Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Daniel Glattauer

Více informací

Od autora Daniel Glattauer máme v nabídce 18 titulů

1.
Daniel Glattauer  ·  Host (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI (25)
Pokračování úspěšného románu Dobrý proti severáku Myslel si, že na ni dokáže zapomenout. Hlupáček Leo, který si zrušil e-mailovou schránku a odletěl do Bostonu. Nebo si nepamatujete poslední slova románu Daniela Glattauera... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 63%) ihned ke stažení
2.
Daniel Glattauer  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Kniha Dobrý proti severáku je moderní a vtipnou variací na epistolární román. Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její e-mail dostane Leo Leike... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 63%) ihned ke stažení
3.
Není zač  E-KNIHA
Daniel Glattauer  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Román, ve kterém dárce zaujme místo, jež obvykle zaujímá zločinec. Kdo stojí za tajemnou sérií darů? Gerold Plassek je novinář, pracuje pro bezplatné reklamní noviny. Jednoho dne se však ozve jeho bývalá přítelkyně a požádá ho... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
Daniel Glattauer  ·  Host (2015)
(1)
Milostný román v e-mailech Dobrý proti severáku se stal krátce po svém vydání bestsellerem. Byl uveden v podobě rozhlasové i divadelní hry a v České republice se stal nejúspěšnějším představením v cyklu listování známého herce Lukáše Hejlíka... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Daniel Glattauer  ·  Host (2015)
Gerold Plassek je novinář, pracuje pro bezplatné reklamní noviny. Jednoho dne se však ozve jeho bývalá přítelkyně a požádá ho, aby se na pár měsíců postaral o jejího čtrnáctiletého syna, protože musí pracovně odjet do zahraničí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
6.
Daniel Glattauer  ·  Host (2013)
(4)
Někdy se za láskou honíme, někdy do ní vrazíme náhodou — a někdy nás táhne ke dnu jako balvan. Pětatřicátnice Judith se v supermarketu seznámí s okouzlujícím svobodným architektem Hannesem, který si získá nejen Juditino srdce, ale také sympatie její matky (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Daniel Glattauer  ·  Host (2010)
(2)
Emmi Rothnerová si chtěla přes internet objednat předplatné časopisu Like. Díky překlepu ale její e-mail dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá e-maily, upozorní ji Leo na její omyl... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Daniel Glattauer  ·  Host (2012)
(25)
Myslel si, že na ni dokáže zapomenout. Hlupáček Leo, který si zrušil emailovou schránku a odletěl do Bostonu. Nebo si nepamatujete poslední slova románu Daniela Glattauera Dobrý proti severáku?... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Daniel Glattauer  ·  Quercus (2012)
It begins by chance: Leo receives emails in error from an unknown woman called Emmi. Being polite he replies, and Emmi writes back. A few brief exchanges are all it takes to spark a mutual interest in each other, and soon Emmi and Leo are sharing their in (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Daniel Glattauer  ·  MacLehose Press (2011)
Write to me, Emmi. Writing is like kissing, but without lips. Writing is kissing with the mind.' It begins by chance: Leo receives emails in error from an unknown woman called Emmi. Being polite he replies, and Emmi writes back... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Daniel Glattauer  ·  Tatran (2013)
NA SKLADĚ (6)
Daniel Glattauer je na Slovensku známy svojimi románmi Priateľ do dažďa a Siedma vlna. V najnovšom románe Navždy tvoj prekvapil novou a neošúchanou témou – stalkingom – prenasledovaním, ktoré sa stalo fenoménom dnešnej doby... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Daniel Glattauer  ·  Random House (2011)
(25)
Erstens: Sie kennen Emmi Rothner und Leo Leike? Dann haben Sie also "Gut gegen Nordwind" gelesen, jene ungewöhnliche Liebesgeschichte, in der sich zwei Menschen, die einander nie gesehen haben, per E-Mail rettungslos verlieben... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Dobrý proti severáku  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Daniel Glattauer  ·  Radioservis (2016)
Dobrý proti severáku je moderní a vtipnou variací na epistolární román. Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její e-mail dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá e-maily, upozor (více o audioknize)
Naše cena: 249 Kč ihned ke stažení
14.
Dobrý proti severáku (CD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Daniel Glattauer  ·  Radioservis (2016)
Dobrý proti severáku je moderní a vtipnou variací na epistolární román. Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její e-mail dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá e-maily... (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Daniel Glattauer  ·  Zsolnay (2012)
Im Supermarkt lernt Judith, Mitte dreißig und Single, Hannes kennen. Kurz darauf taucht er in dem edlen kleinen Lampengeschäft auf, das Judith, unterstützt von ihrem Lehrmädchen Bianca, führt... (více o knize)
Naše cena: 574 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Daniel Glattauer  ·  Tatran (2011)
(25)
Bežná téma mailovej korešpondencie sa stala v Nemecku kultovým bestsellerom, no pokračovanie bolo pre autora skôr skúšobným kameňom. Už nemohol skryť Lea a Emmi za slová, musel im dovoliť, aby sa stretli zoči-voči... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
17.
Daniel Glattauer  ·  Tatran (2010)
(68)
Maily, maily a maily vytvorili napínavý príbeh plný erotickej túžby a iskrivého humoru. Daniel Glattauer geniálne pretavil mailovú korešpondenciu do virtuálneho ľúbostného vzťahu... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Daniel Glattauer  ·  Tatran
Daniel Glattauer geniálne pretavil mailovú korešpondenciu do virtuálneho ľúbostného vzťahu. Prečo je flirt na internete taký vzrušujúci? Asi preto, že pisateľ sa cíti bezpečne a otvorene hovorí o svojom živote. (více o knize)
Naše cena: 668 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička