Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Harlan Coben

Americký spisovatel Harlan Coben vystudoval politickou vědu a pak několik let pracoval v cestovním průmyslu. Nyní je spisovatelem na plný úvazek. Ve své rodné zemi ho znají zejména díky úspěšné sérii detektivek s hlavním hrdinou Myronem Bolitarem, sportovním agentem, který se zabývá neobvyklými potížemi svých klientů. Jelikož jeho české čtenáře prostředí zahraničních sportovních klubů příliš neoslovilo, vyšel zde jen první díl této série s názvem Podrazák. Jeho další krimi romány se však těší velké oblíbenosti i u nás. Jsou pro ně typické originální a napínavé zápletky, zvyšující se drama a ironie, které se již začalo přezdívat "cobenovská". Jeho nejnovější knihou vydanou česky je psychothriller Chybíš mi, jehož hlavní hrdinkou je policistka Kat, která odhaluje znepokojivé pravdy o své minulosti na jedné internetové seznamce.

Více informací

Od autora Harlan Coben máme v nabídce 56 titulů

1.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2016)
Davida Becka ta ztráta naprosto zdrtila. A od chvíle, kdy k ní před osmi lety došlo, prožívá znovu den co den hrůzu, která se stala. Třpytící se jezero. Bledý svit měsíce. Pronikavé výkřiky... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Harlan Coben  ·  Cornerstone (2016)
If your husband was murdered, And you were a witness, How do you explain it when he appears on your nanny cam? You thought you trusted him. Now you can't even trust yourself. Dark secrets and a terrifying hunt for the truth lie at ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2017)
Tak jako každý chlapec měl i Will Klein v dětství svého hrdinu – staršího bratra Kena. Jedné noci však byla v městečku Livingston v New Jersey nalezena mrtvola brutálně znásilněné a uškrcené dívky. Podezření z hrůzného činu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2016)
(3)
Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2014)
(3)
Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2015)
Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2017)
(3)
Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
It's been eight months since Mickey Bolitar witnessed the shocking, tragic death of his father. Eight months of lies, dark secrets and unanswered questions. While he desperately wants answers, Mickey's sophomore year of high school brings on ... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Harlan Coben  ·  Orion
News from the past leads to a race against time...A gripping Myron Bolitar novel from the SUNDAY TIMES bestselling author of TELL NO ONE and SIX YEARS. (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Harlan Coben  ·  Orion (2012)
Megan is a suburban soccer mom who once upon a time walked on the wild side. Now she's got two kids, a perfect husband, a house with a picket fence, and a growing sense of dissatisfaction. Ray used to be a talented documentary photographer, ... (více o knize)
Naše cena: 518 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Megan once walked on the wild side. Now she's got two kids, a perfect husband, a picket fence, and a growing sense of dissatisfaction. Ray used to be a talented documentary photographer, but at age forty he finds himself in ... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Harlan Coben  ·  Cornerstone (2017)
Mistaken identities, dark family secrets and mysterious conspiracies lie at the heart of this gripping new thriller. Fifteen years ago in small-town New Jersey, a teenage boy and girl were found dead. Most people concluded it was a tragic suicide... (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
Seventeen-year-old Haley McWaid never gave her parents a moment's worry. Until one morning her mother wakes to find that Haley didn't come home the night before. Three months quickly pass without a word, and everyone assumes the worst... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Harlan Coben  ·  Orion (2007)
(1)
Paul Copeland's sister was one of the missing teenagers. Now raising a daughter alone, after the death of his wife, he balances family life with a career as a prosecutor... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Harlan Coben  ·  Orion (2014)
Twenty years ago, four teenagers disappeared in the woods at a summercamp. Now, two decades later, everything is changing... Paul Copeland's sister went missing 20 years ago. Now raising a daughter alone, Cope balances family life with ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Harlan Coben  ·  Ikar (2015)
NA SKLADĚ (8)
„Vyhýbaj sa ľuďom, čo patria minulosti. Nedovoľ im vracať sa do tvojho života.“ Na začiatku je to len bežná profilová stránka ako veľa iných na webovom zoznamovacom serveri. Ale keď sa Kat Donovanová, vyšetrovateľka newyorského... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Harlan Coben  ·  Cornerstone (2017)
By the international number one bestselling author of Tell No One and Fool Me Once, soon to be a major movie starring Julia Roberts. The boy who had been missing for ten years was right in front of him...A decade ago, kidnappers grabbed ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Chýbaš mi  E-KNIHA SK
Harlan Coben  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (8)
„Vyhýbaj sa ľuďom, čo patria minulosti. Nedovoľ im vracať sa do tvojho života.“ Na začiatku je to len bežná profilová stránka ako veľa iných na webovom zoznamovacom serveri. Ale keď sa Kat Donovanová, vyšetrovateľka newyorského... (více o eknize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
19.
Harlan Coben  ·  Orion (2013)
When tragedy strikes close to home, teenager Mickey Bolitar and his loyal new friends - sharp-witted Ema and the ever-charming Spoon - find themselves at the centre of a murder investigation involving their friend Rachel... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Harlan Coben  ·  Century (2016)
By the international number one bestselling author of Tell No One and Fool Me Once, soon to be a major movie starring Julia Roberts. The boy who had been missing for ten years was right in front of him...A decade ago, kidnappers grabbed ... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička