Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Veronica Roth

Narodila se a bydlí v Chicagu. Psaní se věnuje již od svých dvanácti. Studovala tvůrčí psaní na Northwestern University a nyní pracuje na plný úvazek jako spisovatelka. Jak sama o sobě ráda tvrdí, je šest stop vysoký sci-fi nerd, který oblečený ve svém oblíbeném pyžamu projíždí ve volném čase dlouhé hodiny Wikipedii a který má neskutečné množství různých fobií. Děj své prvotiny Divergence, jež je zároveň počátečním dílem stejnojmenné trilogie, umístila do Chicaga, které tak dobře zná a miluje. Už její první kniha zaznamenala velký úspěch, když ji prestižní deník The New York Times zařadil na šesté místo v seznamu bestselerů.

Více informací

Od autora Veronica Roth máme v nabídce 61 titulů

1.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2014)
DIVERGENT – a major motion picture in 2014. Illustrated with more than 100 photographs – many never before seen – this eye-catching volume takes you inside the film version of Divergent where you'll discover ... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (36)
Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, kde mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Akos a Cyra jsou pro ten svůj zneužíváni. Cyra má dar bolesti a síly a její bratr, tyran, vládnoucí celému válečnickému národu, její sílu používá k... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Veronica Roth  ·  CooBoo
(2)
Ponúkame vám komplet troch fantasy bestsellerov Veronicy Rothovej, za mimoriadne výhodnú cenu... (více o knize)
Naše cena: 981 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 6 dnů
4.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2016)
(24)
Tris a Tobias jsou opět spolu, ale <b>společnost a systém, ve kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách</b>. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci a pomstě. Pokud chce... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2012)
NA SKLADĚ (13)
Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2016)
(13)
Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Zárezy smrti  E-KNIHA SK
Veronica Roth  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (36)
Vo svete, kde panuje násilie a neprávo, v galaxii, v ktorej niektorí nažívajú v priazni osudu, má každý človek špeciálny dar. Kým väčšina dokáže vyťažiť zo svojho daru čo najviac, Akosa a Cyru pre ich dary zneužívajú... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
8.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2012)
(201)
Fighting for survival in a shattered world… the truth is her only hope. The thrillingly dark sequel to New York Times bestseller, DIVERGENT. War looms in sixteen-year-old Tris’s dark dystopian world as disputes between the factions grow... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2016)
(22)
Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2012)
(22)
Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce ... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Veronica Roth  ·  CooBoo (2014)
(24)
Tris a Tobias jsou opět spolu, ale společnost a systém, ve kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci a pomstě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Experiment  E-KNIHA SK
Veronica Roth  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (208)
Pokračovanie celosvetovo úspešných románov Divergencia a Rezistencia, ktoré vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta. Teraz nastal čas zistiť, či to nebol všetko len EXPERIMENT! (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
13.
Veronica Roth  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (208)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie... (více o knize)
Naše cena: 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Veronica Roth  ·  Slovart (2015)
NA SKLADĚ (315)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie by nemalo chýbať... (více o knize)
Naše cena: 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Veronica Roth  ·  Slovart (2012)
(315)
Chicago, ďaleká budúcnosť. Beatrice Priorová žije v spoločnosti rozdelenej na päť frakcií. Na rozhodovacej ceremónii si všetci šestnásťroční vyberajú frakciu, ktorej zasvätia zvyšok života. Beatrice má len dve možnosti: zostať so svojou rodinou... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
16.
Veronica Roth  ·  Slovart (2014)
(1)
Kolekcia druhého a tretieho dielu dystopickej sci-fi série Divergencia - Rezistencia + Experiment, ktoré vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta... (více o knize)
Naše cena: 617 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 2 dnů
17.
Melissa Marr, Kelley Armstrong, Veronica Roth a a kolektiv autorů/autorek  ·  HarperCollins Publishers (2013)
NA SKLADĚ
The world is gone, destroyed by human, ecological, or supernatural causes. Survivors dodge chemical warfare and cruel gods; they travel the reaches of space and inhabit underground caverns. Their enemies are disease, corrupt corporations, ... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2016)
NA SKLADĚ (201)
The thrillingly dark sequel to New York Times bestseller, Divergent - a major motion picture franchise. One choice can transform you - or it can destroy you. Tris Prior's initiation day should have been marked by victorious celebrations with ... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2015)
(208)
What if your whole world was a lie? The thrillingly dark conclusion to the No. 1 New York Times bestselling Divergent trilogy, now available in paperback. Divergent - a major motion picture series, Insurgent movie release in 2015! ... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Veronica Roth  ·  HarperCollins Publishers (2016)
NA SKLADĚ (208)
What if your whole world was a lie? The thrillingly dark conclusion to the No. 1 New York Times bestselling Divergent trilogy, now available in paperback. Divergent - a major motion picture franchise. What if a single revelation ... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička