Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Antoine de Saint-Exupéry

Více informací

Od autora Antoine de Saint-Exupéry máme v nabídce 103 titulů

1.
Malý princ  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  AudioStory (2016)
TOP #64
Audiokniha Malý princ vypráví příběh pilota (samotného Exupéryho), který ztroskotá na Sahaře, a tam se setkává s Malým princem, jenž sem přišel z daleké planetky.Vypravěč v osmi kapitolách seznamuje poslucháče s jeho příběhem. P (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
2.
Malý princ (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  AudioStory (2013)
TOP #47
Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, hledačem i objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rády děti a milují jej až do dospělosti, protože hlavní hrdina se učí dívat na svět... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Malý princ  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Spinaker (2013)
TOP #33
Hudobné CD Malý princ podľa knihy Antoina de Saint-Exupéryho je ojedinelý projekt na slovenskej a českej hudobnej scéne. (viac o titule)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Vyšehrad (2017)
V edici Světová próza vychází již ve 5. vydání úplný překlad Saint-Exupéryho Citadely. Text, který se našel v Saint-Exupéryho pozůstalosti, byl z poloviny autorem... (viac o titule)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2014)
(4)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí,... (viac o titule)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2015)
NA SKLADĚ
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji. Prvního dne ulehne unaven po celodenní práci... (viac o titule)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
7.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2015)
Překrásný zápisník pro všechny milovníky Malého prince. Zápisky a postřehy, které si do něj zanesete, doplní autorovy ilustrace a citáty z knížky. Může posloužit jako každodenní zápisník, ale taky jako deník - v každém případě ho však jen tak... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2016)
Malý princ byl napsán a vydán za války, jeho autor Antoine de Saint-Exupéry (1900–1944) byl letec a spisovatel známý i svou tvorbou pro dospělé (romány Noční let, Válečný pilot, Citadela aj.). Kniha vyšla už v prvním vydání s... (viac o titule)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2010)
(4)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této moderní pohádky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem... (viac o titule)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Naše vojsko (2008)
Před čtenářovými zraky se odvíjí křehký příběh nešťastné lásky poštovního kurýra Bernise k Genevievě, na níž hlavní hrdina vzpomíná při letu z Evropy do Afriky... (viac o titule)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Argo (2015)
„Namaluj mi beránka.“ Touto větou osloví malý kudrnatý chlapec s šálou zkroušeného pilota, který havaroval v saharské poušti. Odkud se hoch vzal? Přiletěl opravdu se spřežením husí z daleké planety? Nebo je Malý princ jen výplodem pilotovy fantazie? (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
12.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Sodis (2007)
NA SKLADĚ
Le premier soir je me suis donc endormi sur le sable mille milles de toute terre habitée. J'étais bien plus isolé qu'un naufragé sur un radeau au milieu de l'océan... (viac o titule)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Wordsworth (1995)
NA SKLADĚ (10)
The Little Prince is a classic tale of equal appeal to children and adults. (viac o titule)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Garamond (2015)
Autor v tomto poutavém románu vypráví příběh statečných pilotů nočních letů z Patagonie, Chile a Paraguaye do Argentiny za rané doby komerčního letectví. V té době byly lety velmi nebezpečné a piloti často dávali kvůli práci v sázku vlastní životy... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
15.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2014)
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji... (viac o titule)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Malý princ (CD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2015)
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji... (viac o titule)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ
Malá, útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných stranách plných originálních... (viac o titule)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Egmont Books (1991)
A beautifully bound gift edition of this touching and wise classic book for children. A pilot stranded in the desert awakes one morning to see, standing before him, the most extraordinary little fellow... (viac o titule)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2015)
(1)
Představte si, že se ocitnete sami uprostřed pouště, kde široko daleko není živé duše, když vtom se před vámi zjeví blonďatý chlapec. A jako by to nestačilo, nedá jinak, než abyste... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2015)
Jednoho z nejvýznamnějších francouzských spisovatelů a humanistů dvacátého století Antoine de Saint-Exupéryho znají naši čtenáři především díky neobyčejné knize Malý princ. Poetické poselství příběhu o setkání chlapce s realitou strohého světa má... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička