Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Dokumentární

Momentálně se v této nabídce nachází 886 titulů

1.
(2002)
TOP #65
Ve své době vzbuzovali obdiv i strach. Tito starověcí válečníci vynalezli kromě výcvikových táborů, frontálního útoku a systému bezplatného vzdělávání i životní styl a výchovu, které se podle nich nazývají dodnes... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
2.
Bonton Film (2014)
Hrají: Ladislav Hruška
TOP #35
Láďa Hruška patří mezi oblíbené televizní reportéry, ve zpravodajství TV Nova pracuje od roku 2012. Diváci ho ocenili v roli potravinového inspektora, kdy kontroloval kvalitu potravin v obchodních řetězcích a restauracích.... (více o titulu)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Hollywood
TOP #61
Americké pohraničie a pionierske dni dali vzniknúť mnohým trvalým legendám. Éra oslavovaná brakovými románmi a hollywoodskymi trhákmi má svoje vlastné mýty o šerifoch, pištoľníkoch, vyhnancoch, kovbojoch a indiánoch... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
(2005)
TOP #20
S dokumentem se společně vydáme po stopách dvou vln první křížové výpravy. Prvnímu křižáckému vojsku urozených rytířů velí hrabě Raymond IV. z Toulouse. Souběžně s nimi z Francie vyráží zcela bez přípravy... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
5.
Nejrychlejší  DVD FILM
Režie: Mark Neale  ·  Bonton Film (2011)
Hrají: Ewan McGregor
TOP #72
Cenami ověnčený režisér Mark Neale uvádí film Nejrychlejší, velkolepý a adrenalinem nabitý celovečerní dokument, který vás zavede do zákulisí světa MotoGP™... (více o titulu)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
(2005)
TOP #21
Saladin se stal hrdinou Západu mnohem dříve, než jeho slávu začal opěvovat na přelomu 19. a 20. století muslimský svět. Slavná dohoda o příměří, kterou uzavřel s anglickým králem Richardem Lví srdce... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
7.
Režie: Helena Třeštíková  ·  Bonton Film (2012)
Hrají: Helena Třeštíková
TOP #71
Dějiny jedné rodiny zaznamenala Helena Třeštíková ve svém zatím nejdelším časosběrném projektu. Film Soukromý vesmír natáčela 37 let a zachytila tak v ohromující šíři život členů jedné obyčejné české rodiny od 70. let až do současnosti... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
NA SKLADĚ TOP #47
Najlepší šport na Zemi Nechajte sa vtiahnuť do zákulisia najsledovanejšieho športu na svete. Dostanete sa do prostredia najkrajších gólov v histórii, najkrajších zápasov. Spoznáte jednotlivé stupne sily v tejto hre od ich dávnych počiatkov... (více o titulu)
Naše cena: 345 Kč posíláme ihned
9.
Olga  DVD FILM
Režie: Miroslav Janek  ·  Magic Box (2014)
Hrají: Olga Havlová a Václav Havel
TOP #91
Olga Havlová byla nejbližší a nejspolehlivější parťák Václava Havla, byla kamarádka, která nezkazila žádnou legraci, naopak ji vymýšlela, byla štědrou hostitelkou, vášnivou hráčkou a houbařkou... (více o titulu)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
(2006)
TOP #54 (2)
Rok 1540 přinesl osudový obrat v amerických dějinách. Velké indiánské války rozpoutal Francisco Vázquez de Coronado, když jeho výprava vstoupila na Velké pláně. Během třistapadesáti let se odehrála řada bitev... (více o titulu)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
11.
(2002)
TOP #64
Ve své době vzbuzovali obdiv i strach. Tito starověcí válečníci vynalezli kromě výcvikových táborů, frontálního útoku a systému bezplatného vzdělávání i životní styl a výchovu, které se podle nich nazývají dodnes... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
12.
Režie: Dan Přibáň  ·  Bonton Film (2016)
Hrají: Dan Přibáň, Vojtěch Duchoslav, Dominika Gawliczková a další
(1)
Patrně nejznámější český cestovatel současnosti Dan Přibáň podnikl svou dosud nejnáročnější expedici. Posádky dvou žlutých trabantů, polského Fiatu neboli malucha, čezety, jawy a dokonce i dvou invalidních vozíků vyrazily z australského Perthu... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Režie: Pavol Barabáš  ·  K2 studio (2004)
NA SKLADĚ
"Amazonia vertical" – film o sile prírody a dobrodružnom objavovaní strateného sveta. Film, ktorý osloví tú krehkú časť v nás... (více o titulu)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Režie: Jitka Němcová  ·  Magic Box (2014)
Hrají: Zuzana Michnová, Michal Pavlíček, David Koller a další
Celovečerní film o hudební skladatelce, textařce a zpěvačce Zuzaně Michnové... (více o titulu)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Režie: Jon M. Chu  ·  Magic Box (2014)
Hrají: Justin Bieber, Usher Raymond, Will I Am a další
Teenageři ho milují. Dospělí ho nesnášejí. Kontroverzní zpěvák, skladatel a jedna z největších popových hvězd současnosti, Justin Bieber, rozhodně umí vzbuzovat silné emoce. Jeho talent a obrovská vášeň pro hudbu jsou však nezpochybnitelné... (více o titulu)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Prakul
Pokrmy k rodinnému stolu je třídílný projekt Pražského kulinářského institutu a Zdeňka Pohlreicha. Na 3 dvd nosičích najdete 5 a půl hodiny receptů, rad a triků Zdeňka Pohlreicha, kterými Vás provede svým vlastním osobitým stylem... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Režie: Cedric Nicolas - Troyan  ·  Bonton Film (2016)
Hrají: Chris Hemsworth, Charlize Theron, Emily Blunt a další
Dlouho předtím, než byla zlá královna Ravenna (Charlize Theron) poražena Sněhurčiným ostřím, tiše sledovala, jak její sestra Freya (Emily Blunt) utrpěla srdcervoucí zradu a uprchla z jejich království... (více o titulu)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 47%) obvykle posíláme do 10 dnů
18.
Režie: Pavol Barabáš  ·  K2 studio (2003)
NA SKLADĚ (3)
"Hory mi položili tisíce otázok. Na mnohé z nich som nenašiel odpoveď. Vždy zostalo niečo nedopovedané, ticho, ktoré ma nútilo rozmýšľať..." (více o titulu)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Mustang  DVD FILM
Režie: Pavol Barabáš  ·  K2 studio (2001)
NA SKLADĚ
Mustang, dlho utajované kráľovstvo na území Nepálu v bájnej zemi Lo je ako vklinené do Tibetu. V stredovekej pevnosti dobre ukrytej za hradbami nedobytných Himalájí sa akoby zastavil čas... (více o titulu)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Režie: Viliam Poltikovič  ·  Maitrea (2010)
(1)
Film o Jaroslavu Duškovi není typickým portrétem známé osobnosti – jde spíše o zachycení jeho vnitřního života, jeho názorů a postojů k věcem, které se dotýkají každé bytosti. Film se natáčel více než jeden rok a uvidíme v něm nejen ukázky... (více o titulu)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 45

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička