Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Zuzana Pospíšilová

Od autora Zuzana Pospíšilová máme v nabídce 205 titulů

1.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Malá Ida žije v dětském domově a moc touží po mamince a tatínkovi. Není tolik průbojná jako ostatní děti, a tak se na ni většinou nedostane pohlazení nebo pochování na klíně... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 14%) posíláme do 8 dnů
2.
Zuzana Pospíšilová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Říká se do třetice všeho dobrého… Trojka je totiž v pohádkovém světě magické číslo. Vzpomeňte na tři zlaté vlasy děda Vševěda, tři sudičky, tři úkoly, které musí princ splnit, aby získal vytouženou princeznu… A mohli bychom ještě... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
3.
Psí pohádky  E-KNIHA
Zuzana Pospíšilová a Michal Sušina  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tohle čtení bude psina! Vítejte v netradičních pohádkách, které štěkají, ale rozhodně nekoušou!Víte, co je ocáskoměr, proč už nejsou na světě čerti nebo jak přišli dalmatini ke svým puntíkům? Sedněte nebo lehněte a začtěte... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! ... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
5.
Zuzana Pospíšilová  ·  Nakladatelství Junior (2010)
Pohádkové leporelo pro malé děti o kachničce a jejích přátelích z jezírka... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Zuzana Pospíšilová  ·  Nakladatelství Junior (2010)
Pohádkové leporelo pro malé děti o mravenečkovi a jeho přátelích z lesa... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
7.
Kouzelná třída je o rok starší. Mimořádná dobrodružství však žáky víly Jamíny čekají i v novém příběhu. Jak už asi víte, víly mohou být ve světě lidí jen krátkou dobu, a tak musí kouzelná třída přijít na způsob, jak se se svou báječnou učitelkou... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Zuzana Pospíšilová  ·  Nakladatelství Junior (2010)
Pohádkové leporelo pro malé děti o ježkovi a jeho přátelích ze zahrádky... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Zuzana Pospíšilová a Drahomir Trsťan  ·  Grada (2016)
Jak si procvičit abecedu a čtení? Nejlépe hrou! Luštění, hádání a malování je jedna velká hra, která zaplnila tuto vesele ilustrovanou knížku. Malí školáci v ní najdou patnáct rozmanitých kapitol plných křížovek, osmisměrek a obrázkového luštění. Díky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Zuzana Pospíšilová a Josef Pospíchal  ·  Grada (2016)
Hasiči se vždycky snaží, aby i ten nejžhavější průšvih měl dobrý konec, a tak si svoje pohádky rozhodně zaslouží. Víte, že prvním hasičem byl vodník Vodička? Budete se možná divit, kdo další ještě přiloží ruku k dílu, když jde o hašení požárů. V těchto... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
11.
Dvacet vtipných pohádkových příběhů má jednoznačné hrdiny – hasiče, lékaře a policisty. Kromě nich se ale můžete těšit také na víly, vodníky, skřítky, princezny a další obvyklé pohádkové postavy. Všichni dohromady se postarají o to, aby při všemožných.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
12.
Zuzana Pospíšilová a Eva Rémišová  ·  Grada (2014)
Více než 200 hesel a barevných ilustrací! Naučte své dítě čerpat informace z knih. Objevte radost ze společného čtení a učení. S touto encyklopedií bude děti čtení bavit - v každé kapitole je pro ně kromě základního jednoduchého textu připraveno množství (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
13.
Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2017)
Jistě znáte vílu Jasmínu a její kouzla. Jenže dostat se znovu za kamarádskou vílou není tak jednoduché. Vraťte se do oblíbeného příběhu a zkuste společně se žáky kouzelné třídy obnovit zázračné spojení s vílí říší... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
Kniha hádanek pro děti ve věku od 7 do 11 let se spoustou zajímavých úkolů, her a hádanek ve formě milých básniček s ilustračním obrázkem. Pomocí nich si malí čtenáři rozvíjejí nejen své znalosti, ale i tvořivost a jazykový cit. Najdeme tu zveršovaný... (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Komu by se chtělo do postýlky, když svět je plný zajímavých věcí a zážitků? Spát se ale musí a usínání může být také báječné dobrodružství. Kdy jindy se potkat s pohádkou než chvilku před usnutím? Než se zavrtáte pod peřinu, přečtěte si zbrusu nové... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Již v prenatálním období můžeme u dětí pozorovat pohybové aktivity, které se po narození dále rozvíjejí. Přinášíme vám proto knihu plnou námětů, říkanek a praktických ukázek, jak vést své ratolesti zajímavou formou k pohybu již od útlého věku... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2014)
V krátkých pohádkových příbězích se prolíná reálný svět dětí se světem fantazie. Pohádky děti baví, pomáhají jim rozvíjet představivost a zároveň jim otevírají oči při uvažování o tom, co je dobré a co špatné. Svým rozsahem odpovídají možnosti.... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
NA SKLADĚ
Hlavní hrdinka Anka uvádí čtenáře do třídy, kde se dětem při psaní a počítání příliš nedaří. Mají pocit, že jim někdo strká do ruky, a pak jednoho dne přijdou na to, že mají ve třídě škodolibé strašidlo, které jim všechny tyto potíže způsobuje. Co se... (více o knize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2012)
NA SKLADĚ (1)
Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky.. (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička