popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Nicholas Sparks

Byly nalezeno 73 titulů od autora/ky Nicholas Sparks.

1.
Zápisník jedné lásky
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2013)
(8)
Poutavý milostný příběh se odehrává roku 1946 v Jižní Karolíně. Noah Caulhoun e po druhé světové válce vrací domů, aby začal nový život a obnovil zašlou krásu starého venkovského domu na plantáži a nemůže zapomenout na dávnou lásku Allie... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
2.
To nejlepší z nás
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2013)
(3)
Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků – nepůjde, a v sedmnácti letech proto utekl z domova. Útočiště našel ovdovělého podivína a automechanika Tucka Hostetlera... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
3.
Nejdelší jízda
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2014)
Jednadevadesátiletý Ira Levinson chce ještě naposledy zajet do hor na místo, kde strávil s milovanou Ruth líbánky. V hustém sněžení však přehlédne zatáčku. Na zledovatělém srázu se zlomenou rukou a rozbitou hlavou nezbývá Irovi než doufat,... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
4.
Bezpečný přístav
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2012)
(3)
Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny... (více o titulu)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
5.
Vzkaz v láhvi
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2014)
SKLADEM  
Milostný vzkaz v láhvi byl svěřen vlnám, dílem osudu jej oceán zanese na pláž Cape Cod, kde jej nalezne Theresa Osborneová. Rozvedená matka dvanáctiletého syna a novinářka píšící pro Boston Times si na pobřeží přijela na pár dnů... (více o titulu)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 24 hodin
6.
Poslední píseň
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2010)
Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou... (více o titulu)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
7.
Svatba
Svatba  
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2013)
Wilson Lewis (zeť Allie a Noaha Calhounových ze Zápisníku jediné lásky) je úspěšný právník, ale v soukromém životě mu to začíná skřípat. Ačkoli má před sebou příklad nádherného manželství rodičů své ženy Jane, sám se nikdy... (více o titulu)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
8.
Co s láskou
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2014)
Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků, a v sedmnácti letech proto utekl z domova. Útočiště našel u ovdovělého podivína a automechanika Tucka Hostetlera... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
9.
Nejdelší jízda
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2015)
PŘIPRAVUJEME
ednadevadesátiletý Ira Levinson chce ještě naposledy zajet do hor na místo, kde strávil s milovanou Ruth líbánky. V hustém sněžení však přehlédne zatáčku. Na zledovatělém srázu se zlomenou rukou a rozbitou hlavou nezbývá... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání posíláme do 6 dní
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 24.3.2015
10.
Milý Johne
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2010)
Kniha Milý Johne rozšiřuje řadu superúspěšných titulů amerického bestselleristy Nicolase Sparkse. Příběh vojáka a malé dívky je aktuální i věčný zároveň a Sparks je jeho mistrným vypravěčem, balancujícím na hraně smíchu, dojetí a smutku... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
11.
Nezapomenutelná cesta
Nicholas Sparks  ·  Baronet (2000)
(5)
Nový román Nicholase Sparkse Nezapomenutelná cesta se opět vyšplhal do závratných výšin na amerických bestsellerových žebříčcích – až na místo nejvyšší... (více o titulu)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 20%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
12.
Noci v Rodanthe
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2010)
Adrienne Willisová je matka dvou dospělých dětí. Sedmnáct let po rozvodu s manželem, který ji opustil kvůli mladší ženě, pomáhá dceři pečovat o rodinu. Ta prožívá nejtěžší období života. Její muž totiž zemřel na rakovinu... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
13.
Osudová zatáčka
Nicholas Sparks  ·  Ottovo nakladatelství (2002)
Před dvěma lety zemřela při autonehodě žena šerifova náměstka Milese Ryana. Viník z místa havárie ujel a třicetiletý Miles zůstal na výchovu pětiletého syna sám. Chlapcova učitelka Sarah Andrewsová záhy zjistila ... (více o titulu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 20%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
14.
Vzkaz v láhvi
Nicholas Sparks  ·  Baronet (1999)
Láhev s milostných dopisem je svěřena vlnám. Náhoda však chce, aby tento výkřik lásky a bolesti nezazněl do prázdna... (více o titulu)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 20%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
15.
Dear John
Dear John   EN
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2010)
Is duty enough reason to live a lie? When John meets Savannah, he realises he is ready to make some changes. Always the angry rebel at school, he has enlisted in the Army, not knowing what else to do with his life... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 20%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
A Walk to Remember
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2013)
(4)
An epic love story, which became a major Hollywood film starring Mandy Moore, by the bestselling author of THE NOTEBOOK and THE LAST SONG. Can you resist the depths of the human heart? It is 1958 and seventeen-year-old Landon ... (více o titulu)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 20%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
The Last Song
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2011)
Seventeen-year-old Veronica 'Ronnie' Miller's life was turned upside-down when her parents divorced and her father moved from New York City to Wilmington, North Carolina... (více o titulu)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 20%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
The Lucky One
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2012)
Do you believe in lucky charms? While in Iraq, U.S. Marine Logan Thibault finds a photo, half-buried in the dirt, of a woman. He carries it in his pocket, and from then on his luck begins to change. Back home, Logan is haunted by thoughts of war... (více o titulu)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 20%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
The Notebook
The Notebook   EN
Nicholas Sparks  ·  Little, Brown (2006)
Set amid the austere beauty of the North Carolina coast, The Notebook begins with the story of Noah Calhoun, a rural Southerner recently returned form the Second World War... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 20%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Safe Haven
Safe Haven   EN
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2010)
Love hurts. There is nothing as painful as heartbreak. But in order to learn to love again you must learn to trust again. When a mysterious young woman named Katie appears in the small American town of Southport, her sudden arrival raises questions.... (více o titulu)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 20%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
Nicholas Sparks

Nicholas Sparks

(31.12.1965, Omaha (Nebraska))
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička