popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Zuzana Pospíšilová

Byly nalezeno 190 titulů od autora/ky Zuzana Pospíšilová.

1.
Záchranářské pohádky
SKLADEM  
Dvacet vtipných pohádkových příběhů má jednoznačné hrdiny – hasiče, lékaře a policisty. Kromě nich se ale můžete těšit také na víly, vodníky, skřítky, princezny a další obvyklé pohádkové postavy. Všichni dohromady se postarají o to, aby při všemožných.. (více o titulu)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
2.
Pohádky před spaním
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
Soubor krátkých pohádek, které rodiče nebo učitelky mateřských škol mohou dětem číst před spaním. Tomuto účelu také odpovídá rozsah jednotlivých pohádek. Tematicky jsou seskupeny do oddílů s názvy: Kouzelné pohádky, Pohádky o zvířátkách, Pohádky pro... (více o titulu)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
3.
Lumpíček a Rošťanda
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! ... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
4.
Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky
Jak si procvičit abecedu a čtení? Nejlépe hrou! Luštění, hádání a malování je jedna velká hra, která zaplnila tuto vesele ilustrovanou knížku. Malí školáci v ní najdou patnáct rozmanitých kapitol plných křížovek, osmisměrek a obrázkového luštění. Díky... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Pohádky pod polštář
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2012)
(1)
Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky.. (více o titulu)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Letadélko Jurášek
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Další knížka z ilustrované edice Čtení pro prvňáčky vypráví příběh malého zvídavého letadélka, které vyletí do lidského světa hledat to, po čem nejvíc touží - kamaráda. Kluk Oliver si zase moc přeje letadélko, a tak se ti dva dají dohromady. Zažijí spoust (více o titulu)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
7.
První encyklopedie
Více než 200 hesel a barevných ilustrací! Naučte své dítě čerpat informace z knih. Objevte radost ze společného čtení a učení. S touto encyklopedií bude děti čtení bavit - v každé kapitole je pro ně kromě základního jednoduchého textu připraveno množství (více o titulu)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
8.
Hádanky a hříčky nejen se slovíčky
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
Kniha hádanek pro děti ve věku od 7 do 11 let se spoustou zajímavých úkolů, her a hádanek ve formě milých básniček s ilustračním obrázkem. Pomocí nich si malí čtenáři rozvíjejí nejen své znalosti, ale i tvořivost a jazykový cit. Najdeme tu zveršovaný... (více o titulu)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
Pohádkové uspávanky
Komu by se chtělo do postýlky, když svět je plný zajímavých věcí a zážitků? Spát se ale musí a usínání může být také báječné dobrodružství. Kdy jindy se potkat s pohádkou než chvilku před usnutím? Než se zavrtáte pod peřinu, přečtěte si zbrusu nové... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Hasičské pohádky
Hasiči se vždycky snaží, aby i ten nejžhavější průšvih měl dobrý konec, a tak si svoje pohádky rozhodně zaslouží. Víte, že prvním hasičem byl vodník Vodička? Budete se možná divit, kdo další ještě přiloží ruku k dílu, když jde o hašení požárů. V těchto... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
11.
Hravá angličtina v křížovkách
Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Hravá angličtina v křížovkách 2
Lušti, vybarvuj, uč se anglicky! Až tuhle knížku vybarvíš a vyluštíš, budeš mít svůj originální barevný slovníček. Druhý díl oblíbené luštitelské série je tady a s ním opět i spousta křížovek, osmisměrek a super obrázků, které čekají na tvoje.. (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Pohyb s říkadly pro nejmenší
Již v prenatálním období můžeme u dětí pozorovat pohybové aktivity, které se po narození dále rozvíjejí. Přinášíme vám proto knihu plnou námětů, říkanek a praktických ukázek, jak vést své ratolesti zajímavou formou k pohybu již od útlého věku... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Máš nadání na hádání
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2011)
Soubor hádanek pro děti mladšího školního věku i šikovné předškoláky, které jsou zaměřeny na rozvoj jazykového citu a jazykového myšlení dětí... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
15.
Hravá škola počítání
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Prvňák Tomáš je výborný počtář, není proto divu, že k němu ze země skřítků pošlou na školení skřítka Počítálka, společně jim jde matematika doslova hravě. V každé kapitole této celobarevné knížky najdou malí školáci matematickou pohádku a básničku... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
16.
Hravá písmenková škola
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Každé písmenko má své pevné místo v abecedě a umí se seřadit do spousty slov. V nové knížce Hravé školy si děti přečtou pohádky o jednotlivých písmenkách a dozvědí se, že písmena mohou být užitečná nejen při psaní a čtení, ale i v každodenním životě... (více o titulu)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
17.
Hravá škola: hříčky se slovíčky
David s Adélkou jsou nemocní, a tak jim hrozí nuda. Naštěstí je tady tatínek, který umí vymyslet ty nejlepší slovní hry na světě. Už jste někdy skládali novoslovo nebo cvičili veršovací rozcvičku? Víte, jak se hraje na líného řečníka? Začtěte se do této.. (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
18.
Hravá škola hezkého chování
Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké pomáhat, obdarovávat, usmívat se, být trpělivý, přát druhým vše dobré. Tahle moudrá.... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
19.
Hravá škola kreslení
Chceš být malířem? Rád by ses naučil kreslit zvířátko, postavu nebo třeba auto? Jak snadné! Připrav si tužky, pastelky a barvy, otevři tuto knížku a seznam se s Klárkou a její maminkou, které ti předvedou, že zvládnout jednoduchou kresbu není vůbec... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Hravá škola hádání
Knížka pro malé zvídálky a jejich rodiče, prarodiče nebo učitele odežene nudu na sto honů. Najdete v ní: * různě obtížné veršované hádanky a doplňovačky, * přitažlivé ilustrace, které pomohou s hádáním těm nejmenším... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička