Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: M.T. Majar

Od autora M.T. Majar máme v nabídce 5 titulů

1.
M.T. Majar  ·  FANTOM Print (2012)
(10)
Stačí jedno kousnutí… Tori neměla zrovna normální dětství a dospívání. Ani ona sama není tak docela „normální". Ale co je doopravdy zač, to zjistí na druhém konci světa, kde chce začít nový život. A ten také opravdu začne. Sama však netuší, jak moc... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
2.
M.T. Majar  ·  FANTOM Print (2012)
(5)
Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
M.T. Majar  ·  FANTOM Print (2013)
(2)
Když hledáte ztracenou duši, neztratíte i tu svoji? Síla jejího vlka a indiánská magie. Spolu i proti sobě. Tentokrát musí kousnout hodně hluboko. Až na krev. Vytržená z domova, který konečně našla. Z náruče muže, kterého milovala, kterému měla stát.. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
M.T. Majar  ·  FANTOM Print (2015)
Osamělé ženy z Chicaga vědí, kam zavolat, když chtějí mužskou společnost. O jejich spokojenost se postarají pánové z Hell Boys, agentury, která bohatým dámám zajišťuje doprovod na společenské akce… i trochu víc. Jedním z „pekelných chlapců“ je i Ryan... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Znamení vlka  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
M.T. Majar  ·  Walker & Volf - audio vydavatelství (2016)
Tori neměla zrovna normální dětství a dospívání. Ani ona sama není tak docela „normální". Ale co je doopravdy zač, to zjistí na druhém konci světa, kde chce začít nový život. A ten také opravdu začne. (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička