Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Václava Kunová

Více informací

Od autora Václava Kunová máme v nabídce 6 titulů

1.
Václava Kunová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
S návody a "zaručenými" tipy, jak zdravě jíst, a díky tomu zůstat štíhlí a fit, se setkáváme na každém kroku. Jak ale najít skutečně zdraví prospěšný přístup k výživě a k péči o svou fyzickou kondici? Buďte ... (více o eknize)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Václava Kunová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Václava Kunová  ·  Grada (2011)
(3)
S návody a "zaručenými" tipy, jak zdravě jíst, a díky tomu zůstat štíhlí a fit, se setkáváme na každém kroku. Jak ale najít skutečně zdraví prospěšný přístup k výživě a k péči o svou fyzickou kondici? ... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
Václava Kunová  ·  Grada (2005)
Autorka stručně, přehledně a velmi srozumitelně odpovídá na nejčastější otázky na téma zdravé výživy všem, kteří se zajímají o své tělo a zdravý životní styl. Nejvíce otázek a odpovědí se týká hubnutí, metod a správných postupů jak zhubnout, ... (více o knize)
Naše cena: 163 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
5.
Václava Kunová a Vladimír Poštulka  ·  Grada (2006)
Jak hubne labužník? Máte pocit, že tato otázka je jen provokací? Že labužník nehubne, protože pro samé jídlo nemůže nic jiného než tloustnout? Pokusíme se vás vyvést z omylu. Lidé si zdravou výživu často mylně spojují s asketismem... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
6.
Václava Kunová  ·  Grada (2004)
(3)
S „návody“ a „zaručenými“ tipy, jak zdravě jíst, a díky tomu zůstat štíhlí a fit, se setkáváme na každém kroku. Jak ale najít skutečně zdraví prospěšný přístup k výživě a k péči o svou fyzickou kondici?... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička