Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

William Paul Young

Více informací

Od autora William Paul Young máme v nabídce 33 titulů

1.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2016)
Strhující román předurčený k tomu, aby se stal jednou z nejdiskutovanějších knih desetiletí – stejně jako autorovy předchozí tituly, Chatrč a Křižovatky, které dosáhly vrcholu žebříčku The New York Times a oslovily desítky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2008)
NA SKLADĚ (300)
Mackenzie Allen Philips' youngest daughter, Missy, has been abducted during a family vacation and evidence that she may have been brutally murdered is found in an abandoned shack deep in the Oregon wilderness... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
3.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2017)
(302)
Missy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. Mack se tam díky podivné výzvě... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ (302)
Kniha, která vzbudila ve Spojených státech mimořádný ohlas a rovněž zájem (dosud se prodalo 7 milionů výtisků, titul za půldruhého roku od vydání neopustil první desítku v žebříčku bestsellerů), je žánrově těžko zařaditelná... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
5.
William Paul Young  ·  Tatran (2013)
NA SKLADĚ (10)
Silný príbeh obsiahnutý v Chatrči uchvátil srdcia miliónov čitateľov po celom svete a stal sa knižným fenoménom. Chatrč - Zamyslenia na každý deň v roku vám ponúka príležitosť vrátiť sa nanovo a jedinečným spôsobom do "chatrče"... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
Eva  E-KNIHA SK
William Paul Young  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (9)
Wm. Paul Young je výnimočný autor, jeho poetické príbehy prinášajú čitateľom 21. storočia osobité posolstvá. Najväčšie je azda to, že Boh nás nekonečne miluje a činí nás hodnými svojej lásky. Nový pohľad, zbavený nánosov... (více o eknize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
7.
Chatrč (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
William Paul Young  ·  OneHotBook (2015)
(300)
Během rodinného výletu je unesena nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse. Konec všem nadějím přinese nález jejích zakrvácených šatů, který vede k závěru, že ji zabil dosud nedopadený sériový vrah malých děvčátek... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
8.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2017)
NA SKLADĚ (300)
With 20 million copies sold worldwide The Shack is an international bestseller that explores life's toughest questions through the gripping story of one man's struggle to find answers to his suffering. Mack's youngest daughter, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
9.
William Paul Young  ·  Tatran (2014)
NA SKLADĚ
Silný príbeh obsiahnutý v Rázcestiach nastavil zrkadlo miliónom čitateľov a stal sa knižným fenoménom. 365 zamyslení obsahuje vzácne citáty z publikácie Rázcestia, ktorých cieľom je priniesť inšpiráciu, povzbudenie a duchovnú posilu do každého dňa v roku. (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
William Paul Young  ·  Ullstein (2011)
Vor Jahren ist Mackenzies jüngste Tochter verschwunden. Ihre letzte Spur hat man in einer Schutzhütte im Wald gefunden – nicht weit vom Camping-Ort der Familie... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
William Paul Young  ·  Simon & Schuster (2017)
NA SKLADĚ
From the author of the 20-million copy bestselling novel The Shack and the New York Times bestsellers Cross Roads and Eve comes a compelling exploration of the wrong-headed ideas we sometimes have and share about God.... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
William Paul Young  ·  Hodder & Stoughton (2013)
Multi-millionaire Anthony Spencer is trapped in a coma and finds himself in a surreal world that reflects the skewed priorities of the life he's lived on earth where he meets a stranger who turns out to be Jesus and a grandmother who is the Holy Spirit... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Chatrč  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
William Paul Young  ·  OneHotBook (2016)
(302)
Audiokniha Chatrč v podání Igora Bareše ukazuje, jak se vyrovnat s tragickou událostí a znovu nalézt sám sebe. (více o audioknize)
Naše cena: 269 Kč ihned ke stažení
14.
William Paul Young  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (300)
Chatrč je pozoruhodná kniha, ktorá odpovedá na odvekú otázku ľudstva: Ak je Boh všemocný, prečo nespraví poriadok s bolesťou a zlom tohto sveta? Na túto otázku odpovedá Young so znepokojujúcou a zarážajúcou jasnosťou... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
15.
William Paul Young  ·  Tatran
NA SKLADĚ
Komplet titulov: Chatrč, Rázcestia a Eva. (více o knize)
Naše cena: 908 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 2 dnů
16.
William Paul Young  ·  Tatran
NA SKLADĚ
Kolekcia titulov: Chatrč a Rázcestia. (více o knize)
Naše cena: 586 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
17.
William Paul Young  ·  Hodder & Stoughton (2012)
Will he take it? Multi-millionaire Anthony Spencer is trapped in a coma and finds himself in a surreal world that reflects the skewed priorities of the life he's lived on earth where he meets a stranger who turns out to be Jesus and ... (více o knize)
Naše cena: 644 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
William Paul Young  ·  Hodder & Stoughton (2012)
This 365-day devotional contains insightful and thought-provoking prayers by Paul Young alongside each day's short quotation from THE SHACK - to inspire, encourage and uplift you every day of the year... (více o knize)
Naše cena: 553 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
William Paul Young a Brad Robinson  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ
Ohromujúci úspech Chatrče možno pripísať Youngovmu majstrovstvu kazateľa, keďže veľmi ľudsky stvárnil následky dlhoročného utrpenia, ktoré zo života robí peklo. Strata najbližších býva najhlbším úderom a ... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
William Paul Young  ·  Simon & Schuster (2015)
(9)
From the author of the twenty-five-million-copy bestseller The Shack comes a captivating new novel destined to be one of the most talked-about books of the decade... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička