Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Harlan Coben

Americký spisovatel Harlan Coben vystudoval politickou vědu a pak několik let pracoval v cestovním průmyslu. Nyní je spisovatelem na plný úvazek. Ve své rodné zemi ho znají zejména díky úspěšné sérii detektivek s hlavním hrdinou Myronem Bolitarem, sportovním agentem, který se zabývá neobvyklými potížemi svých klientů. Jelikož jeho české čtenáře prostředí zahraničních sportovních klubů příliš neoslovilo, vyšel zde jen první díl této série s názvem Podrazák. Jeho další krimi romány se však těší velké oblíbenosti i u nás. Jsou pro ně typické originální a napínavé zápletky, zvyšující se drama a ironie, které se již začalo přezdívat "cobenovská". Jeho nejnovější knihou vydanou česky je psychothriller Chybíš mi, jehož hlavní hrdinkou je policistka Kat, která odhaluje znepokojivé pravdy o své minulosti na jedné internetové seznamce.

Více informací

Od autora Harlan Coben máme v nabídce 51 titulů

1.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2014)
Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2016)
(3)
Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2015)
Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru... (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2016)
Davida Becka ta ztráta naprosto zdrtila. A od chvíle, kdy k ní před osmi lety došlo, prožívá znovu den co den hrůzu, která se stala. Třpytící se jezero. Bledý svit měsíce. Pronikavé výkřiky... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Megan once walked on the wild side. Now she's got two kids, a perfect husband, a picket fence, and a growing sense of dissatisfaction. Ray used to be a talented documentary photographer, but at age forty he finds himself in ... (viac o titule)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
It's been eight months since Mickey Bolitar witnessed the shocking, tragic death of his father. Eight months of lies, dark secrets and unanswered questions. While he desperately wants answers, Mickey's sophomore year of high school brings on ... (viac o titule)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Harlan Coben  ·  Orion
News from the past leads to a race against time...A gripping Myron Bolitar novel from the SUNDAY TIMES bestselling author of TELL NO ONE and SIX YEARS. (viac o titule)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
8.
Harlan Coben  ·  Orion (2012)
Megan is a suburban soccer mom who once upon a time walked on the wild side. Now she's got two kids, a perfect husband, a house with a picket fence, and a growing sense of dissatisfaction. Ray used to be a talented documentary photographer, ... (viac o titule)
Naše cena: 518 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
Twenty years ago, four teenagers disappeared in the woods at a summercamp. Now, two decades later, everything is changing... Paul Copeland's sister went missing 20 years ago. Now raising a daughter alone, Cope balances family life with ... (viac o titule)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Seventeen-year-old Haley McWaid never gave her parents a moment's worry. Until one morning her mother wakes to find that Haley didn't come home the night before. Three months quickly pass without a word, and everyone assumes the worst... (viac o titule)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Six years have passed since Jake Fisher watched Natalie, the love of his life, marry another man. Six years of hiding a broken heart by throwing himself into his career. Six years of keeping his promise to leave Natalie alone, and six years of ... (viac o titule)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12.
Harlan Coben  ·  Orion (2007)
(1)
Paul Copeland's sister was one of the missing teenagers. Now raising a daughter alone, after the death of his wife, he balances family life with a career as a prosecutor... (viac o titule)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Chýbaš mi  E-KNIHA SK
Harlan Coben  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
„Vyhýbaj sa ľuďom, čo patria minulosti. Nedovoľ im vracať sa do tvojho života.“ Na začiatku je to len bežná profilová stránka ako veľa iných na webovom zoznamovacom serveri. Ale keď sa Kat Donovanová, vyšetrovateľka newyorského... (viac o titule)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
14.
Harlan Coben  ·  Ikar (2015)
(3)
„Vyhýbaj sa ľuďom, čo patria minulosti. Nedovoľ im vracať sa do tvojho života.“ Na začiatku je to len bežná profilová stránka ako veľa iných na webovom zoznamovacom serveri. Ale keď sa Kat Donovanová, vyšetrovateľka newyorského... (viac o titule)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Harlan Coben  ·  Cornerstone (2016)
If your husband was murdered, And you were a witness, How do you explain it when he appears on your nanny cam? You thought you trusted him. Now you can't even trust yourself. Dark secrets and a terrifying hunt for the truth lie at ... (viac o titule)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
It's a profile, like all the others on the online dating site. But as NYPD Detective Kat Donovan focuses on the accompanying picture, she feels her whole world explode, as emotions she's ignored for decades come crashing down on her... (viac o titule)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Harlan Coben  ·  Century (2016)
By the international number one bestselling author of Tell No One and Fool Me Once, soon to be a major movie starring Julia Roberts. The boy who had been missing for ten years was right in front of him...A decade ago, kidnappers grabbed ... (viac o titule)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Harlan Coben  ·  Penguin Books (2016)
NA SKLADĚ
In the course of eight consecutive #1 New York Times bestsellers, millions of readers have discovered Harlan Coben’s page-turning thrillers, filled with his trademark edge-of-your-seat suspense and gut-wrenching emotion. In Fool Me Once, Coben ... (viac o titule)
Naše cena: 440 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
When tragedy strikes close to home, teenager Mickey Bolitar and his loyal new friends - sharp-witted Ema and the ever-charming Spoon - find themselves at the centre of a murder investigation involving their friend Rachel... (viac o titule)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
David Beck has just received an email from his dead wife...The thriller which made SUNDAY TIMES No.1 bestselling author Harlan Coben a household name. Eight years ago David Beck was knocked unconscious and left for dead, ... (viac o titule)
Naše cena: 390 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička