Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Radka Třeštíková

Česká spisovatelka, která má na kontě již tři knihy - Dobře mi tak, To prší moře a Bábovky - se narodila na jižní Moravě a momentálně žije v Praze. Vystudovala Právnickou fakultu UK a několik let pracovala jako firemní právník. Postupně začala psát pro české časopisy a weby, například pro Respekt, Psychologie.cz, ELLE. Její doménou jsou niterné čtivé příběhy s propracovanou psychologií hlavních postav, se kterými se čtenáři snadno ztotožní.

Více informací

Od autora Radka Třeštíková máme v nabídce 6 titulů

1.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Jednu březnovou sobotu je v Ďáblickém háji nalezena postřelená mladá dívka Michaela. Zůstává v bezvědomí a policii se nedaří vyšetřit, kdo čin spáchal a proč. Byl to její... (viac o titule)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15.6.2017
2.
Bábovky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Radka Třeštíková  ·  Motto (2016)
TOP #10
Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu, tentokrát k poslechu! Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hlavních hrdinek, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Kde se emotivní příběhy vzájemně prol (viac o titule)
Naše cena: 249 Kč ihned ke stažení
3.
Bábovky  AUDIOKNIHA (NA CD)
Radka Třeštíková  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ TOP #79 VÝPRODEJ (24)
Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu, tentokrát k poslechu! Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí... (viac o titule)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ TOP #46 (24)
Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu. Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou. Jak se vlastně... (viac o titule)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2015)
NA SKLADĚ (6)
Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout nejen do křehké duše dvacetileté Hanky, ale také do osudů dalších, vzájemně propojených postav. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ (1)
Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádovi Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat... (viac o titule)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička