Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Pablo Hidalgo

Od autora Pablo Hidalgo máme v nabídce 7 titulů

1.
Simon Beecroft and Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (viac o titule)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 4 dnů
2.
Simon Beecroft and Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
(2)
Vydajte sa na cestu galaxiou Star Wars a zistite zaujímavé informácie o jej statočných hrdinoch a smrteľne nebezpečných záporných postavách. Spoznajte mnoho odporných stvorení, zvláštnych mimozemšťanov a lojálnych droidov zo Star Wars ságy. Obsahuje aj... (viac o titule)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (viac o titule)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Pablo Hidalgo  ·  Dorling Kindersley (2016)
The essential, comprehensive guide to Rogue One: A Star Wars Story. Star Wars Rogue One Ultimate Visual Guide is an exciting reference format that accompanies the eagerly anticipated, first-ever standalone Star Wars movie: Rogue One... (viac o titule)
Naše cena: 688 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Pablo Hidalgo  ·  Argo (2016)
A Star Wars authority deepens and extends our appreciation of the Star Wars galaxy with this imaginative "history" featuring striking full-color artwork—created exclusively for this entertaining volume—that examines the persuasive ... (viac o titule)
Naše cena: 1 211 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
(1)
Detailný sprievodca k najnovšiemu filmu Star Wars. Kompletný obrazový sprievodca predstavuje detailným spôsobom dychtivo očakávaný najnovší film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postáv, komentované prierezy vozidiel i... (viac o titule)
Naše cena: 661 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Pablo Hidalgo  ·  Egmont ČR (2015)
Vyčerpávající průvodce postavami, droidy, tvory i planetami z Epizody VII ságy Star Wars. Nádherné fotografie a zasvěcené texty Pabla Hidalga popisují a vysvětlují všechny podrobnosti, jež se skrývají za oblečením, zbraněmi a... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička