popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Pablo Hidalgo

Byly nalezeno 7 titulů od autora/ky Pablo Hidalgo.

1.
Star Wars: Rogue One
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
2.
Star Wars: Velká encyklopedie postav
Simon Beecroft, Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
SKLADEM  
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (více o titulu)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 4 dní
3.
Star Wars: Síla se probouzí
Pablo Hidalgo  ·  Egmont ČR (2015)
Vyčerpávající průvodce postavami, droidy, tvory i planetami z Epizody VII ságy Star Wars. Nádherné fotografie a zasvěcené texty Pabla Hidalga popisují a vysvětlují všechny podrobnosti, jež se skrývají za oblečením, zbraněmi a... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
4.
Star Wars: Veľká encyklopédia postáv
Simon Beecroft, Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
(2)
Vydajte sa na cestu galaxiou Star Wars a zistite zaujímavé informácie o jej statočných hrdinoch a smrteľne nebezpečných záporných postavách. Spoznajte mnoho odporných stvorení, zvláštnych mimozemšťanov a lojálnych droidov zo Star Wars ságy. Obsahuje aj... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Star Wars: Rogue One
Pablo Hidalgo, Kemp Remillard  ·  CPRESS (2016)
(1)
Detailný sprievodca k najnovšiemu filmu Star Wars. Kompletný obrazový sprievodca predstavuje detailným spôsobom dychtivo očakávaný najnovší film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postáv, komentované prierezy vozidiel i... (více o titulu)
Naše cena: 661 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Star Wars: Rogue One
Pablo Hidalgo  ·  Dorling Kindersley (2016)
The essential, comprehensive guide to Rogue One: A Star Wars Story. Star Wars Rogue One Ultimate Visual Guide is an exciting reference format that accompanies the eagerly anticipated, first-ever standalone Star Wars movie: Rogue One... (více o titulu)
Naše cena: 688 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Star Wars Propaganda
Pablo Hidalgo  ·  Argo (2016)
A Star Wars authority deepens and extends our appreciation of the Star Wars galaxy with this imaginative "history" featuring striking full-color artwork—created exclusively for this entertaining volume—that examines the persuasive ... (více o titulu)
Naše cena: 1 211 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička