Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

J.K. Rowling

Joanne K. Rowlingová, britská autorka, matka dcery Jessiky, po napsání a vydání knih o čaroději Harrym Potterovi i největší dětská autorka světa. Jejím nejznámějším dílem zůstává sedmidílná sága o Harrym Potterovi, která učarovala milionům čtenářů po celém světě a vyšla k ní celá řada doprovodných titulů, které Rowlingová sama psala, nebo supervizorovala. Po HP sérii vznikl román se sociální tématikou Prázdné místo a následně se jedna z nejúspěšnějších autorek 21. století pustila do další, tentokrát detektivní série s Cormoranem Strikem v hlavní roli. Tu píše pod pseudonymem Robert Galbraith.

Více informací

Od autora J.K. Rowling máme v nabídce 210 titulů

1.
J.K. Rowling and Mlok Scamander  ·  Albatros (2017)
NOVINKA TOP #11
Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za... (viac o titule)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15.5.2017
2.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA TOP #63 (74)
Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15.5.2017
3.
J.K. Rowling and Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve... (viac o titule)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15.5.2017
4.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #7 (6)
Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v... (viac o titule)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
J.K. Rowling, Jack Thorne and John Tiffany  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ TOP #51 (133)
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou.. (viac o titule)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
(3)
POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav... (viac o titule)
Naše cena: 1 614 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
7.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2008)
(4)
Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí... (viac o titule)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(3)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil... (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 8 dnů
9.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se... (viac o titule)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 29%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2015)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (3)
Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry Potter myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis(...) (viac o titule)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2011)
(1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
12.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2015)
Harry Potter is lucky to reach the age of thirteen, since he has survived the murderous attacks of the feared Dark Lord on more than one occasion. But his hopes for a quiet school term concentrating on ... (viac o titule)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(2)
Čtvrtý školní rok v Bradavicích není o nic méně napínavější a divočejší než ty předchozí. Ještě před jeho začátkem se zapálený fanoušek Harry zúčastní spolu s Weasleyovými mistrovství světa ve famfrpálu, v jehož závěru se mu na obloze objeví znamení zla.. (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
14.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2014)
NA SKLADĚ (1)
When a letter arrives for unhappy but ordinary Harry Potter, a decade-old secret is revealed to him that apparently he's the last to know. His parents were wizards, killed by a Dark Lord's curse when Harry was just a baby, and which he somehow survived... (viac o titule)
Naše cena: 243 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (3)
POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav... (viac o titule)
Naše cena: 1 111 Kč  (tedy ušetříte 26%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2012)
(2)
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč?... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
17.
J.K. Rowling  ·  Little, Brown (2016)
NA SKLADĚ (6)
J..K. Rowling's screenwriting debut is captured in this exciting hardcover edition of the Fantastic Beasts and Where to Find Them screenplay. When Magizoologist Newt Scamander arrives in New York, he intends his stay to be just a brief stopover... (viac o titule)
Naše cena: 605 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2014)
NA SKLADĚ
Harry Potter can't wait for his holidays with the dire Dursleys to end. But a small, self-punishing house-elf warns Harry of mortal danger awaiting him at Hogwarts. Returning to the castle nevertheless, Harry hears a rumour about a ... (viac o titule)
Naše cena: 243 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
J.K. Rowling and Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2013)
NA SKLADĚ
Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve starověku, jak se objevila Zlatonka, jakými proměnami prošel famfrpál od 14. století... (viac o titule)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2015)
(1)
Strange things always seem to happen when Harry Potter is around. Things that unsettle his guardians, the Dursleys. They strongly disapprove of strangeness. It's only when a letter arrives, delivered by a shaggy giant of a ... (viac o titule)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 11

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička