolekcia druhého a tretieho dielu dystopickej sci-fi série Divergencia - Rezistencia + Experiment, ktoré vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta... (více o knize)
Naše cena: 617 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 2 dnů
17.
Veronica Roth  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (50)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie by nemalo chýbať v knižnici žiadneho fanúšika a knihomoľa... (více o knize)
Naše cena: 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2016)
NA SKLADĚ (2)
The thrillingly dark sequel to New York Times bestseller, Divergent - a major motion picture franchise. One choice can transform you - or it can destroy you. Tris Prior's initiation day should have been marked by victorious celebrations with ... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Melissa Marr, Kelley Armstrong, Veronica Roth a a kolektiv autorů/autorek  ·  HarperCollins Publishers (2013)
NA SKLADĚ
The world is gone, destroyed by human, ecological, or supernatural causes. Survivors dodge chemical warfare and cruel gods; they travel the reaches of space and inhabit underground caverns. Their enemies are disease, corrupt corporations, ... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč posíláme ihned
20.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2013)
(2)
The thrillingly dark sequel to New York Times bestseller, DIVERGENT - a major motion picture in 2014. One choice can transform you - or it can destroy you... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička