Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Zuzana Pospíšilová

Od autora Zuzana Pospíšilová máme v nabídce 193 titulů

1.
Zuzana Pospíšilová and Drahomír Trsťan  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Každý se nějak jmenuje, někdo třeba i trochu legračně. Posmívat se ale někomu pro jeho jméno je hloupost, to ví každý prvňák. Linda Nezralá a Honzík Hruška mají s posměchem svou zkušenost, ale naštěstí si s ním umějí poradit... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Zuzana Pospíšilová and Daniela Skalová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Medvěd a liška v dětském pokoji, kdo to kdy viděl?! Medvědu Šimráčkovi a lišce Matyldě se zalíbí v lidském světě. Když se seznámí s Terezkou a Vojtou, nejraději by s dětmi zůstali už napořád. Jak ale přestěhovat divokou... (viac o titule)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Zuzana Pospíšilová and Drahomir Trsťan  ·  Grada (2016)
Jak si procvičit abecedu a čtení? Nejlépe hrou! Luštění, hádání a malování je jedna velká hra, která zaplnila tuto vesele ilustrovanou knížku. Malí školáci v ní najdou patnáct rozmanitých kapitol plných křížovek, osmisměrek a obrázkového luštění. Díky... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
Kniha hádanek pro děti ve věku od 7 do 11 let se spoustou zajímavých úkolů, her a hádanek ve formě milých básniček s ilustračním obrázkem. Pomocí nich si malí čtenáři rozvíjejí nejen své znalosti, ale i tvořivost a jazykový cit. Najdeme tu zveršovaný... (viac o titule)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! ... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2012)
(1)
Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky.. (viac o titule)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Zuzana Pospíšilová and Josef Pospíchal  ·  Grada (2016)
Hasiči se vždycky snaží, aby i ten nejžhavější průšvih měl dobrý konec, a tak si svoje pohádky rozhodně zaslouží. Víte, že prvním hasičem byl vodník Vodička? Budete se možná divit, kdo další ještě přiloží ruku k dílu, když jde o hašení požárů. V těchto... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Zuzana Pospíšilová and Drahomír Trsťan  ·  Grada (2014)
Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Dvacet vtipných pohádkových příběhů má jednoznačné hrdiny – hasiče, lékaře a policisty. Kromě nich se ale můžete těšit také na víly, vodníky, skřítky, princezny a další obvyklé pohádkové postavy. Všichni dohromady se postarají o to, aby při všemožných.. (viac o titule)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
10.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
Další knížka z ilustrované edice Čtení pro prvňáčky vypráví příběh malého zvídavého letadélka, které vyletí do lidského světa hledat to, po čem nejvíc touží - kamaráda. Kluk Oliver si zase moc přeje letadélko, a tak se ti dva dají dohromady. Zažijí spoust (viac o titule)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Víte, že není zločinec jako zločinec? Páchat škodu může kdekdo, například čert nebo pirát, známé firmy, řeknete si. Policejní pohádky však dokládají, že na cestu zločinu se mohou vydat i zdánlivě bezúhonné bytosti. To se budete divit, až si přečtete... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Zuzana Pospíšilová and Eva Rémišová  ·  Grada (2014)
Chceš být malířem? Rád by ses naučil kreslit zvířátko, postavu nebo třeba auto? Jak snadné! Připrav si tužky, pastelky a barvy, otevři tuto knížku a seznam se s Klárkou a její maminkou, které ti předvedou, že zvládnout jednoduchou kresbu není vůbec... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2014)
Soubor hádanek pro děti mladšího školního věku i šikovné předškoláky, které jsou zaměřeny na rozvoj jazykového citu a jazykového myšlení dětí. Cílem autorky je poutavým způsobem seznámit děti s homonymy, příslovími, učit je ve slovech hledat jiná... (viac o titule)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2014)
V krátkých pohádkových příbězích se prolíná reálný svět dětí se světem fantazie. Pohádky děti baví, pomáhají jim rozvíjet představivost a zároveň jim otevírají oči při uvažování o tom, co je dobré a co špatné. Svým rozsahem odpovídají možnosti.... (viac o titule)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
Hlavní hrdinka Anka uvádí čtenáře do třídy, kde se dětem při psaní a počítání příliš nedaří. Mají pocit, že jim někdo strká do ruky, a pak jednoho dne přijdou na to, že mají ve třídě škodolibé strašidlo, které jim všechny tyto potíže způsobuje. Co se... (viac o titule)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2012)
Každé písmenko má své pevné místo v abecedě a umí se seřadit do spousty slov. V nové knížce Hravé školy si děti přečtou pohádky o jednotlivých písmenkách a dozvědí se, že písmena mohou být užitečná nejen při psaní a čtení, ale i v každodenním životě... (viac o titule)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Zuzana Pospíšilová and Drahomír Trsťan  ·  Grada (2015)
NA SKLADĚ
Také už se nemůžete dočkat Vánoc? Úžasně ilustrovaná vánoční knížka je tu pro všechny děti, které netrpělivě čekají na Ježíška. Malí čtenáři se dozvědí, čím voní purpura, kdy uvidí zlaté prasátko, jak vznikají sněhové vločky, jak to dělá Ježíšek s... (viac o titule)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2010)
Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Zuzana Pospíšilová  ·  Portál (2015)
(2)
Alenka chodí do první třídy a moc touží zažít nějaké dobrodružství. Svěří se kamarádům ze třídy a nakonec vznikne pátrací parta. Ale kde vzít dobrodružství? Ve dne na nic nenarazili, a tak se rozhodli pro noční pozorování. Při něm Alenka, která bydlí... (viac o titule)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Zuzana Pospíšilová and Drahomír Trsťan  ·  Grada (2014)
NA SKLADĚ
Ve dvou desítkách originálních pohádkových příběhů se děti setkají s nejrůznějšími podobami toho, čemu dospělí říkají zlobení, zkrátka s různými neřestmi. Zlobí tady lidé, zvířata i věci. Vláďa se posmívá, myška je lakomá, žížala Bohdana dělá naschvály... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička