Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Arthur Conan Doyle

Sir Arthur Conan Doyle 1859-1930 Autor mnoha slavných díl o výjimečném detektivovi se narodil v Edinburghu ve Skotsku jako čtvrtý potomek. Absolvoval studium na internátní základní škole a později i na lékařské univerzitě. Jeho první povídku uveřejnil časopis Chambers Journal v roce 1879 kdy měl Arthur Conan Doyle dvacet let. I když posílal do redakce i další příspěvky, málokterý z nich přijali a zveřejnili. V roce 1882 časopis Cronhill uveřejnil jeho povídku o tajemství lodi Mary Celeste. Tato povídka byla inspirována plavbou parníkem do Nigérie, kterou absolvoval po tom, co mu nemocný otec odešel do sanatoria a Arthur se na velrybářské lodi zaměstnal jako lodní chirurg. Když se mu v myšlenkách poprvé zjevil populární detektiv, neměl jméno Sherlock Holmes, pod kterým ho dnes zná celý svět. Původně se měl totiž volat Sherrirford Holmes a jeho přítel doktor Ormond Sacker. Později je však přejmenoval. V roce 1886 Arthur Conan Doyle napsal první povídku o Sherlocku - Studie v šarlatové. Vydavatel mu zaplatil 24 liber a povídku uveřejnil až v roce 1887. Když však vyšla o rok později knižně, sklidila větší úspěch. Když později uveřejňoval své povídky v novém časopise The Strand Magazine, měl obrovský úspěch. Tehdy lidé stávaly na časopis v neuvěřitelně dlouhých řadách, jen aby si mohli přečíst nejnovější povídku. Později se však Doylovi Holmes tak znechutil, že ho v roce 1893 zabil v povídce Poslední případ. Tato povídka vyvolala obrovskou vlnu neklidu a nespokojenosti. V roce 1902 však vydal povídku Pes baskervillský a o rok později povídku Prázdný dům v níž se ukázalo, že Holmes je naživu. Poslední román o Sherlocku Holmesovi napsal v roce 1915 - Údolí strachu. Za svůj život napsal Sir Arthur Conan Doyle 56 povídek a 4 romány o Sherlocku Holmesovi. Zemřel v roce 1930 jako sedmdesátiletý, ale ve svých dílech žije dodnes.

Více informací

Od autora Arthur Conan Doyle máme v nabídce 193 titulů

1.
Arthur Conan Doyle  ·  HarperCollins Publishers (2013)
NA SKLADĚ
Originally published in 1903-1904, The Return Of Sherlock Holmes is the thirteen-story collection of one of the greatest-ever fictional detectives. Three years after the supposed death of ... (více o knize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Arthur Conan Doyle  ·  INFOA (2012)
Sherlock Holmes s pomocí věrného Dr. Watson musí použít veškerý svůj um a mazanost, aby vyřešil čtyři velmi rozdílné záhady ... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Arthur Conan Doyle a Dana Olšovská  ·  Edika (2016)
(1)
Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Arthur Conan Doyle  ·  Omega (2014)
Sir Karel, pán na Baskervillském zámku, zemřel za záhadných okolností. Stála za jeho smrtí stará kletba, která podle legendy jeho rod pronásleduje již od anglické Velké revoluce? Nezdá se to rodinnému lékaři doktorovi Mortimerovi... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Arthur Conan Doyle  ·  Vodnář (2001)
(1)
V knize je obsaženo šest méně známých hrůzostrašných povídek. Povídky nesou všechny atributy napínavého příběhu, s překvapujícím koncem, jak je dovedl podat pouze Conan Doyle... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Arthur Conan Doyle  ·  Random House (2014)
NA SKLADĚ
Sherlock Holmes: The Complete Novels and Stories Volume II. Since his first appearance in "Beeton's Christmas Annual" in 1887, Sir Arthur Conan Doyle's Sherlock Holmes has been one of the most beloved fictional characters ever created... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Arthur Conan Doyle  ·  Random House (2003)
Sherlock Holmes The Complete Novels and Stories Volume I Since his first appearance in "Beeton's Christmas Annual" in 1887, Sir Arthur Conan Doyle's Sherlock Holmes has been one of the most beloved fictional characters ever created... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Arthur Conan Doyle  ·  Omega (2014)
Po letech strávených detektivní prací v pochmurném Londýně zatoužil Sherlock Holmes po klidu a rozhodl se aktivní činnost ukončit. Osud ale rozhodl jinak. Z přání nejlepšího odborníka na zapeklité kriminální případy z minuty na minutu udělal trosky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Arthur Conan Doyle  ·  Penguin Books (2015)
NA SKLADĚ
This is our very own set of Sherlock Holmes mysteries. It comprises the first and last of the novels, A Study in Scarlet (1887) and The Valley of Fear (1915); two celebrated cases, The Sign of Four and The Hound of the Baskervilles; ... (více o knize)
Naše cena: 731 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Arthur Conan Doyle  ·  Brána (2012)
Kniha obsahuje sedm rozsáhlejších povídek Artura Conana Doyla. Ve třech z nich vystupuje Sherlock Holmes a doktor Watson, zbývající čtyři mají jiné hrdiny a doposud nebyly česky vydány... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Arthur Conan Doyle  ·  SUN (2015)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Země mlhy  E-KNIHA
Arthur Conan Doyle  ·  Volvox Globator (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Román ze série Doyleových knih o profesoru Challengerovi, u nás především známém z knihy „Ztracený svět“. V tomto příběhu je již profesor Challenger starý a jak jeho manželka Jessie, tak i úhlavní nepřítel profesor Summerlee... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
13.
Arthur Conan Doyle  ·  BBC Books (2013)
The hit BBC series Sherlock has introduced a new generation to Sir Arthur Conan Doyle's legendary detective. This edition of the classic collection of stories, with an introduction by Sherlock creator Mark Gatiss, allows fans to discover ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Arthur Conan Doyle  ·  Penguin Books (2008)
Sherlock Holmes’ fame has also brought him notoriety and there are those in the criminal underworld who must move against him or find their schemes in ruins... (více o knize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Arthur Conan Doyle  ·  Puffin Books (2010)
Through the foggy streets of Victorian London to the deepest countryside, Sherlock Holmes uses his unique powers of deduction in eight thrilling investigations, including the mysteries of 'The Speckled Band' and 'The Reigate Puzzle'... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Arthur Conan Doyle  ·  Liberty (2016)
Two more cases solved by Sherlock Holmes: The Adventures of the Dancing Men about a secret gangster code; and Silver Blaze, the missing racehorse. The book also looks at the development of gangster crime in Chicago, and other famous detectives. (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 15 dnů
17.
Arthur Conan Doyle  ·  Penguin Books (2014)
Many readers would claim that The Adventure of the Copper Beeches or The Man with the Twisted Lip was their favourite Sherlock Holmes story - but then that would be doing an injustice to The Adventure of the Yellow ... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Arthur Conan Doyle  ·  Eli Publishing (2016)
A Study in Scarlet is Sir Arthur Conan Doyle’s first story with Holmes and Watson. Come and walk the dark streets of London with the great Mr Sherlock Holmes! When Sherlock Holmes... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Arthur Conan Doyle a Petr Kopl  ·  Grada (2014)
(2)
Kreslíř Petr Kopl připravil komiksovou adaptaci známého románu sira Arthura Conana Doyla. Profesor Challenger se vydává s celou výpravou do povodí Amazonky, aby dokázal svůj dřívější objev, který vědecký svět naprosto odmítá. V džungli naši hrdinové... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Arthur Conan Doyle  ·  BBC Books (2012)
The hit BBC series Sherlock offers a fresh, contemporary take on the original Sir Arthur Conan Doyle stories, and has helped introduce a whole new generation of fans to the legendary detective... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička