Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Agatha Christie

V roce 1976 zemřela ve Wallingfordu ve věku 85 let.

Více informací

Od autora Agatha Christie máme v nabídce 388 titulů

1.
Agatha Christie  ·  Radioservis (2015)
TOP #31
Soubor těchto dvanácti kratších detektivních příběhů Hercula Poirota je považován za nejlepší sbírku povídek královny zločinu Agathy Christie. Tucet úkolů dostal neohrožený silák Herkules, a stejný počet případů... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Agatha Christie  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA
Keď sa nájde telo lorda Edgwara, inšpektor Japp má v prípade hneď jasno. Tesne pred smrťou totiž lorda navštívila jeho manželka, slávna herečka Jane Wilkinsonová, ktorú sám Hercule Poirot počul vyhlasovať, že by sa potrebovala manžela zbaviť, aby sa... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
3.
Agatha Christie  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Keď sa nájde telo lorda Edgwara, inšpektor Japp má v prípade hneď jasno. Tesne pred smrťou totiž lorda navštívila jeho manželka, slávna herečka Jane Wilkinsonová, ktorú sám Hercule Poirot počul vyhlasovať, že by sa potrebovala... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
4.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2017)
Nejprodávanější detektivka všech dob, nyní rovněž ve vynikajícím britském seriálovém zpracování pod názvem Až tam nezbyl žádný. Agatha Christie proslula svou láskou k dětským říkankám a básničkám. Důmyslné spojení... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2017)
Agatha Christie's most ingenious murder mystery, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest generation of Agatha Christie fans and book lovers. The villagers of Chipping Cleghorn, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
(1)
„Řešení každé záhady leží v malých šedých buňkách mozku,“ tvrdí drobný mužíček s vejčitou hlavou, pečlivě pěstěným knírem a svérázným stylem oblékání i chování. Zároveň se však neostýchá dodat: „Jmenuji se Hercule Poirot a jsem asi nejlepší detektiv... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles – tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádně nebezpečného zločince. Styles už dávno patří někomu jinému... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
(5)
Královna zločinu se na prahu šedesátky rozhodla sepsat vlastní životopis. Pracovala na něm s přestávkami plných patnáct let. Kniha vyšla v roce 1977, rok po její smrti... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 81%) posíláme do 6 dnů
9.
Agatha Christie a Mathew Prichard  ·  Knižní klub (2014)
V roce 1922 se Agatha Christie zúčastnila obchodní mise propagující Výstavu Britského impéria, jež se měla konat o dva roky později ve Wembley. Itinerář desetiměsíční cesty zavedl výpravu do Jižní Afriky, Austrálie, na Nový Zéland... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Na ten zářijový víkend se charismatický londýnský lékař John Christow, utrmácený banálními neduhy svých snobských pacientek i věčnou bezradností uťápnuté manželky Gerdy, opravdu těšil. Vždyť pobyt na venkovském sídle Hollow sliboval... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2016)
Kolekci tří příběhů z pera Agathy Christie spojuje legendární postava jednoho z celosvětově nejoblíbenějších vyšetřovatelů zločinů – není jím nikdo jiný než výstřední Belgičan Hercule Poirot, proslulý svým vzezřením... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2014)
The first of a new-look series of Hercule Poirot books for the 21st century. (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Agatha Christie a Charles Osborne  ·  Knižní klub (2016)
Clarissa Hilsham-Brownová miluje zábavu, legrácky a taky vzrušující představy. Co kdyby se například jednoho dne vzbudila a našla v domě mrtvolu? Jenže sny se občas plní… a tak jednoho deštivého březnového odpoledne v salonu svého venkovského sídla... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
Soubor šesti povídek vyšel ve Velké Británii v roce 1960 jako tradiční každoroční vánoční „Christie pod stromek“. Pět případů v něm řeší slavný Hercule Poirot, šestý pak neméně úspěšná slečna Jane Marplová. Odcizený šperk, mrtvola uzavřená v truhle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
Hercule Poirot cestuje letadlem z Paříže do Londýna. Společně s dalšími deseti pasažéry sdílí kabinu letadla Prometheus a zdá se, že jeho pozorovatelským schopnostem jen tak něco neunikne, byť se neděje nic neobvyklého... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Agatha Christie  ·  Radioservis (2015)
Slavný detektiv řeší 12 zapeklitých případů. Nejlepší sbírka povídek královny zločinu. Soubor těchto dvanácti kratších detektivních příběhů Hercula Poirota je považován za nejlepší sbírku povídek královny zločinu Agathy Christie... (více o audioknize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici. Karty na stole jsou příběhem o hráčích bridže a o jejich temné minulosti; příběhem, jenž začíná smrtí, která přináší úlevu. Zavražděný záhadný pan Shaitana totiž... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
(2)
Náhoda svede dohromady vysloužilého policistu Luka Fitzwilliama, vracejícího se z Dálného východu do Anglie, a zdánlivě popletenou starou dámu, která mu ve vlaku vypráví neuvěřitelnou historku o sérii vražd ve svém městečku... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici. Záhada na zámku Styles je prvním románem Agathy Christie s tímto jedinečným a dnes již legendárním belgickým detektivem... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
Vydírání dopisy, nádherné diamanty a nepolapitelný Číňan – to vše tvoří velmi zajímavou, nicméně pro Poirota ne neřešitelnou kombinaci. V druhé povídce požádá ředitel pojišťovací společnosti svého přítele Hercula Poirota o vyšetření smrti muže... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 20

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička