Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

David Lagercrantz

David Lagercrantz je známý švédský novinář a spisovatel, jenž se do podvědomí čtenářů zapsal nejvíce jako autor Dívky v pavoučí síti (The Girl in the Spider’s Web, 2015). Syn uznávaného literáta a profesora Olofa Lagercrantze vyrostl obklopen švédskými novináři a intelektuály. Dětství prožil v městech Solna a Drottningholm nedaleko Stockholmu. Jedna z jeho sester, Marika Lagercrantz, se stala známou herečkou. Mimochodem, rodina Lagercrantzových patří mezi nejstarší švédské šlechtické rodiny a sahá až do 19. století. Lagercrantzovým předkem byl známý básník Erik Gustav Geijer. Na univerzitě studoval filozofii a náboženství, absolvoval v Gotheburgu na žurnalistice. Jeho první novinářské zaměstnání ho přivedlo do interního časopisu výrobce aut Volvo. Dále pracoval i v novinách Expressen, , kde mimo jiné jakožto kriminální reportér odhaloval případy důležitých kriminálních případů z 80. a 90. let. Jeho první kniha z roku 1997 pojednávala o životě švédského dobrodruha a horala Görana Kroppa. Kromě toho napsal ještě biografii o vynálezci Hakanu Lansovi. Jeho první fikcí byl román o britském matematikovi Alanu Turingovi. Jméno Davida Lagercrantze je zatím spojeno se dvěma zásadními tituly. Tím prvním je kniha I Am Zlatan Ibrahimovič (2011), bestsellerová sportovní biografie, která vznikla na základě téměř 100 hodin rozhovorů se slavným sportovcem. Tou druhou je již výše zmíněná Dívka v pavoučí síti. Lagercrantz byl v prosinci 2013 osloven švédským nakladatelstvím Norstedts, aby napsal čtvrtý díl série Milénium, jejímž původním autorem je zesnulý Stieg Larsson. Kniha vyšla v srpnu 2015 o půlnoci, přesně deset let po vydání prvního románu ze série Milénium.

Více informací

Od autora David Lagercrantz máme v nabídce 18 titulů

1.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
NOVINKA
Jedinečný půlnoční prodej novinky Milénium 4. Přijďte 26.9. večer do pražského kina Lucerna, podívejte se s námi na film Muži, kteří nenávidí ženy a po po půlnoci si odneste knihu Dívka v pavoučí síti. (více o produktu)
Naše cena: 349 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Zboží je vyprodané, zřejmě už nebude dostupný
2.
David Lagercrantz  ·  OneHotBook (2015)
(10)
Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist kvůli syndromu vyhoření uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence... (více o audioknize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
(10)
Čtvrtý díl píše pro švédské nakladatelství Norstedts spisovatel David Lagercrantz. Vedoucí nakladatelstvá Eva Gedin uvedla, že nový román bude zcela originálním dílem, a nebude obsahovat nic z nedokončené Larssonové verze... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
4.
David Lagercrantz  ·  Host (2016)
(10)
Čtvrtý díl píše pro švédské nakladatelství Norstedts spisovatel David Lagercrantz. Vedoucí nakladatelstvá Eva Gedin uvedla, že nový román bude zcela originálním dílem, a nebude obsahovat nic z nedokončené Larssonové verze... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
5.
David Lagercrantz  ·  MacLehose Press (2015)
NA SKLADĚ
The girl with the dragon tattoo is back: Lisbeth Salander and Mikael Blomkvist return in a continuation of Stieg Larsson's Millennium series. Written by Swedish novelist and journalist David Lagercrantz, ... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (10)
Čtvrtý díl píše pro švédské nakladatelství Norstedts spisovatel David Lagercrantz. Vedoucí nakladatelství Eva Gedin uvedla, že nový román bude zcela originálním dílem, a nebude obsahovat nic z nedokončené Larssonové verze... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
7.
David Lagercrantz  ·  Host (2014)
(8)
Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu, prodeji do Juventusu, úspěších v Itálii i skandálu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
8.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (8)
Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
9.
David Lagercrantz  ·  Leda (2016)
Policista Leonard Corell svou práci nesnáší, protože v zapadákově jménem Wilmslow na severozápadě Anglie se nic zajímavého neděje. Přecitlivělý mladík se obtížně protlouká šedí dnů a jen neochotně si připouští fakt, že úmornou službou v uniformě... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
David Lagercrantz  ·  MacLehose Press (2015)
Stieg Larsson's Millennium books have sold over 75 million copies in 50 countries making it the most successful book series in modern times. Lisbeth Salander and Mikael Blomkvist and the universe that Stieg Larson ... (více o knize)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
David Lagercrantz  ·  Quercus (2016)
NA SKLADĚ
Lisbeth Salander and Mikael Blomkvist have not been in touch for some time. Then Blomkvist is contacted by renowned Swedish scientist Professor Balder. Warned that his life is in danger, but more concerned for his son's well-being, ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Dívka v pavoučí síti - Milénium IV  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
David Lagercrantz  ·  OneHotBook (2016)
(10)
Čtvrtý díl kultovní série Milénium. Mikael Blomkvist a Lisbeth Salanderová opět na scéně. (více o audioknize)
Naše cena: 339 Kč ihned ke stažení
13.
David Lagercrantz  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (49)
Časopis Millennium má nových vlastníkov. Zlé jazyky tvrdia, že éra Mikaela Blomkvista sa skončila, aj sám Blomkvist zvažuje zmenu zamestnania. Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
14.
David Lagercrantz  ·  vydavateľ neuvedený (2019)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 25.8.2019
15.
David Lagercrantz  ·  Ikar (2015)
(49)
Časopis Millennium má nových vlastníkov. Zlé jazyky tvrdia, že éra Mikaela Blomkvista sa skončila, aj sám Blomkvist zvažuje zmenu zamestnania. Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku... (více o knize)
Naše cena: 438 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
16.
David Lagercrantz  ·  Quercus (2017)
The fifth in the Millennium series that began with The Girl with the Dragon Tattoo - the global publishing phenomenon that has sold more than 90 million copies worldwide. "Lagercrantz has more than met the challenge... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 7.9.2017
17.
David Lagercrantz  ·  Ikar (2017)
V pokračovaní s názvom Muž, ktorý prenasledoval svoj tieň je obľúbená hrdinka Lisbeth Salanderová za mrežami a všemožne sa snaží vyhnúť konfliktom s ostatnými väzenkyňami. Keď Lisbeth chráni mladú ženu z Bangladéša zo susednej cely, okamžite ju napadne... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 5.9.2017
18.
David Lagercrantz  ·  Host (2017)
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Když se ale zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benito, nepsaná vůdkyně věznice.. Lisbeth (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 7.9.2017

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička