Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Zuzana Pospíšilová

Od autora Zuzana Pospíšilová máme v nabídce 197 titulů

1.
Podivná hra  E-KNIHA
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
„Miluji tě, jsi má vysněná žena.“ Jedna věta z internetové diskuse Karle nadobro změní život. Někdo ji sleduje. Neustále a systematicky ji děsí. Proč? Kdy skončí ty neúnosné měsíce, kdy je sama jen se svým strachem? (více o eknize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! ... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
3.
Zuzana Pospíšilová a Michal Sušina  ·  Grada (2015)
Pohádek není nikdy dost. A pohádek, u kterých se budete smát, chechtat nebo za břicho popadat, je jako šafránu. Jestli si chcete vesele okořenit život, sáhněte po Chechtavých pohádkách Zuzany Pospíšilové. Když se do pohádky dostane malé nedorozumění... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Dvacet vtipných pohádkových příběhů má jednoznačné hrdiny – hasiče, lékaře a policisty. Kromě nich se ale můžete těšit také na víly, vodníky, skřítky, princezny a další obvyklé pohádkové postavy. Všichni dohromady se postarají o to, aby při všemožných.. (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Kouzelná třída je o rok starší. Mimořádná dobrodružství však žáky víly Jamíny čekají i v novém příběhu. Jak už asi víte, víly mohou být ve světě lidí jen krátkou dobu, a tak musí kouzelná třída přijít na způsob, jak se se svou báječnou učitelkou... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Linda Nezralá a Honzík Hruška jsou kamarádi. Chodí spolu do první třídy a kromě čtení, psaní a počítání budou muset zvládnout i jednu hodně nepříjemnou situaci. Když onemocní jejich hodná paní učitelka, nahradí ji přísná a zlomyslná kolegyně, která... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Když je legrace, jde každé učení lehce. Ani s abecedou nebudou mít prvňáčci potíž. Stačí se zapojit do pátrání po chybách v popletených básničkách Zuzany Pospíšilové a roztomile bláznivých ilustracích Markéty Vydrové... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Zuzana Pospíšilová a Vladimíra Vopičková  ·  Nakladatelství Junior (2008)
Rodičům:Předškolák si může hrát,přitom ale měl by znát,jakou barvu věci mají,a jak tvary vypadají,vyjmenovat týden celýod pondělí po neděli,seznámit se s číslicemia s písmenky skoro všemi.Děti se to básničkamibudou učit spolu s vámi! (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
NA SKLADĚ
Hlavní hrdinka Anka uvádí čtenáře do třídy, kde se dětem při psaní a počítání příliš nedaří. Mají pocit, že jim někdo strká do ruky, a pak jednoho dne přijdou na to, že mají ve třídě škodolibé strašidlo, které jim všechny tyto potíže způsobuje. Co se... (více o knize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Bratrům Tomášovi a Kubovi přinese stěhování do nového domu netušené dobrodružství. Připojí se k tajné klučičí partě a společně s novými kamarády se stanou svědky krádeže vzácného obrazu. Důvtipní malí detektivové přivedou policii na stopu zloděje... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2010)
NA SKLADĚ
Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Zuzana Pospíšilová a Drahomir Trsťan  ·  Grada (2016)
Jak si procvičit abecedu a čtení? Nejlépe hrou! Luštění, hádání a malování je jedna velká hra, která zaplnila tuto vesele ilustrovanou knížku. Malí školáci v ní najdou patnáct rozmanitých kapitol plných křížovek, osmisměrek a obrázkového luštění. Díky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
NA SKLADĚ
Také už se nemůžete dočkat Vánoc? Úžasně ilustrovaná vánoční knížka je tu pro všechny děti, které netrpělivě čekají na Ježíška. Malí čtenáři se dozvědí, čím voní purpura, kdy uvidí zlaté prasátko, jak vznikají sněhové vločky, jak to dělá Ježíšek s... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Zuzana Pospíšilová a Daniela Skalová  ·  Grada (2017)
Oblíbená autorka vypráví příběh o plyšových hračkách a o tom, co k nim děti tak poutá. Plyšáci mají svá tajemství, zrovna jako Matylda a Šimráček. Přečtěte si o kouzelné proměně, která pomůže velkému kamarádství. Dvojčata Terezka a Vojta najdou ve... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada
Veršovaný anglicko-český slovník je nejen malým praktickým slovníčkem, který je vždy při ruce, ale také knížkou plnou zábavy pro malé školáčky. V této knížce se děti (a nejen ony) naučí jednotlivá cizí slovíčka prostřednictvím zábavných básniček... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Zuzana Pospíšilová a Josef Pospíchal  ·  Grada (2016)
Hasiči se vždycky snaží, aby i ten nejžhavější průšvih měl dobrý konec, a tak si svoje pohádky rozhodně zaslouží. Víte, že prvním hasičem byl vodník Vodička? Budete se možná divit, kdo další ještě přiloží ruku k dílu, když jde o hašení požárů. V těchto... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Možná to zatím netušíte, ale školy jsou plné dobrých víl... A nejen školky pohádkové, ale i ty opravdické. Jestli se v novém vyprávění o kouzelné třídě opět setkáte s Jasmínou Bílou, není úplně jisté, můžete si ale být jisti, že i tentokrát to bude... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2012)
NA SKLADĚ (1)
Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky.. (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2014)
V krátkých pohádkových příbězích se prolíná reálný svět dětí se světem fantazie. Pohádky děti baví, pomáhají jim rozvíjet představivost a zároveň jim otevírají oči při uvažování o tom, co je dobré a co špatné. Svým rozsahem odpovídají možnosti.... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička