popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Michal Sušina

Byly nalezeno 24 titulů od autora/ky Michal Sušina.

1.
Hravá škola hezkého chování
Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké pomáhat, obdarovávat, usmívat se, být trpělivý, přát druhým vše dobré. Tahle moudrá.... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
2.
Pohádky z parkoviště
Parkoviště plná aut se zdají být jen tichými řadami barevných plechových strojů. Nenechte se ale mýlit. Pod kapotou to žije. Každý motorista by mohl vyprávět jedinečný příběh svého věrně sloužícího vozu a stejně tak každé auto má v zásobě kupu historek... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
3.
Uf, oni přistáli
Začalo to malým žertem, ze kterého se však vyklubala velká záhada. Pavel se zajímá o vesmír a mimozemské civilizace a moc si přeje vidět na vlastní oči létající talíř. Jeho mladší bratr Marek se společně se svým kamarádem Vojtou rozhodne, že mu jeho... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
4.
Barevný svět/Our colourful world
V téhle knížce najdeš krátké zábavné texty, které si můžeš nejdříve přečíst v angličtině a pak si na vedlejší straně ověřit porozumění pomocí českého překladu. Alenka Bílá pozoruje pestrobarevný svět kolem nás a vtipně ho popisuje. Díky ní se hravě... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Vesmírné kameny
Jedné bouřlivé noci se na obloze objeví tajemná záře a z nebe začnou padat barevné svítící kameny. Od té doby už Max, Vendulka, Lucka a Patrik nebudou mít klid. Jejich prázdninové stanování se promění v pátrání po původu záhadných kamenů, které... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Proč?
Proč?  
Jakmile zazní neúnavná dětská otázka PROČ?, najednou není nic samozřejmé. I běžné věci nás překvapí a dlouho hledáme kloudnou odpověď. Hledejte a nalézejte překvapivé odpovědi spolu s touto ilustrovanou knihou veršů. Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Chechtavé pohádky
Pohádek není nikdy dost. A pohádek, u kterých se budete smát, chechtat nebo za břicho popadat, je jako šafránu. Jestli si chcete vesele okořenit život, sáhněte po Chechtavých pohádkách Zuzany Pospíšilové. Když se do pohádky dostane malé nedorozumění... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Sportovní pohádky
V pohádkách se většinou nesportuje, a to je chyba, kterou napravuje tato vtipná knížka. Tady platí - co pohádka, to jeden sport a jeho tajemství. Tajemství, o kterých nikdo netuší! Přečtěte si, co se skrývá za vznikem tenisu, vodního lyžování nebo... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
9.
Prázdniny v talíři
SKLADEM  
Tak tohle nebudou obyčejné prázdniny. Žádné povalovaní u babičky, túry po horách, dokonce ani výlet k moři. Letí se do vesmíru! Procestujte s Barčou, Filipem a jejich kamarády sluneční soustavu. Čeká vás pátrání po skrytém létajícím talíři, seznámení... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Čárymáry na zdi
Václav Čtvrtek, Michal Sušina  ·  Grada (2016)
Obrázky mají velkou moc, a obzvlášť ty dětské. Přesvědčte se o tom ve znovuobjeveném pohádkovém příběhu Václava Čtvrtka. Co se všechno stane, když ožije křídový panák nakreslený na zdi mezi oknem a meruňkovým stromkem? Legendární tvůrce Rumcajse nebo... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Prázdninové pohádky
Prázdninové pohádky Zuzany Pospíšilové s veselými ilustracemi Michala Sušiny nesmějí chybět v žádném prázdninovém batohu nebo kufru. Přečtěte si o tom, jak to vypadá, když si princezna udělá prázdniny. Odhalte záhadu modrého toboganu a zjistěte, jestli... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Knihovnické pohádky
S touto vtipně ilustrovanou knížkou poznáte knihovnu tak, jak ji neznáte. Seznámíte se skřítky knihovníčky, vysvobodíte zakletou knihovnici, budete svědky toho, jak se z čarodějnice stane vášnivá čtenářka, a možná se i dozvíte, jak vznikla první kniha... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
13.
Pohádky z parkoviště
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Parkoviště plná aut se zdají být jen tichými řadami barevných plechových strojů. Nenechte se ale mýlit. Pod kapotou to žije. Každý motorista by mohl vyprávět jedinečný příběh svého věrně sloužícího vozu a stejně tak každé... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Uf, oni přistáli
Uf, oni přistáli  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Začalo to malým žertem, ze kterého se však vyklubala velká záhada.Pavel se zajímá o vesmír a mimozemské civilizace a moc si přeje vidět na vlastní oči létající talíř. Jeho mladší bratr Marek se společně se svým kamarádem Vojtou r (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Barevný svět/Our Colourful World
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čti a zlepši se v angličtině! Read and improve your English!Neboj se číst v angličtině. S touto dvojjazyčnou knížkou ti to půjde snadno, uvnitř najdeš:* jednoduché a zábavné anglické texty* český překlad vždy na protější... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč okamžitě ke stáhnutí
16.
Hravá škola hezkého chování
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Anetčina babička ovládá důležité umění - hezky se chovat k lidem a udržovat dobré vztahy. Nauč se to od ní! Nečekej ale žádné mravoučné kázání. Babička má svoje moudré povídanky, básničky a chytré otázky... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Vesmírné kameny
Vesmírné kameny  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kdo by nechtěl zažít dobrodružství, a navíc o prázdninách! Čtveřice hrdinů tohoto tajemného příběhu má o vzrušení postaráno, střeží jedno velké a prapodivné tajemství, které jim spadlo doslova z nebe. Co všechno způsobí... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Proč?
Proč?  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Proč je něco tak, a ne jinak? Proč není moře sladké? Proč nám tluče srdce? Proč mají houby klobouk? Rozverné verše a zábavné ilustrace s humornou nadsázkou odpovídají na všechny důležité dětské otázky o přírodě, věcech... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Chechtavé pohádky
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Pohádek není nikdy dost. A pohádek, u kterých se budete smát, chechtat nebo za břicho popadat, je jako šafránu. Jestli si chcete vesele okořenit život, sáhněte po Chechtavých pohádkách Zuzany Pospíšilové. Když se do pohádky dostane... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Sportovní pohádky
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V pohádkách se většinou nesportuje, a to je chyba, kterou napravuje tato vtipná knížka. Tady platí - co pohádka, to jeden sport a jeho tajemství. Tajemství, o kterých nikdo netuší! Přečtěte si, co se skrývá za vznikem tenisu... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička