Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Siri Pettersen

Spisovatelka Siri Pettersen pochází z norského Trondheimu. U nás se proslavila prvním dílem plánované fantasy trilogie Havraní kruhy s názvem Ódinovo dítě. Je to také autorka úspěšných komiksů, nejznámější je její dílo Anti-Klimaks. Za Ódinovo dítě obdržela Fabelprisen, což je ocenění, které se uděluje nejlepší norské knize v žánru sci-fi a fantasy. Ódinovo dítě bylo nominováno i na Cenu norského ministerstva kultury pro debutanty, Cenu knižních blogerů a Cenu knihkupců (jako vůbec první fantasy titul v historii). Trilogie Havraní kruhy bude zfilmována.

Více informací

Od autora Siri Pettersen máme v nabídce 3 tituly

1.
Siri Pettersen  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Hirka se v den svých patnáctých narozenin dozvídá, že je Ódinovo dítě – bezocasá zrůda z jiného světa. Opovrhovaná, obávaná a pronásledovaná. Člověk. Někdo si však nepřeje, aby její tajemství vyplulo na povrch, a hodlá... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
2.
Siri Pettersen  ·  Host (2016)
(4)
Hirka se v den svých patnáctých narozenin dozvídá, že je Ódinovo dítě – bezocasá zrůda z jiného světa. Opovrhovaná, obávaná a pronásledovaná. Člověk. Někdo si však nepřeje, aby její tajemství vyplulo na povrch, a hodlá to zajistit všemi prostředky... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Siri Pettersen  ·  Host (2017)
Představte si, že jste lovnou zvěří v neznámém světě. Ve světě lidí, který pomalu umírá. Ve světě, odkud pocházíte a kde jste doufali, že konečně naleznete domov. Jenže to jste se pořádně spletli. Hirka opustila Ymslandu, aby ji zachránila, a obětovala... (viac o titule)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 26.5.2017

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička