Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Astrid Lindgren

Více informací

Od autora Astrid Lindgren máme v nabídce 101 titulů

1.
Skřítek Nils (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Astrid Lindgren a Linda rybová  ·  Albatros (2015)
TOP #88
Poslechněte si soubor dosud nevydaných nezapomenutelných dobrodružství od Astrid Lindgrenové – osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa. O skřítkovi, který umí kohokoliv zvětšit či zmenšit, o nudící se princezně, kterou... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Astrid Lindgren  ·  Radioservis (2013)
TOP #12
Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Přijměte spolu s jejími kamarády Anitou a Tomíkem pozvání k mnohým dobrodružstvím... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2014)
(2)
Pokaždé, když se na našem knižním trhu objeví tato knížka Astrid Lindgrenové, nositelky Ceny H.Ch. Andersena, udělá radost malým i větším čtenářům... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2010)
Tlouštík Bubla je pěkně prohnaný zlodějíček. Jednoho dne si v tramvaji vyhlédne hnědou aktovku, protože je pevně přesvědčený, že je plná cenných cenností a vzácných klenotů... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Bratři Lví srdce  AUDIOKNIHA (NA CD)
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2016)
(4)
Krásný, nevídaný a strhující příběh odvahy, cti a především věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až ho si poslechnete, pochopíte, že oba jsou... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2015)
Malá Lotta bydlí s rodiči a dvěma sourozenci v hezkém žlutém domě v uličce, která se správně jmenuje Pošťácká. Možná že kdysi v ní pošťáci žili, prohlásil jednou Lottin tatínek, ale protože tu teď už dlouho řádí jenom rošťáci, překřtil ji na Rošťáckou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2013)
(4)
Krásný, nevídaný, strhující příběh odvahy, cti a věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Vánoce v Bullerbynu  AUDIOKNIHA (NA CD)
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2014)
(1)
Kniha Děti z Bullerbynu je již dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit úspěch. Stejně tak si oblíbili čeští posluchači stejnojmennou audio verzi knihy, na které vybrané příběhy vypráví Libuše Šafránková... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2013)
Trochu nezkrotnou a velmi podnikavou holčičku už možná znáte z první stejnojmenné knížky. Madynka vás opět nezklame - stále srší nápady a hned je uskutečňuje za horlivé asistence mladší sestřičky Lízy... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2013)
Za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že vedví rozťala prastarý hrad, se narodila Ronja, dcera loupežníka, hradního vládce. Odtrženou část hned obsadil na smrt znepřátelený rod lupiče Borky. A co čert nechtěl, Borkův syn Birk se... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2014)
Příhody ze života svérázné devítileté dívenky s nevšedním chováním, jménem i vzezřením, nejsou skutečně ledajaké. Pipi bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města, společníkem jí je pouze malá opička. Není však vůbec smutná... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2014)
Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! A večírek se navíc koná venku na zahradě! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy. Ale venku (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2013)
Ve švédské vesničce Lönneberze zná rošťáka Emila každý. Ano, to je ten roztomilý kluk ze statku Kocouří, který vypadá jako andílek a provádí ty neuvěřitelné kousky... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2010)
Výbor krásných vánočních příběhů oblíbené švédské spisovatelky. Některá vyprávění jsou čtenářům dobře známá z knížek, které u nás vyšly, takže se opět setkáte s Madynkou, Lottou z Rošťácké uličky i s dětmi z Bullerbynu. V jiných vystupují také Madynka... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2015)
Osm příběhů o dětech, které se přátelí se skřítky i s princeznou, navštěvují podivuhodná místa, bojují s loupežníky a pomáhají vílám, mají nevídané hračky a nebojí se jít vstříc dobrodružství. Prožijte nezapomenutelné okamžiky s nimi! (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Svěřte případ Kallovi  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Astrid Lindgren  ·  Radioservis (2016)
Detektivní příběh pro děti na motivy knihy známé švédské spisovatelky Astrid Lindgrenové. (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
17.
Bratři Lví srdce  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Astrid Lindgren  ·  Albatros Media (2017)
Krásný, nevídaný a strhující příběh odvahy, cti a především věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až si ho poslechnete, pochopíte, že oba jsou sk (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
18.
Astrid Lindgren a Růžena Merunková  ·  Albatros (2016)
Poslechněte si tři veselé, prosté, ale kouzelné příběhy! Je to s Lassem trápení! Je mu už pět let, ale každý večer zlobí maminku: „Já ještě nechci jít spát!“ Jednou se Lasse zdrží na návštěvě u tety Lotty až do tmy, a ona mu půjčí podivuhodné... (více o audioknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Astrid Lindgren  ·  Slovart (2012)
NA SKLADĚ (5)
Všetky tri dobrodružstvá slávnej „šestky" z Bullerbynu v jednom zväzku. (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Astrid Lindgren  ·  Slovart (2010)
Záverečná kniha nádherného rozprávania, v ktorej sa opäť stretávame s obľúbenými hrdinami. Mama s tatom nechávajú Bračeka doma samého iba s Karlssonom zo strechy, pani Capkovou a strýkom Júliusom. A tak je o zábavu postarané... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička