Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Stephen Clarke

Stephen Clarke je britský novinář a spisovatel žijící v Paříži, z čehož čerpá inspirace pro své knihy. Jeho první román s názvem Merde! Rok v Paříži z roku 2004 se stal světovým bestsellerem. další Od té doby napsal čtyři pokračování v sérii Merde! a také humornou příručku pro přežití mezi Francouzi Tak pravil hlemýžď, česky dále vyšla kniha věnovaná jeho oblíbenému "městu lásky" s názvem Obnažená Paříž.

Více informací

Od autora Stephen Clarke máme v nabídce 25 titulů

1.
Stephen Clarke  ·  Plus (2011)
NA SKLADĚ (3)
Jak bez úhony přežít v zemi, kde na vás čeká spousta nečekaných nástrah a jazyk místních obyvatel je veskrze záludný? Může se vám snadno přihodit, že namísto zdvořilého poděkování („merci beaucoup“) komusi nechtěně pochválíte půvabné pozadí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
2.
Stephen Clarke  ·  Albatros (2008)
(3)
Angličan v Paříži - po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou "osudovou lásku"... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Stephen Clarke  ·  Plus (2013)
NA SKLADĚ
Angličan Paul West touží žít svůj pařížský sen a opravdu se přitom snaží zbytečně nedráždit Francouze. Jenže ne zrovna úspěšně. Jeho byt je tak malý, že si musí bagety krájet napůl, aby se mu vešly do kuchyně... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
4.
Stephen Clarke  ·  Albatros (2010)
(1)
Paul West tentokrát dostane nabídku, která se neodmítá – dva slunečné týdny all-inclusive, navíc s krásnou blondýnkou, která se ocitla na jihu Francie, aby zjistila, jak se to tam má s pašováním kaviáru... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Stephen Clarke  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (1)
Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Konečně jsme se dočkali dalšího proklatě zábavného pokračování v bestselerové řadě Merde. Tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu vpravdě ohromné... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
Stephen Clarke  ·  Transworld (2015)
NA SKLADĚ
This is a new updated edition. Was the Battle of Hastings a French victory? Non! William the Conqueror was Norman and hated the French. Were the Brits really responsible for the death of Joan of Arc? Non! The French sentenced her to death ... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
7.
Stephen Clarke  ·  Albatros (2009)
NA SKLADĚ (1)
Paul West je až po uši ve finančním merde. Jediná cesta, jak z toho ven, je přijmout pochybné místo, projet napříč Amerikou v Mini Cooperu, propagovat svou oddanost královně a reprezentovat tak Británii v soutěži o světovou metropoli turistiky... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Stephen Clarke  ·  Plus (2014)
(1)
Vtipná kniha Stephena Clarka o anglickém králi Eduardu VII., zvaném také Bertie. Víte, kdo jako úplně první vystoupal na Eifellovu věž? Kdo si nechal ušít první smokink a proč? Koho zajímaly veškeré vynálezy a technické vymoženosti, ale sám vymyslel... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Merde! Rok v Paříži  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Stephen Clarke  ·  Plus (2016)
Poslechněte si téměř pravdivý a neuvěřitelně vtipný záznam událostí, které se přihodily (nebo nepřihodily) britskému spisovateli a novináři během deseti let, kdy žil ve Francii. Knihu „Merde!“ vydal původně v nákladu 200 výtisk (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
10.
Stephen Clarke  ·  Plus (2012)
(3)
Stephen Clarke je úspešným autorom kníh o Francúzsku a Francúzoch. Vo svojej novej knihe sa venuje mestu Paríž – mestu svetla, ktoré je zároveň jednou z najnavštevovanejších metropol sveta... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Stephen Clarke  ·  Century (2015)
NA SKLADĚ
Published in the 200th Anniversary year of the Battle of Waterloo a witty look at how the French still think they won, by Stephen Clarke, author of 1000 Years of Annoying the French and A Year in the Merde... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Stephen Clarke  ·  Plus (2016)
Angličan v Paříži – po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou osudovou lásku. Obojí se však nečekaně komplikuje a Paul začíná mít podezření, že Francouzi doopravdy... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Stephen Clarke  ·  Arrow Books (2016)
One Brit in Brussels. Two French Women. And a whole lot of merde. The hilarious new novel from Stephen Clarke, bestselling author of A Year in the Merde and A Thousand Years of Annoying the French... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Stephen Clarke  ·  Black Swan (2008)
(1)
What happens when an Englishman, an American and a Frenchwoman drive across the USA in a Mini... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Stephen Clarke a Vladimír Hauser  ·  Plus (2015)
Poslechněte si téměř pravdivý a neuvěřitelně vtipný záznam událostí, které se přihodily (nebo nepřihodily) britskému spisovateli a novináři během deseti let, kdy žil ve Francii. Knihu „Merde!“ vydal původně v nákladu 200 výtisků a chtěl ji... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Už zase skáču přes Merde!  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Stephen Clarke  ·  Plus (2016)
Angličan v Paříži – po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou osudovou lásku. Obojí se však nečekaně komplikuje a Paul začíná mít po (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
17.
Stephen Clarke  ·  Black Swan (2006)
A year after arriving in France, Englishman Paul West is still struggling with some fundamental questions: What is the best way to scare a gendarme? Why are there no health warnings on French nudist beaches? ... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Stephen Clarke  ·  Arrow Books (2013)
He's stuck in an apartment so small that he has to cut his baguettes in two to fit them in the kitchen. His research into authentic French cuisine is about to cause a national strike - and it could be all his fault... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Stephen Clarke  ·  Plus (2013)
(2)
Angličan Paul West si žije svoj parížsky sen a zo všetkých síl sa snaží nerozčuľovať Francúzov. No príliš sa mu to nedarí: jeho byt je taký malý, že si musí bagety krájať na polovicu, aby mu vošli do kuchyne... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Stephen Clarke  ·  Bantam Press (2010)
Ten centuries’ worth of French historical ‘facts’ bite the dust as Stephen Clarke looks at what has really been going on since 1066... (více o knize)
Naše cena: 411 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička