Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Jillian Michaels

Od autora Jillian Michaels máme v nabídce 6 titulů

1.
Jillian Michaels  ·  ANAG (2014)
Už jste slyšeli, jak Jillian změnila životy lidí díky svým předchozím knihám Ovládněte svůj metabolismus a Vyhrajte boj o štíhlé tělo – proč by tedy nemohla změnit i ten váš? (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Jillian Michaels  ·  ANAG (2017)
NA SKLADĚ
Slavná fitness trenérka Jillian Michaels je známá svým specifickým stylem koučování a dosahováním výsledků bez ohledu na to, co se děje. Ale Jillian je mnohem víc než jen neústupná a tvrdá trenérka, je také hrdou matkou dvou dětí. Buďte zdravá a fit... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Jillian Michaels  ·  ANAG (2013)
(1)
Přestaňte bojovat se svou váhou a jednou provždy zhubněte s pomocí tohoto smysluplného plánu od americké odbornice na zdravý životní styl, wellness a hubnutí: Jillian Michaels. Pomohla již milionům lidí shodit nadbytečné kilogramy a cítit se skvěle a... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Jillian Michaels a Mariska van Aalst  ·  ANAG (2013)
(3)
Vypadá to, že téměř bojujete proti svému tělu, aby zhublo byť i jediné kilo nebo aby si udrželo vaši současnou váhu? Uznávaná expertka na zdraví a wellness Jillian Michaels na tom byla (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Jillian Michaels  ·  ANAG (2014)
Fenomenální bestseller v oblasti diet od Jillian Michaels „Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka“ pomohl již milionům lidí stát se atraktivnějšími a zdravějšími... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Jillian Michaels a Mariska van Aalst  ·  ANAG (2015)
(2)
Vyzerá to tak, že takmer zápasíte so svojím telom, aby schudlo aspoň jedno kilo, alebo si udržalo súčasnú váhu? Jillian Michaels – váš rádca a pomocník pri chudnutie Uznávaná expertka na zdravie a fitness Jillian Michaels na tom bola rovnako... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička