Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Dave Eggers

Více informací

Od autora Dave Eggers máme v nabídce 13 titulů

1.
Dave Eggers  ·  Penguin Books (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Fast, thrilling, compulsively addictive - The Circle is Dave Eggers's timely novel about our obsession with the internet, now available as a Penguin Essential for the first time. When Mae is hired to work for the Circle, the world's most powerful... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
2.
Dave Eggers  ·  Pushkin
Don't you worry, son. Whatever it is that's been killing the sailors, I will kill it. In this science-fiction classic - reimagined by Dave Eggers in modern times, and from the point of view of the fourteen-year-old Consuelo ... (více o knize)
Naše cena: 496 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Dave Eggers a a kolektiv autorů/autorek  ·  Lonely Planet (2016)
From Lonely Planet, the world's leading travel guide publisher, Better Than Fiction 2, the follow-up to 2012's Better Than Fiction, is a second serving of true travel stories told by some of the world's best fiction writers including Dave Eggers, ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Dave Eggers  ·  Plus (2014)
Jeden z najvplyvnejších amerických autorov súčasnosti prináša vtipný a zároveň napínavý príbeh rozvedeného päťdesiatnika, ktorého podnik skrachoval v dôsledku americkej ekonomickej krízy... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Dave Eggers  ·  Plus (2014)
Příběh o nesnázích muže středního věku, kterého zasáhla jak osobní, tak ekonomická krize, ale on se jí rozhodne čelit. Co všechno se může stát během nekonečného čekání na arabského krále?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Dave Eggers  ·  Penguin Books (2014)
When Mae is hired to work for the Circle, the world's most powerful internet company, she feels she's been given the opportunity of a lifetime. Run out of a sprawling California campus, the Circle links users' personal emails, social media, ... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Dave Eggers  ·  Penguin Books (2016)
In a rising Saudi Arabian city, far from weary, recession-scarred America, a struggling businessman pursues a last-ditch attempt to stave off foreclosure, pay his daughter's college tuition, and finally do something great... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
John Berendt a Dave Eggers  ·  Lonely Planet (2014)
More than 20 well-known writers and celebrities share the travel experiences that shaped their personalities and changed their lives. Contributors include Dave Eggers, Richard Ford, Pico Iyer, John Berendt, Alexander McCall Smith and Jane Smiley... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Dave Eggers  ·  Argo (2002)
(1)
Upřímně, bez patosu a s neodolatelným a zcela originálním humorem se mladý americký spisovatel Dave Eggers, objev roku, ve své autobiografické prvotině z roku 1999 vypořádává se smrtí obou rodičů. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Dave Eggers  ·  Penguin Books (2013)
In a rising Saudi Arabian city, far from weary, recession-scarred America, a struggling businessman pursues a last-ditch attempt to stave off foreclosure, pay his daughter's college tuition, and finally do something great. In A Hologram for the King, Dave (více o knize)
Naše cena: 334 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Dave Eggers  ·  Hamish Hamilton (2013)
When Mae Holland is hired to work for the Circle, the world’s most powerful internet company, she feels she’s been given the opportunity of a lifetime. The Circle, run out of a sprawling California campus, ... (více o knize)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12.
Dave Eggers  ·  Plus (2015)
(9)
Mae Hollandová získala práci v Circlu, nejsilnější internetové společnosti na světě, a nemůže uvěřit svému štěstí. Otevřely se jí tím nejen dveře do světa milých a pracovitých lidí, ale i sportovních klubů, skvělých restaurací a luxusu. Zaměstnanci... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Dave Eggers  ·  Plus (2015)
(9)
Mae Hollandová získa miesto v najsilnejšej internetovej spoločnosti Kruh. Pracuje v supermodernom kalifornskom sídle a stretáva sa s kolegami v luxusných kluboch. Kruh uskutočňuje podozrivé bankové operácie a iné transakcie. Mae je spočiatku šťastná... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička