Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Richelle Mead

Richelle Mead je autor na seznamu NY Times a USA Today bestsellerů, píše fantasy knih pro dospělé a mládež. Původně pochází z Michiganu, nyní žije v Seattlu ve státě Washington, kde na plný úvazek pracuje na svých třech sériích. Než se stala spisovatelkou, vyzkoušela si několik různých kariér. Získala diplom z několika fakult - svobodné umění, náboženství a učitelství pro středí a vysoké školy. Nakonec se rozhodla, že svou cestu vidí ve psaní, ale je přesvědčená, že všechno její vzdělání ji na to připravilo. Richelle, celoživotní čtenář, byla vždy fascinována mytologií a folklórem. Když nepíše, dívá se na špatné reality show, cestuje, zkouší zajímavé koktejly nebo nakupuje oblečení. Spoustu oblečení. Sama o sobě tvrdí, že je závislá na kávě, neustále bojuje (a prohrává) s prokrastinací, je zapálená pro všechny vtipné a zábavné věci. Série Vampýrská akademie je její nejprodávanější. Byla na seznamu bestsellerů NYTimes a US Today, získala ocenění do Americké knihovní asociace a byla přeložena do třiceti jazyků.

Více informací

Od autora Richelle Mead máme v nabídce 69 titulů

1.
Richelle Mead  ·  Domino (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Epický závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! (více o eknize)
Naše cena: 29 Kč  (tedy ušetříte 90%) ihned ke stažení
2.
Richelle Mead  ·  Domino (2012)
(9)
Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce... (více o knize)
Naše cena: 47 Kč posíláme do 6 dnů
3.
Richelle Mead  ·  Domino (2013)
(5)
Povinnost je jedna věc. A láska druhá. Co když ale jdou proti sobe? Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Richelle Mead  ·  Domino (2015)
(4)
Epický závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
5.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
(3)
V blíže neurčené budoucnosti se vinou náboženských extrémistů svět dostal nebezpečně blízko k samotné hranici zkázy. Následný vývoj událostí připravil velkou chvíli pro Justina Marche, detektiva se specializací na náboženské skupiny,... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
6.
Richelle Mead  ·  Domino (2016)
(4)
Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Richelle Mead  ·  Domino (2010)
(34)
Dimitrij dal Rose poslední šanci, aby se rozhodla. Její volba však byla špatná… (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 6 dnů
8.
Richelle Mead  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (10)
Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas... Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich... (více o eknize)
Naše cena: 29 Kč  (tedy ušetříte 88%) ihned ke stažení
9.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
NA SKLADĚ (5)
Připadaly vám předchozí tři díly jako klid před bouří? Tak ta bouře právě nastává! Alchymistka Sydney Sageová už velmi dlouho balancovala mezi tím, co jí bylo odjakživa vštěpováno jako její povinnost, a mezi tím, co sama cítila... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
Richelle Mead  ·  Domino (2011)
NA SKLADĚ (15)
Že láska bolí, to ví Georgina Kincaidová lépe než kdokoli jiný. Miluje talentovaného spisovatele Setha, ale kdyby ho třeba jen políbila, vysaje tím z něj život. Není divu, že se tím trápí – tím spíš, že Seth její city opětuje... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 3 dnů
11.
Richelle Mead  ·  Domino (2012)
(11)
Povinnost, nebo láska? Co zvítězí? Alchymistka Sydney Sageová slouží jako jakýsi most mezi světem vampýrů a lidí: chrání tajemství prvních a životy druhých... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
12.
Richelle Mead  ·  Domino (2013)
(10)
Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas… Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
13.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Připadaly vám předchozí tři díly jako klid před bouří? Tak ta bouře právě nastává! Alchymistka Sydney Sageová už velmi dlouho balancovala mezi tím, co jí bylo odjakživa vštěpováno jako její povinnost... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
14.
Richelle Mead  ·  Domino (2016)
(2)
Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá… Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení zcela odřízly od světa. Přežití vesničanů zajišťuje jediné lano, po němž jim přes zrádné skalní stěny posílají jídlo lidé z údolního... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
(11)
Úvodní díl série vychází doplněný o unikátní fotografie z natáčení. Úžasný dárek pro všechny fanoušky Vampýrské akademie!... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dnů
16.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
(4)
Justin a Mae nadále plní svou misi, pak ovšem dojde k zásadnímu zlomu v běhu událostí. Jsou přiděleni k delegaci Luciana Darlinga, Justinova starého přítele a zároveň tak trochu protivníka. Společně se vydávají na území Arkádie,... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
17.
Richelle Mead  ·  Slovart (2018)
Záverečná časť novej trilógie svetovej autorky Richelle Meadovej o zakázanej romanci z minulosti. (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.12.2018
18.
Richelle Mead  ·  Penguin Books (2013)
In a futuristic world nearly destroyed by religious extremists, Justin March lives in exile after failing in his job as an investigator of religious groups and supernatural claims... (více o knize)
Naše cena: 771 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Richelle Mead  ·  Penguin Books (2015)
The Immortal Crown is the second novel in the acclaimed Age of X series from New York Times bestselling author, Richelle Mead. Religious investigator Justin March and Mae Koskinen, the beautiful supersoldier assigned to protect him, ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Richelle Mead  ·  Razorbill (2018)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 5.4.2018
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička