popis
Thrillery a detektivky

Filmy Thrillery a detektivky


Prinášame vám aktuálny rebríček - najpredávanejšie filmy z kategórie Thrillery a detektivky na Martinus.cz za posledné obdobie.

1.
Krásno
Krásno  DVD FILM
Režie: Ondřej Sokol  ·  Bonton Film (2014)
Hrají: Martin Finger, Ondřej Sokol, Jana Pehrová-Krausová, a další
Krásno je jezero nad městem Šumperk, ve kterém našli utopenou maminku Michala, jedné z postav tohoto scénáře. Je dost hrozné žít s pocitem, že ve smrti vaší mámy je možná zapleten váš vlastní otec... (více o titulu)
Naše cena: 102 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Kdopak je ta zrzka?
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (7)
Toužila jste se někdy ocitnout ve slunném L. A.? Stát se alespoň na pár dní součástí světa plného večírků, procházek po pláži, setkávání se s filmovými režiséry, scenáristy a herci? Navíc, pokud byste na prvním večírku... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Zelené peklo
Zelené peklo  E-KNIHA
Pett Gry  ·  MEA2000 (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
David se těší na odpočinek v lázeňském městečku. Stačí ovšem jediná osudná chyba a ocitá se v té nejhorší noční můře, jakou by nepřál ani nejhoršímu nepříteli. Záhadné místo, o kterém nevěděl, že by mohlo na Zemi... (více o titulu)
Naše cena: 137 Kč  (tedy ušetříte 60%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Strindbergova hvězda
Jan Wallentin  ·  Jota (2011)
Příběh začíná v hluboké důlní šachtě v blízkosti švédského města Falunu, kde sportovní potápěč Erik Hall najde až děsivě dobře zachované mrtvé tělo, které v ruce křečovitě svírá mystický kříž... (více o titulu)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Osudná bouře
John Francome  ·  Olympia (2011)
V noci zuřilo tornádo a z vysokého stromu na okraji přepychových stájí spadla elegantní pánská bota. K ní patřil muž, jehož policie brzy identifikuje. Je to starožitník Glyn Cole, který zmizel přede dvěma lety... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Smlouva s osudem
Jitka Volfová  ·  Mladá fronta (2014)
Ve třetím pokračování oslaví Eva s Adamem šesté výročí svatby. Spalující vášeň mezi nimi už dávno opadla a nahradila ji rutina a stereotyp. Adamovi se blíží čtyřicítka a Eva se obává jeho krize středního věku, protože se chová čím dál podivněji... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
7.
Zelené peklo (e-book v .doc a .html verzii)
Pett Gry  ·  MEA2000 (2015)
David se těší na odpočinek v lázeňském městečku. Stačí ovšem jediná osudná chyba a ocitá se v té nejhorší noční můře, jakou by nepřál ani nejhoršímu nepříteli. Záhadné místo, o kterém nevěděl, že by mohlo na Zemi existovat a kde zatím... (více o titulu)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
8.
Vražda v minulém čase
Marie Milovská  ·  Čas (2015)
Existují zločiny, které se nikdy nepromlčí – bez ohledu na to, jak se na ně dívá zákon. Zločiny ze strachu, ze zbabělosti, ze závisti či kariérismu jsou možná horší a neodčinitelnější než „obyčejné“ ziskuchtivé mordy podle pana Pitavala. Zločiny... (více o titulu)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
9.
Najděte Reachera
Diane Capri  ·  BB/art (2016)
O Jacku Reacherovi a o zločinech, k nimž došlo v georgijském Margrave, psal Lee Child v románu Jatka. Diane Capri se k těmto událostem vrací z jiné strany v knize Najděte Reachera. Její hrdinové, zvláštní agenti FBI Kim Ottová a Carlos Gaspar... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
10.
Mona Lisa Virus
Tibor Rode  ·  Omega (2017)
PŘIPRAVUJEME
V Americe náhle zmizí skupina královen krásy a po čase se opět objeví, ale všechny dívky jsou znetvořené po plastických operacích. V Lipsku Staré radnici je zničena nástěnná malba Leonarda Da Vinciho. Zároveň se po celém světě šíří počítačový virus... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 16.10.2017

Thrillery a detektivky
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička