Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Nicholas Sparks

Více informací

Od autora Nicholas Sparks máme v nabídce 98 titulů

1.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2014)
Milostný vzkaz v láhvi byl svěřen vlnám, dílem osudu jej oceán zanese na pláž Cape Cod, kde jej nalezne Theresa Osborneová. Rozvedená matka dvanáctiletého syna a novinářka píšící pro Boston Times si na pobřeží přijela na pár dnů... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Krásná Denisa žije jen pro svého syna, a když po matčině smrti zdědí starý dům se zahradou na kraji poklidného městečka, rozhodne se natrvalo odstěhovat z Atlanty. Práci učitelky beztak opustila a přátele ztratila, protože věnuje... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2013)
(8)
Poutavý milostný příběh se odehrává roku 1946 v Jižní Karolíně. Noah Caulhoun e po druhé světové válce vrací domů, aby začal nový život a obnovil zašlou krásu starého venkovského domu na plantáži a nemůže zapomenout na dávnou lásku Allie... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2016)
Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2013)
(1)
Wilson Lewis (zeť Allie a Noaha Calhounových ze Zápisníku jediné lásky) je úspěšný právník, ale v soukromém životě mu to začíná skřípat. Ačkoli má před sebou příklad nádherného manželství rodičů své ženy Jane, sám se nikdy... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2010)
(2)
Is duty enough reason to live a lie? When John meets Savannah, he realises he is ready to make some changes. Always the angry rebel at school, he has enlisted in the Army, not knowing what else to do with his life... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2015)
(7)
Když bylo Landonovi sedmnáct, život se mu navždy změnil. Landon končil střední školu a rozhodně se nehodlal zatěžovat starostmi dospělých. A ani ve snu ho nenapadlo, že by se mohl zamilovat, natož do dcery místního faráře. Ale srdce mu velelo jinak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2011)
(65)
Seventeen-year-old Veronica 'Ronnie' Miller's life was turned upside-down when her parents divorced and her father moved from New York City to Wilmington, North Carolina... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Nový román od bestsellerového autora o lásce ztracené i nalezené a o volbách, které jsou někdy těžké jako život sám. Travis Parker má vše, co by si muž mohl přát – dobrou práci, krásný dům a spoustu kamarádů na trávení volného času. Je si téměř jist... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2017)
Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2015)
(16)
Romantický příběh lásky amerického vojáka a mladé středoškolačky od úspěšného bestselleristy Nicholase Sparkse. John Tyree se stane vojákem, aniž by věděl, co všechno to obnáší. O týdenní dovolence se osudově zamiluje do Savannah... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2013)
(5)
Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků – nepůjde, a v sedmnácti letech proto utekl z domova. Útočiště našel ovdovělého podivína a automechanika Tucka Hostetlera... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2014)
(2)
Jednadevadesátiletý Ira Levinson chce ještě naposledy zajet do hor na místo, kde strávil s milovanou Ruth líbánky. V hustém sněžení však přehlédne zatáčku. Na zledovatělém srázu se zlomenou rukou a rozbitou hlavou nezbývá Irovi než doufat,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2008)
(1)
Can the mysteries of the human heart ever be unravelled? Pursuing a scientific explanation for a disturbing and unexplained phenomenon, Jeremy's sceptical nature is thrown off course when he meets Lexie, the town librarian... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Nicholas Sparks  ·  Heyne (2005)
(1)
Ein scheinbar nichtiger Anlass - ein versäumter Hochzeitstag - zerreißt die Harmonie zwischen Wilson und Jane. Wilson will seine Ehe retten, aber plötzlich ist er nicht mehr sicher, ob Jane ihrer Liebe überhaupt noch eine Chance gibt... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2016)
Colin Hancock is giving his second chance his best shot. At twenty-eight, he's focused on getting his teaching degree and avoiding all the places and people that proved so destructive in his past... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Nicholas Sparks  ·  Heyne (2011)
Welche Mutter würde nicht alles geben für ihr Kind? Aber Denise liebt ihren kleinen behinderten Sohn Kyle so unendlich, dass es in ihrem Leben für weitere Menschen keinen Platz mehr gibt... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2013)
(12)
An epic love story, which became a major Hollywood film starring Mandy Moore, by the bestselling author of THE NOTEBOOK and THE LAST SONG. Can you resist the depths of the human heart? It is 1958 and seventeen-year-old Landon ... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Nicholas Sparks  ·  Sphere (2014)
The bestselling love story behind the massive Hollywood film starring James Marsden and Michelle Monaghan. They were teenage sweethearts from opposite sides of the tracks - with a passion that would change their lives for ever... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Nicholas Sparks  ·  Ikar (2017)
Tridsaťdvaročný Russell Green má všetko: nádhernú manželku, rozkošnú šesťročnú dcérku, úspešnú kariéru v reklamnej agentúre aj veľký dom v Charlotte. Žije svoj sen a manželstvo s očarujúcou Vivian pokladá priam za dokonalé. Ale pod slnečným povrchom... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 3.10.2017
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička