Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Tom Břicháč

Břicháč Tom se ve skutečnosti jmenuje Tomáš Kosačík. Jeho pseudonym se vztahuje k jeho (jak sám tvrdil) "břichu jako sud", které měl, než se mu podařilo zhubnout 27 kg za rok a 33 cm v pase. To vše díky svým receptům, nikoliv dietám. V Břicháčových knihách najdete jednak principy, kterých se držel a druhak i jednoduchá jídla na celý den. Břicháč Tom překonal sám sebe a jeho recepty pomohly zhubnout už tisícům dalších lidí.

Více informací

Od autora Tom Břicháč máme v nabídce 3 tituly

1.
Tom Břicháč  ·  Tomáš Kosačík (2015)
NA SKLADĚ TOP #1 (5)
Kniha odhaluje kroky mého úspěšného hubnutí, které mě zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Sám jsem se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel jsem mnoho postupů, jak se nadváhy zbavit. Vždy jsem ale neuspěl! Váha se mi po každém pokusu opět vrátila.. (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Tom Břicháč  ·  Tomáš Kosačík (2016)
NA SKLADĚ TOP #4 (2)
V této knize najdete inspiraci na snadné recepty, jež můžete připravit z dostupných surovin za pár minut. Ve své kuchyni vytvoříte úžasně vypadající jídla, na která se stačí jen podívat a budou se vám sbíhat sliny. Potěšíte nejen sebe, ale pochutná si... (viac o titule)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
3.
Tom Břicháč  ·  Tomáš Kosačík (2015)
NA SKLADĚ TOP #2 (7)
Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma jsou pokračováním první knihy, která Vám ukázala, že zhubnout lze i chutným jídlem, bez držení diet a počítání kalorií. Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout nebo si postavu udržet. V knize najdete mé další rady... (viac o titule)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička