popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Lorna Byrneová

Byly nalezeno 9 titulů od autora/ky Lorna Byrneová.

1.
Nebeská láska
Lorna Byrneová  ·  Knižní klub (2014)
Ve svém novém díle poskytuje Lorna Byrneová jedinečný pohled na lásku, její původ a význam v živote člověka. Vysvětluje důvody, proč nemáme sami sebe dost rádi, a učí nás uvolňovat lásku, kterou jsme uzavřeli hluboko ve svém nitru... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
2.
Andělské poselství naděje
Lorna Byrneová  ·  Knižní klub (2013)
Irská autorka Lorna Byrneová, která má od nejútlejšího dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá. Nesmírnou popularitu si získala jak její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech,... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
3.
Andělé v mých vlasech
Lorna Byrneová  ·  Knižní klub (2014)
(5)
Lorna Byrne od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. V knize Andělé v mých vlasech, kde zaznamenala svůj neuvěřitelný životní příběh, otevřeně hovoří o svých zážitcích. Její příběh se okamžitě stal bestsellerem stal... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Schody do nebe
Lorna Byrneová  ·  Knižní klub (2012)
(3)
Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. V knize Schody do nebe seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, ... (více o titulu)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 11%) posíláme do 6 dní
5.
Andělé v mých vlasech
Lorna Byrneová  ·  Knižní klub (2010)
(5)
Lorna Byrne od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. V knize Andělé v mých vlasech, kde zaznamenala svůj neuvěřitelný životní příběh, otevřeně hovoří o svých zážitcích... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
6.
Anjeli v mojich vlasoch
Lorna Byrneová  ·  Ikar (2010)
Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila... (více o titulu)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Schody do neba
Lorna Byrneová  ·  Ikar (2011)
Anjeli Lorne oznámili, že jej poslaním na zemi je šíriť múdrosť a poznanie, ktoré jej daroval Boh a anjeli. Po smrti manžela sa Lorne rozpadol jej svet... (více o titulu)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
8.
Posolstvo nádeje od anjelov
Lorna Byrneová  ·  Ikar (2013)
V Posolstve nádeje od anjelov írska mystička Lorna Byrneová v tejto náročnej dobe tlmočí veľmi dôležitý a naliehavý odkaz z neba. Anjel mi povedal: „Nádej robí z nemožného možné.“... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 11%) posíláme do 5 dní
9.
Láska z nebies
Lorna Byrneová  ·  Ikar (2014)
(3)
Láska z nebies poskytuje jedinečný pohľad na lásku, na jej pôvod, jej význam v živote človeka a názorne ukazuje, akými spôsobmi môžeme milovať. Lorna Byrneová vysvetľuje dôvody, prečo máme sami seba tak málo radi... (více o titulu)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
Lorna Byrneová

Lorna Byrneová
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička