popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Siri Pettersen

Byly nalezeny 3 tituly od autora/ky Siri Pettersen.

1.
Ódinovo dítě
Siri Pettersen  ·  Host (2016)
(4)
Hirka se v den svých patnáctých narozenin dozvídá, že je Ódinovo dítě – bezocasá zrůda z jiného světa. Opovrhovaná, obávaná a pronásledovaná. Člověk. Někdo si však nepřeje, aby její tajemství vyplulo na povrch, a hodlá to zajistit všemi prostředky... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
2.
Plíseň
Siri Pettersen  ·  Host (2017)
PŘIPRAVUJEME
Představte si, že jste lovnou zvěří v neznámém světě. Ve světě lidí, který pomalu umírá. Ve světě, odkud pocházíte a kde jste doufali, že konečně naleznete domov. Jenže to jste se pořádně spletli. Hirka opustila Ymslandu, aby ji zachránila, a obětovala... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.5.2017
3.
Ódinovo dítě
Ódinovo dítě  E-KNIHA
Siri Pettersen  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (4)
Hirka se v den svých patnáctých narozenin dozvídá, že je Ódinovo dítě – bezocasá zrůda z jiného světa. Opovrhovaná, obávaná a pronásledovaná. Člověk. Někdo si však nepřeje, aby její tajemství vyplulo na povrch, a hodlá... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) okamžitě ke stáhnutí
Siri Pettersen

Siri Pettersen

(*1971)

Spisovatelka Siri Pettersen pochází z norského Trondheimu. U nás se proslavila prvním dílem plánované fantasy trilogie Havraní kruhy s názvem Ódinovo dítě. Je to také autorka úspěšných komiksů, nejznámější je její dílo Anti-Klimaks.

Za Ódinovo dítě obdržela Fabelprisen, což je ocenění, které se uděluje nejlepší norské knize v žánru sci-fi a fantasy. Ódinovo dítě bylo nominováno i na Cenu norského ministerstva kultury pro debutanty, Cenu knižních blogerů a Cenu knihkupců (jako vůbec první fantasy titul v historii). Trilogie Havraní kruhy bude zfilmována.
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička