Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Karel Černý

Od autora Karel Černý máme v nabídce 16 titulů

1.
Karel Černý  ·  Univerzita Karlova v Praze (2015)
Co spolehlivě víme o českých, evropských či amerických muslimech? Jsou skutečně tak odlišní? Jsou neintegrovaní a neschopní akceptovat principy, na nichž stojí fungování Západu? A co vlastně ovlivňuje naše mínění a formuje naše stereotypy při vnímání... (viac o titule)
Naše cena: 401 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
2.
Karel Černý  ·  Karolinum (2014)
Mor, který přišel ve 40. letech 14. století, předznamenal dlouhé období periodicky se vracejících smrtících epidemií. Nebezpečí se nevyhýbalo nikomu, „černá smrt“ pravidelně... (viac o titule)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
3.
Jiří Rajlich and Karel Černý  ·  Tváře (2016)
V polovině července 1940 se ve vojenském táboře československého vojska v Cholmondeley u Chesteru setkali tři bývalí studenti velkomeziříčského gymnázia. Brzy se stali jedněmi z prvních příslušníků 311. československé bombardovací (viac o titule)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
4.
Eduard Stehlík, Karel Černý and Radim Chrást  ·  Tváře (2016)
Kniha mapuje životní osudy šestnácti bývalých legionářských velitelů (arm. gen. Jan SYROVÝ, div. gen. Václav KOPAL, arm. gen. Karel KUTLVAŠR, div. gen. Vladimír CHALUPA, gen. zdrav. Rudolf PELIKÁN, brig. gen. Karel URBÁNEK, div. gen. Silvestr... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
5.
Eduard Stehlík, Karel Černý and Radim Chrást  ·  Tváře (2016)
Kniha mapuje životní osudy dalších patnácti bývalých legionářských velitelů (arm. gen. Ludvík SVOBODA, arm. gen. Jan SATORIE, gen. šéf tech. zbroj. Jaroslav HRBEK, brig. gen. Prokop KUMPOŠT, brig. gen. Petr NOVÁK, brig. gen. Vladimír... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
6.
Karel Černý  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2012)
Jaká je společnost Blízkého východu? Jeden z mnoha egyptských revolučních vtipů pojednává o tom, jak se u bran pekla setkají tři bývalí prezidenti a sdělují si, jak zemřeli. Prezident Násir tvrdí, že ho otrávili rafinovaní spiklenci... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Karel Černý  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2016)
Zatímco v západních společnostech význam rodových vazeb znatelně ustupuje do pozadí, na Blízkém východě je tomu i na počátku 21. století přesně naopak. Řada odborníků se domnívá, že překotné události posledních čtyř let... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
8.
Karel Černý and Antonín Seďa  ·  Tváře (2015)
Kniha mapuje životní osudy dalších šestnácti bývalých legionářských velitelů (arm. gen. Josef ŠNEJDÁREK, div. gen. František NOSÁL, arm. gen. Ludvík KREJČÍ, div. gen. Vladimír PŘIKRYL, arm. gen. Vojtěch Boris LUŽA, div. gen. Miloš ŽÁK, div. gen. Jiří.... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
9.
Vladimír Cisár, Karel Černý and Milan Šustr  ·  Tváře (2012)
Kniha obsahuje velké množství dobových pohlednic, které doplňují současné fotografie hradu od Milana Šustra. (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Karel Černý  ·  Tváře - Jitka Průžová (2010)
V knize Karla Černého "Hamry nad Sázavou na starých pohlednicích" jsou uveřejněny historické pohlednice obce z let 1900 až 1960, které jsou doplněny dobovými fotografiemi a pro srovnání i těmi současnými... (viac o titule)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Karel Černý  ·  Karolinum (2015)
The Guide offers an introduction to Basic Medical Terminology on a level and in accordance with requirements of the university programmes of dentistry and general... (viac o titule)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
12.
Karel Černý  ·  Tváře (2016)
Celobarevná publikace mapuje jednu z nejvýznamnějších průmyslových tratí rakouské monarchie (k. k. privilegierte Aussig-Teplitzer Eisenbahn), jejíž stavba je spojena s těžbou hnědého uhlí. Kniha nabízí reprodukce unikátních... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Vladimír Cisár and Karel Černý  ·  Tváře (2010)
Publikace k 105. výročí železniční trati Německý (Havlíčkův) Brod - Brno.". Kniha autorů Vladimíra Cisára a Karla Černého je netradičním pohledem na "starou Tišnovku" přes historické pohlednice a další dobové materiály... (viac o titule)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Jiří Havlík and Karel Černý  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2009)
Kniha dvou mladých historiků představuje hned několik zajímavých otázek najednou. Jakou roli sehráli členové jezuitského řádu jako lékaři a lékárníci?... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
15.
Miloš Grim, Ondřej Naňka, Karel Černý and a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Monografie k 500. výročí narození Andrea Vesalia, autora sedmidílné publikace De humani corporis fabrica z roku 1543! Vesalius v ní poprvé uvedl anatomické poznatky založené na systematickém studiu lidského těla. Text spojil s ilustracemi v jeden celek... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
16.
Karel Černý  ·  Havlíčkova Borová (2004)
Táto publikácia popisuje útoky posádok 311. československej bombardovacej perute na nepriateľské ponorky v období od júna 1942 do mája 1945. 15 útokov z celkového počtu 43 ohodnotilo Coastal Command najvyššou známkou 10... (viac o titule)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička