Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Ashlee Vance

Od autora Ashlee Vance máme v nabídce 8 titulů

1.
Ashlee Vance  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (17)
Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
2.
Ashlee Vance  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ (17)
Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který me& (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
3.
Ashlee Vance  ·  Virgin Books (2016)
NA SKLADĚ (17)
South African born Elon Musk is the renowned entrepreneur and innovator behind PayPal, SpaceX, Tesla, and SolarCity. Musk wants to save our planet; he wants to send citizens into space, to form a colony on Mars; he wants to make ... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Ashlee Vance  ·  Virgin Books (2017)
NA SKLADĚ (17)
Elon Musk is an inspirational role model for young entrepreneurs, breaking boundaries and revolutionising the tech-world. He is also the real-life inspiration for the Iron Man series of films, starring Robert Downey Junior... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Elon Musk  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Ashlee Vance  ·  OneHotBook (2016)
(17)
Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Audioniha Elon Musk sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství v jihoafrické Pretorii, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z P (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
6.
Ashlee Vance  ·  Citadella (2015)
NA SKLADĚ (17)
ELON MUSK JE NAJODVÁŽNEJŠÍ PODNIKATEĽ DNEŠKA V histórii je len málo priemyselníkov, ktorí by sa mohli vyrovnať obrovskej činorodosti a geniálnym víziám Elona Muska. Je modernou kombináciou Thomasa Edisona, Henryho Forda, Howarda Hughesa a Steva... (více o knize)
Naše cena: 538 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Elon Musk (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Ashlee Vance  ·  OneHotBook (2016)
(17)
Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář... (více o audioknize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Ashlee Vance  ·  Virgin Books (2015)
(17)
South African born Elon Musk is the renowned entrepreneur and innovator behind PayPal, SpaceX, Tesla, and SolarCity. Musk wants to save our planet; he wants to send citizens into space, to form a colony on Mars; ... (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička