Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Simon Sinek

Od autora Simon Sinek máme v nabídce 5 titulů

1.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete báječný pracovní den a se skvělým pocitem.. (viac o titule)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2013)
NA SKLADĚ (1)
Simon Sinek toužil objevit, co společného mají úspěšné osobnosti ve vedení firem i mimo ně. V jeho hledáčku se mimo jiné ocitl Martin Luther King Jr., Steve Jobs i bratři Wrightové. Při studiu vůdčích osobností a organizací, které velkou měrou ovlivnily (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Simon Sinek  ·  Penguin Books (2014)
In Start with Why, Simon Sinek explained the power of focusing on Why we do what we do, before getting into the details of What and How. Now he's back to reveal the next step in creating happier and healthier organisations... (viac o titule)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Simon Sinek  ·  Penguin Books (2016)
NA SKLADĚ (1)
A team is not a group of people that work together. A team is a group of people that trust each other. 'We'd achieve more if we chased the dream instead of the competition... (viac o titule)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete... (viac o titule)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička