Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Zuzana Pospíšilová

Od autora Zuzana Pospíšilová máme v nabídce 194 titulů

1.
Zuzana Pospíšilová a Zuzana Osako  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tahle škola není normální! Nikdo do ní nechce chodit, ani Martin. Ať děláte co děláte, učitelé znají jen poznámky a jedinou známku — pětku. Když se tu ale objeví školnice Valerie, najednou je všechno jinak. Zdá se, že ta veselá... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Dvacet vtipných pohádkových příběhů má jednoznačné hrdiny – hasiče, lékaře a policisty. Kromě nich se ale můžete těšit také na víly, vodníky, skřítky, princezny a další obvyklé pohádkové postavy. Všichni dohromady se postarají o to, aby při všemožných.. (viac o titule)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
3.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
NA SKLADĚ
Hlavní hrdinka Anka uvádí čtenáře do třídy, kde se dětem při psaní a počítání příliš nedaří. Mají pocit, že jim někdo strká do ruky, a pak jednoho dne přijdou na to, že mají ve třídě škodolibé strašidlo, které jim všechny tyto potíže způsobuje. Co se... (viac o titule)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2012)
NA SKLADĚ (1)
Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky.. (viac o titule)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! ... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Další knížka z ilustrované edice Čtení pro prvňáčky vypráví příběh malého zvídavého letadélka, které vyletí do lidského světa hledat to, po čem nejvíc touží - kamaráda. Kluk Oliver si zase moc přeje letadélko, a tak se ti dva dají dohromady. Zažijí spoust (viac o titule)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2014)
V krátkých pohádkových příbězích se prolíná reálný svět dětí se světem fantazie. Pohádky děti baví, pomáhají jim rozvíjet představivost a zároveň jim otevírají oči při uvažování o tom, co je dobré a co špatné. Svým rozsahem odpovídají možnosti.... (viac o titule)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Každé písmenko má své pevné místo v abecedě a umí se seřadit do spousty slov. V nové knížce Hravé školy si děti přečtou pohádky o jednotlivých písmenkách a dozvědí se, že písmena mohou být užitečná nejen při psaní a čtení, ale i v každodenním životě... (viac o titule)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
NA SKLADĚ
Také už se nemůžete dočkat Vánoc? Úžasně ilustrovaná vánoční knížka je tu pro všechny děti, které netrpělivě čekají na Ježíška. Malí čtenáři se dozvědí, čím voní purpura, kdy uvidí zlaté prasátko, jak vznikají sněhové vločky, jak to dělá Ježíšek s... (viac o titule)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2010)
NA SKLADĚ
Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
(2)
Alenka chodí do první třídy a moc touží zažít nějaké dobrodružství. Svěří se kamarádům ze třídy a nakonec vznikne pátrací parta. Ale kde vzít dobrodružství? Ve dne na nic nenarazili, a tak se rozhodli pro noční pozorování. Při něm Alenka, která bydlí... (viac o titule)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Zuzana Pospíšilová a Josef Pospíchal  ·  Grada (2016)
Hasiči se vždycky snaží, aby i ten nejžhavější průšvih měl dobrý konec, a tak si svoje pohádky rozhodně zaslouží. Víte, že prvním hasičem byl vodník Vodička? Budete se možná divit, kdo další ještě přiloží ruku k dílu, když jde o hašení požárů. V těchto... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
NA SKLADĚ
Ve dvou desítkách originálních pohádkových příběhů se děti setkají s nejrůznějšími podobami toho, čemu dospělí říkají zlobení, zkrátka s různými neřestmi. Zlobí tady lidé, zvířata i věci. Vláďa se posmívá, myška je lakomá, žížala Bohdana dělá naschvály... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Zuzana Pospíšilová a Daniela Skalová  ·  Grada (2016)
Vypadalo to na ukrutnou nudu, ale nakonec se z Vojtových letních prázdnin u babičky stalo vzrušující dobrodružství. Další knížka z edice Čtení pro prvňáčky vtáhne děti do letního příběhu o kouzelném drakovi, se kterým zažijí neuvěřitelné výpravy k moři... (viac o titule)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Zuzana Pospíšilová a Michal Sušina  ·  Grada (2015)
V pohádkách se většinou nesportuje, a to je chyba, kterou napravuje tato vtipná knížka. Tady platí - co pohádka, to jeden sport a jeho tajemství. Tajemství, o kterých nikdo netuší! Přečtěte si, co se skrývá za vznikem tenisu, vodního lyžování nebo... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Jsou to záhady v tom zvířecím světě. Tak například netušíme, proč se pštrosice parádí tak velice anebo proč sýkorky nestartují motorky. Možná se snad také ptáte, proč v poušti velbloudi vůbec nikdy nebloudí. Jak je možné, že když přijde panda, vždycky je (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Zuzana Pospíšilová  ·  Nakladatelství Junior (2010)
Pohádkové leporelo pro malé děti o kachničce a jejích přátelích z jezírka... (viac o titule)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 6 dnů
19.
Knížka pro malé zvídálky a jejich rodiče, prarodiče nebo učitele odežene nudu na sto honů. Najdete v ní: * různě obtížné veršované hádanky a doplňovačky, * přitažlivé ilustrace, které pomohou s hádáním těm nejmenším... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Když je legrace, jde každé učení lehce. Ani s abecedou nebudou mít prvňáčci potíž. Stačí se zapojit do pátrání po chybách v popletených básničkách Zuzany Pospíšilové a roztomile bláznivých ilustracích Markéty Vydrové... (viac o titule)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička