Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Agatha Christie

V roce 1976 zemřela ve Wallingfordu ve věku 85 let.

Více informací

Od autora Agatha Christie máme v nabídce 376 titulů

1.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2017)
Nejprodávanější detektivka všech dob, nyní rovněž ve vynikajícím britském seriálovém zpracování pod názvem Až tam nezbyl žádný. Agatha Christie proslula svou láskou k dětským říkankám a básničkám. Důmyslné spojení... (viac o titule)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
2.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
(4)
Hercule Poirot přišel na svět jako šedesátiletý v první knize Agathy Christie Záhada na zámku Styles v roce 1921 – a od té doby prakticky nestárne. Je to stále stejný, poněkud komický mužíček s pěstěným knírem, puntičkář, nepřítel průvanu,... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
(1)
Pokud se něco zdá být příliš výhodné, než aby to byla pravda, je to přinejmenším podivné. Když si manželé Robinsonovi pronajmou byt v londýnské čtvrti Knightsbridge za čtvrtinu obvyklé ceny, vzbudí to pozornost kapitána Hastingse... (viac o titule)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2017)
Agatha Christie's most ingenious murder mystery, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest generation of Agatha Christie fans and book lovers. The villagers of Chipping Cleghorn, ... (viac o titule)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
(3)
Čtvrtý baron Edgware byl tajnůstkář, měl svérázný vkus a prapodivné choutky. Za svého života sbíral morbidní umělecké kousky, a když jednoho rána objevila služebná jeho zavražděné tělo v pracovně,... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 62%) posíláme do 6 dnů
6.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
Vydírání dopisy, nádherné diamanty a nepolapitelný Číňan – to vše tvoří velmi zajímavou, nicméně pro Poirota ne neřešitelnou kombinaci. V druhé povídce požádá ředitel pojišťovací společnosti svého přítele Hercula Poirota o vyšetření smrti muže... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2014)
Někdo se zrodí pro lásky sladkou moc, jiný se zrodí pro nekonečnou noc... Co přiřkl osud Ellie Goodmanové, závratně bohaté dědičce, která se rozhodla vdát za Michaela Rogerse, z pohledu jejích poručníků naprosto nevhodnou partii?... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Agatha Christie  ·  Garamond (2010)
Ve vlaku je náhodným cestujícím objevena pod sedadlem mrtvola mladé ženy. Zoufalý otec zavražděné, podezírající nenáviděného zetě, se obrátí na Hercula Poirota... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2014)
(3)
Soubor těchto dvanácti kratších detektivních příběhů Hercula Poirota je považován za nejlepší sbírku povídek královny zločinu Agathy Christie. Tucet úkolů dostal neohrožený silák Herkules, a stejný počet případů – jež se v mnohém podobají... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Agatha Christie  ·  Garamond (2015)
Soubor detektivních příběhů obsahuje dále povídky Dobrodružství s italským šlechticem, Rádžův smaragd, Poslední seance a Labutí píseň. (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2016)
Kolekci tří příběhů z pera Agathy Christie spojuje legendární postava jednoho z celosvětově nejoblíbenějších vyšetřovatelů zločinů – není jím nikdo jiný než výstřední Belgičan Hercule Poirot, proslulý svým vzezřením... (viac o titule)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2012)
Hercula Poirota navštíví dívka, jež tvrdí, že možná spáchala vraždu. Než se však detektiv stihne vyptat na podrobnosti, mladá dáma si vše rozmyslí a odejde... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
Tommy a Pentlička Beresfordovi se rozhodnou užít si zasloužený odpočinek a pořídí si dům na venkově. Stěhování jim však komplikuje množství knih – ať vlastních, či těch, které tu zanechali předchozí majitelé... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Agatha Christie  ·  Garamond (2008)
Kniha obsahuje opět tři povídky s nejslavnějšími detektivy spisovatelky Agathy Christie... (viac o titule)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2014)
The first of a new-look series of Hercule Poirot books for the 21st century. (viac o titule)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2012)
Slečna Jane Marplová prožívá snad až příliš poklidné dny v St. Mary Mead a touží po rozptýlení. Náhoda ji svede dohromady s Heather Badcockovou, znalou nejžhavějších místních klepů – především o filmové hvězdě Marině Greggové a jejím manželovi, ... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Agatha Christie  ·  Garamond (2011)
Zatímco s většinou detektivních románů Agathy Christie měl český čtenář možnost se seznámit, značná část její rozsáhlé povídkové tvorby zůstává do češtiny nepřeložená. Opět se zde setkáváme se svéráznou slečnou Marplovou v povídce Útočiště... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2013)
Propuknutí kleptomanie ve studentské ubytovně není zrovna druhem zločinu, který by obvykle burcoval Poirotovu pozornost. Seznam ukradených a zničených předmětů, mezi nimiž byl stetoskop, staré flanelové kalhoty či bonboniéra,... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Agatha Christie  ·  Radioservis (2015)
Slavný detektiv řeší 12 zapeklitých případů. Nejlepší sbírka povídek královny zločinu. Soubor těchto dvanácti kratších detektivních příběhů Hercula Poirota je považován za nejlepší sbírku povídek královny zločinu Agathy Christie... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2015)
Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles – tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádně nebezpečného zločince. Styles už dávno patří někomu jinému... (viac o titule)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička