popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Harlan Coben

Byly nalezeno 51 titulů od autora/ky Harlan Coben.

1.
Smrt v zádech
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2017)
(1)
Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
2.
Šest let
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2014)
Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
3.
Cizinec
Cizinec  
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2016)
(2)
Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
4.
Chybíš mi
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2015)
Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
5.
Nikomu ani slovo
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2016)
Davida Becka ta ztráta naprosto zdrtila. A od chvíle, kdy k ní před osmi lety došlo, prožívá znovu den co den hrůzu, která se stala. Třpytící se jezero. Bledý svit měsíce. Pronikavé výkřiky... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
6.
Přistižen
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2012)
(3)
Chynna má stejně jako většina mladistvých, jimž Dan Mercer pomáhá, vážné problémy. Telefonicky ho naléhavě žádá o návštěvu. Dan ví, že pokud jí vyhoví, zničí si život... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
7.
Schůzka v Paříži
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2010)
Sportovního agenta a příležitostného vyšetřovatele Myrona Bolitara (čeští čtenáři se s ním už mohli seznámit v románu Podrazák) kontaktuje z Paříže jeho bývalá přítelkyně... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
8.
Temné lesy
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2008)
(2)
Před dvaceti lety zmizeli v hlubokých lesích kolem dětského letního tábora čtyři mladí lidé. Dva z nich byli nalezeni s proříznutým hrdlem, dva už nikdy nikdo nespatřil... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
9.
Woods
Woods   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2007)
(1)
Paul Copeland's sister was one of the missing teenagers. Now raising a daughter alone, after the death of his wife, he balances family life with a career as a prosecutor... (více o titulu)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Play Dead
Play Dead   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2010)
Ex-model and current successful business woman Laura Ayers' perfect world is shattered during what should be the happiest time of her life: on her honeymoon, new husband David goes for a swim - and never returns... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Miracle Cure
Miracle Cure   EN
Harlan Coben  ·  Penguin Books (2013)
They're one of the country's most telegenic couples: beloved TV journalist Sara Lowell and New York's hottest basketball star, Michael Silverman. Their family and social connections tie them to the highest echelons of the political, ... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Seconds Away
Seconds Away   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
When tragedy strikes close to home, teenager Mickey Bolitar and his loyal new friends - sharp-witted Ema and the ever-charming Spoon - find themselves at the centre of a murder investigation involving their friend Rachel... (více o titulu)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Šesť rokov
Harlan Coben  ·  Ikar (2014)
Ich život je samá lož. Pravda však môže zabíjať. Pred šiestimi rokmi sa zúfalý Jake Fisher prizeral, ako si Natalie, jeho životná láska, berie iného muža. Šesť rokov skrýval svoje zlomené srdce a venoval sa kariére univerzitného profesora... (více o titulu)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
14.
Long Lost
Long Lost   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Myron is summoned to Paris at the behest of an old lover, Terese. She is in unspecified trouble and needs his help. When he gets there, he discovers that her husband has been murdered and she is the main suspect... (více o titulu)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Missing you
Missing you   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
The brand-new stand-alone thriller from number one bestselling author, Harlan Coben. It's a profile, like all the others on the online dating site. But as NYPD Detective Kat Donovan focuses on the accompanying picture, ... (více o titulu)
Naše cena: 592 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Caught
Caught   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Seventeen-year-old Haley McWaid never gave her parents a moment's worry. Until one morning her mother wakes to find that Haley didn't come home the night before. Three months quickly pass without a word, and everyone assumes the worst... (více o titulu)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Chýbaš mi
Chýbaš mi   SK
Harlan Coben  ·  Ikar (2015)
(3)
„Vyhýbaj sa ľuďom, čo patria minulosti. Nedovoľ im vracať sa do tvojho života.“ Na začiatku je to len bežná profilová stránka ako veľa iných na webovom zoznamovacom serveri. Ale keď sa Kat Donovanová, vyšetrovateľka newyorského... (více o titulu)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
18.
Found
Found   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
It's been eight months since Mickey Bolitar witnessed the shocking, tragic death of his father. Eight months of lies, dark secrets and unanswered questions. While he desperately wants answers, Mickey's sophomore year of high school brings on ... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Missing You
Missing You   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
It's a profile, like all the others on the online dating site. But as NYPD Detective Kat Donovan focuses on the accompanying picture, she feels her whole world explode, as emotions she's ignored for decades come crashing down on her... (více o titulu)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Found
Found   EN
Harlan Coben  ·  Orion (2015)
Following SHELTER and SECONDS AWAY - the gripping new Mickey Bolitar YA thriller from the internationally bestselling master of suspense. (více o titulu)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
Harlan Coben

Harlan Coben

(4.1.1962)

Americký spisovatel Harlan Coben vystudoval politickou vědu a pak několik let pracoval v cestovním průmyslu. Nyní je spisovatelem na plný úvazek.

Ve své rodné zemi ho znají zejména díky úspěšné sérii detektivek s hlavním hrdinou Myronem Bolitarem, sportovním agentem, který se zabývá neobvyklými potížemi svých klientů. Jelikož jeho české čtenáře prostředí zahraničních sportovních klubů příliš neoslovilo, vyšel zde jen první díl této série s názvem Podrazák.

Jeho další krimi romány se však těší velké oblíbenosti i u nás. Jsou pro ně typické originální a napínavé zápletky, zvyšující se drama a ironie, které se již začalo přezdívat "cobenovská". Jeho nejnovější knihou vydanou česky je psychothriller Chybíš mi, jehož hlavní hrdinkou je policistka Kat, která odhaluje znepokojivé pravdy o své minulosti na jedné internetové seznamce.
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička