popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: David Zámek

Byly nalezeno 5 titulů od autora/ky David Zámek.

1.
Hromadné narušení veřejného pořádku z pohledu Policie ČR
David Zámek  ·  Aleš Čeněk (2013)
Tato vědecká monografie pojednává o úloze Policie ČR v souvislosti s hromadným narušením veřejného pořádku. Monografie se v úvodní části zabývá vymezením právních základů a postavením jednotlivých služeb Policie ČR, které se podílí na eliminaci hromadných (více o titulu)
Naše cena: 250 Kč obvykle posíláme do 8 dní
2.
Daňové a nedaňové náklady 2016
Miloslav Hnátek, David Zámek  ·  Grada (2016)
V publikaci autoři, daňoví poradci, předkládají čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce. Problematika... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
3.
Daňové a nedaňové náklady 2017
Miloslav Hnátek, David Zámek  ·  Grada (2017)
V novém vydání aktualizované publikace předkládají autoři čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
4.
Daňové a nedaňové náklady 2013
Miroslav Hnátek, David Zámek  ·  Grada (2013)
V publikaci autoři, oba daňový poradci, předkládají čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce. Problematika... (více o titulu)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
5.
Poriadková polícia
Štefan Kočan, Boris Löffler, David Zámek  ·  Aleš Čeněk (2013)
Problematika ochrany verejného poriadku a vnútornej bezpečnosti v sebe zahŕňa široké spektrum úloh, ktorých zabezpečenie si vyžaduje dôkladnú špecializáciu činnosti zo strany realizátora. Na zabezpečení požadovanej úrovne ochrany verejného poriadku a... (více o titulu)
Naše cena: 450 Kč obvykle posíláme do 8 dní
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička